Treść opublikowana przez Guregoru
-
[ALL B5] Czy ktoś posiada opis złączy przy drzwiach kierowcy ?
No to się przechwaliłem z tym rewanżem bo przejrzałem schematy które mam na kompie i masz racje trzeba skakać od schematu do schematu
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Jak drugą stroną od pasażera :?: to będzie jeszcze gorzej bo przewód będzie szedł pod całą tapicerką od prawej aż po lewą
-
[ALL B6] Sterowanie elektryczne szyb i lusterke padło od mrozu ?
Podpinam się do pomysłu sprawdzenia złącza w drzwiach bo jak mi zawalili robotę w ASO to też mi wszystko padło (lusterka, szyby) a okazało się że styki były zaśniedziałe niestety nie pomogę ci z tą gumą bo byłem na poprawce w ASO to sam tego nie robiłem
-
[ALL B5] Czy ktoś posiada opis złączy przy drzwiach kierowcy ?
To teraz ja sie zrewanżuję poszukaj na necie schematu instalacji elektrycznej jest tego w ciu... ja ściągnąłem i w zasadzie wszystko się zgadza pewnie że są zawsze jakieś odchyły (różne opcje wyposażenia) ale wszystkie ważne przewody (przynajmniej u mnie) się zgadzają
-
[ALL B5] Instalacja głośnikowa
Poszukaj schematu instalacji w audi tam wszystko jest dokładnie opisane co i jak na necie jest tego pełno a i pewnie na forum by się znalazło
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Tzn że zabezpieczenie w stylu przyczepienie przewodu rzepami pod tablice rozdzielczą żeby nie plątał się pod nogami to nie był dobry pomysł :?:
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Haczenia bacikiem nie będzie bo nie będę wyglądał jak te samochodziki elektryczne w wesołym miasteczku [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 21:56_________________________________________________Ha i jeszcze jedno pytanie a mianowicie przewód mam puszczony pod plastikiem i wychodzi zaraz nad podnóżkiem kierowcy a tam są jakieś przewody (masy i coś jeszcze chyba) nie bedzie to miało jakiegoś wpływu :?: ma ktoś tak pociągnięty przewód koło podnóżka :?: (CB mam pod półką kierowcy po lewej więc to było najlepsze wyjście)
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Tak tak widziałem to to miało zabrzmieć czysto retorycznie
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Czyli nie z akuma i własnie zapomniałem się zapytać jaki przewód wystarczy
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Aha i jeszcze jedno masa do tej beczki to może być przewód doprowadzony do nadwozia (w blachę) czy z akuma :?:
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
No dobra a jak z tymi silnikami (sorki że tak męczę ale jak coś robię to muszę mieć zrobione na perfect a nie na odwal zwłaszcza w mojej niuni)
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Przewodu starczyło ale kolega miał chyba na myśli zredukowanie zakłóceń przez dolutowanie masy do beczki choć nigdy o czymś takim nie słyszałem ale nie będę się kłócił bo na CB-kach to się akurat nie znam jakoś super a skoro kolega wie co i jak to mu wierzę i jednocześnie mam pytanko czy faktycznie na zakłócenia wpływa też rodzaj silnika tzn w dieslach mniejsze a w benzynkach większe (oczywiście podzespoły a nie sam silnik) :?: :?:
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Wiem że bezpośradnio z aku najlepiej ale tym zajmę się w lato antenka oczywiście była zestrojona tylko nie wiem o co chodzi z tą "beczką" :?: :?: Co to jest :?: :?:
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
No i dłubałem i dłubałem i wygląda że wszystko gra oczywiście radyjko mam podpięte pod gniazdo zapalniczki bo dopiero na lato będzie mi się chciało zabrać za taką dogłębną grzebaninę ale biorąc poprawkę na zakłócenia przez aktualne podpiecie to jest chyba dobrze czasami łapią jakieś piski ale to chyba zależy od tego gdzie jestem i jakich radyjek inni ludzie używają w zasadzie chyba nie ma wielkiej różnicy pomiędzy tym jak był przewód "profesjonalnie położony na podłodze" ale to i tak wyjdzie dopiero na dłuższej trasie Dzięki za pomoc wszystkim
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Zobaczymy jak bedzie jutro przeciągne przewód i jak bedzie źle to będę dalej drążył temat
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
He he no tak
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Ja mam alana 102 i antenkę alana 145 cm co prawda nie bedę często używał radyjka no ale jak już je mam to chciałbym żeby działało a nie piszczało Zależy jeszcze ile taki kabelek kosztuje :?: (nie chciałbym za dużo pakować narazie może jak zmienię antenę na lepszą kiedyś w przyszłości)
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Nie no mam nadzieję że nie będzie żadnych większych problemów jutro posiedzę trochę i podłubie a potem skocze zrobić jakiś kurs na test ale najbardziej się boję żeby tam jakiejś wiązki nie było bo będzie padaka i jeszcze jedno pytanko można kupić jakąś folię czy coś żeby owinąć tym przewód (żeby był ekranowany) :?: :?:
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Jeszcze coś może zakłócać czy tylko na pompe ludzie narzekali bo trudno się czegoś konkretnego doszukać na forum
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Mam takie pytanko czy wzdłuż lewego progu idzie jakaś istotna wiązka z zasilaniem do czegoś do tyłu bo chciałbym puścić pod tą osłonką plastikową przewód z anteny do CB ale nie wiem czy nie będę miał zakłóceń :?: :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wiem czy umawiają się na tak długą robotę :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No panowie co tu taki spokój odzywać się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No widzisz i po problemie opłaca się do nas przyjeżdżać :gwizdanie: i ogólnie to spokojnej drogi na jutro i wpadnij do nas jeszcze jak będziesz w Polsce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale ja durny jestem przecież mogliśmy mi te drzwi i zderzak VAG-iem zrobić A tak serio to spocik spoko gratuluje nam (i wam ) pełnej obecności (czego nie da się powiedzieć o niektórych :gwizdanie:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Już nie taka bestia bo znów parkowałem tam gdzie nie powinienem ;( Ja chyba sprzedam ten samochód bo on jest chyba przeklety do chu.... wafla Niby nic wielkiego ale na lakier trza będzie wywalić totalna porażka