Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czy ty mi sugerujesz że ja zawsze się pytam kto będzie na spocie Ps. Wiem że mamy dziś dopiero poniedziałek ale kto będzie na spocie w piątek :?: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O właśnie od tego powinienem zacząć dzięki wielkie Sparki ale my się zaczynamy rozpijać coś mi się wydaje :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No takie najlepsze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jak zwykle troszkę się spóźnię będę tak koło 18.30
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale co inne lepiej leczy [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 22:37_________________________________________________Na jakiej płytce mi zdjęcia na jutro nagrasz żebym wiedział jaką ci oddać :?:
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
Ładnie to chodzi ładnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No żeby się wyleczyć właśnie chociaż to by coś mocniejszego musiało być
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
"Vena" tak ja bym po prostu na twoim miejscu tyle piwa nie ściągał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciekawe kto by uciekał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za drugim razem jak wracaliśmy z nart wjechałem prosto z zakrętu- bez problemu z 3 osobami na pokładzie Tylko czemu wjezdzales jak nikt nie widzial :gwizdanie: Wjechał bez problemu wiem bo byłem jedną z tych osób :> jednak 250 koni pod maską robi swoje no i może troszkę umiejętności kierowcy ehh , pisalem posta na szybko bo wychodzilem z roboty, zapomnialem dodac mota na koncu typu " :tongue4:" , zeby z tego przycedzic , ale widze ze odrazu pojazd .... dzieki... Pozdro Ej no zaraz tam pojazd wyluzuj i przyzwyczaj się bo my tak zawsze ale nigdy na serio tylko zawsze na żarty :> nie bierz takich rzeczy do siebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo ja nigdy nie uciekam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A jak jakieś hobby w życiu trzeba mieć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ej Czester przestawiłem sobie przedni zderzak na zaspie weź przywieź vaga poprawimy go :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: sorry no nie mogę się powstrzymać ku...wa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na ogólnopolskich w temacie zdjęcia są wklejone 2 filmiki na 8 stronie jak przyjeżdżaliśmy do ośrodka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ej bo zacznę żałować że starszy nie jestem dziadki [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 09:14_________________________________________________Miron tylko żebyś po czwartku był w stanie dojechać w piątek- ZDJĘCIA Z BUKOWINY
Wrzucaj nie wstydź się- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mnie nie ma ale nie było co oglądać w końcu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron ku...wa ja nie wiem skąd ty bierzesz te twoje teksty :polew: :polew: ty chyba masz jakiś kajecik bo to jest nie możliwe wymyślać je na bieżąco :polew: :polew: "w poroninie też jest fajnie" :polew: "chcesz drożdżówkę" :polew: ja pie....le :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Lecz się lecz i na spocie na następny tydzień cię widzimy jak w tym nie dasz rady przez chorobę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zgłaszać się kto będzie na spociku w piątek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A właśnie chciałem pisać że coś mało tego nagraj mi na płytkę na spocika a ja ci oddam tylko napisz czy CD czy DVD- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szkoda ze sie nie zgadalismy bo my tez siedzielismy do 16 i czekalismy na lepsze samopoczucie :> ale jak dojechales to gites. No jak byśmy wiedzieli to byśmy razem posiedzieli - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE