Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Czy ty mi sugerujesz że ja zawsze się pytam kto będzie na spocie Ps. Wiem że mamy dziś dopiero poniedziałek ale kto będzie na spocie w piątek :?: :polew:
  2. O właśnie od tego powinienem zacząć dzięki wielkie Sparki ale my się zaczynamy rozpijać coś mi się wydaje :gwizdanie:
  3. Ja jak zwykle troszkę się spóźnię będę tak koło 18.30
  4. Ale co inne lepiej leczy [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 22:37_________________________________________________Na jakiej płytce mi zdjęcia na jutro nagrasz żebym wiedział jaką ci oddać :?:
  5. Ładnie to chodzi ładnie
  6. No żeby się wyleczyć właśnie chociaż to by coś mocniejszego musiało być
  7. "Vena" tak ja bym po prostu na twoim miejscu tyle piwa nie ściągał
  8. Ciekawe kto by uciekał
  9. Za drugim razem jak wracaliśmy z nart wjechałem prosto z zakrętu- bez problemu z 3 osobami na pokładzie Tylko czemu wjezdzales jak nikt nie widzial :gwizdanie: Wjechał bez problemu wiem bo byłem jedną z tych osób :> jednak 250 koni pod maską robi swoje no i może troszkę umiejętności kierowcy ehh , pisalem posta na szybko bo wychodzilem z roboty, zapomnialem dodac mota na koncu typu " :tongue4:" , zeby z tego przycedzic , ale widze ze odrazu pojazd .... dzieki... Pozdro Ej no zaraz tam pojazd wyluzuj i przyzwyczaj się bo my tak zawsze ale nigdy na serio tylko zawsze na żarty :> nie bierz takich rzeczy do siebie
  10. Bo ja nigdy nie uciekam
  11. A jak jakieś hobby w życiu trzeba mieć
  12. Ej Czester przestawiłem sobie przedni zderzak na zaspie weź przywieź vaga poprawimy go :polew:
  13. :polew: sorry no nie mogę się powstrzymać ku...wa
  14. Na ogólnopolskich w temacie zdjęcia są wklejone 2 filmiki na 8 stronie jak przyjeżdżaliśmy do ośrodka
  15. Ej bo zacznę żałować że starszy nie jestem dziadki [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 09:14_________________________________________________Miron tylko żebyś po czwartku był w stanie dojechać w piątek
  16. Wrzucaj nie wstydź się
  17. Mnie nie ma ale nie było co oglądać w końcu
  18. Miron ku...wa ja nie wiem skąd ty bierzesz te twoje teksty :polew: :polew: ty chyba masz jakiś kajecik bo to jest nie możliwe wymyślać je na bieżąco :polew: :polew: "w poroninie też jest fajnie" :polew: "chcesz drożdżówkę" :polew: ja pie....le :polew: :polew:
  19. Lecz się lecz i na spocie na następny tydzień cię widzimy jak w tym nie dasz rady przez chorobę
  20. Zgłaszać się kto będzie na spociku w piątek
  21. A właśnie chciałem pisać że coś mało tego nagraj mi na płytkę na spocika a ja ci oddam tylko napisz czy CD czy DVD
  22. Szkoda ze sie nie zgadalismy bo my tez siedzielismy do 16 i czekalismy na lepsze samopoczucie :> ale jak dojechales to gites. No jak byśmy wiedzieli to byśmy razem posiedzieli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.