Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. To jak bedziesz to poszukaj tego plastiku do anteny CB
  2. Tylko niech nie zapomni że nowicjusze którzy przyjeżdżają pierwszy stawiają coś z % stałym bywalcom viceprezes dobrze prawi polać mu A jak
  3. Tylko niech nie zapomni że nowicjusze którzy przyjeżdżają pierwszy stawiają coś z % stałym bywalcom
  4. No proszę słyszałem o tym ale jeszcze nigdy na tym nie byłem :gwizdanie: trzeba by się tam pojawić i przyłożyć do tego rękę (a nawet dwie + gitarę)
  5. Widzę że organizator trzyma nad wszystkim pieczę Oj będzie się działo i to bez lecha
  6. :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 22:02_________________________________________________Coś czuję że będzie jazda na zlocie :gwizdanie:
  7. Na pewno razem jadę ja i Czester (no i pewnie ty ) ale w poniedziałek puszcze na ogólnopolskim kto jeszcze będzie jechał autostradą koło Gliwic to byśmy się jakoś zgadali ale wstępnie planujemy wyjazd tak koło 10 rano może trochę wcześniej zobaczymy jeszcze o której inni będą jechać
  8. Oj Prezes widzę że poległeś ze strachu przed Trzeniem
  9. E tam audi by sobie poradziło
  10. No właśnie się posilam pewnym płynem ale to się chyba już alkoholizm nazywa
  11. O to jednak jeszcze ktoś pojawia się na forum oprócz mnie :gwizdanie: fajnie :) To co z tym robimy że tak cicho :?:
  12. Powtarzaj to sobie częściej :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 20:54_________________________________________________Ale tu ucichło już się odzwyczaiłem od takiej ciszy
  13. Oj to teraz mamy przes...ne :polew:
  14. W sklepie a serio to pewnie gdzieś w sklepie
  15. Obadamy obadamy [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 11:22_________________________________________________Co wogóle bierzesz :?:[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 11:24_________________________________________________ A to dopiero początek
  16. Pojechałem do chaty napisałem posta i pojechałem do Śiemianowic a jaki ze mnie abstynent to zobaczysz na ogólnopolskim
  17. Miron widziałeś w ankiecie pt. "co pijemy" na zlotach ogólnopolskich ostatnią pozycję :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: (kto czytał wątek o nazewnictwie modeli to załapie)
  18. Oj smakowało jeszcze raz dzięki ale szczerze to tak tylko zarzuciłem z tą 100 stronką [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 09:37_________________________________________________Gratulacje Gregory jednak się zdecydowałeś jechać na ogólnopolski
  19. Wpłacaj od razu 250 zł za cały zlot i masz spokój
  20. Co wy chcecie od mojej zebry :?: paski nie równe bo to specjalna rasa Jedzie jeszcze Czester od nas (i mam nadzieję Rajmund) ale na Mirona nie patrz bo kolega jedzie wcześniej a my wyjeżdżamy dopiero w piątek I ty się głupio nie zastanawiaj bo jeszcze od myślenia cię głowa rozboli tylko zapisuj się na zlot
  21. No wiadomo którą częścią tej opieki będzie chciał zająć się Piterra :gwizdanie: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.