Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Nie martw się Miron weźmiemy Vaga i naprawimy Ci furkę
  2. Hehe jednak spocik ważniejszy i tak trzymaj (nie żebym namawiał żebyś opuszczał zajęcia )[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 09:18_________________________________________________ Dobry dobry No ja mam nadzieję że do spocika 150 strona "pęknie"
  3. [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 21:47_________________________________________________Co tak cicho :?: Wszyscy furki przed dzisiejszym spocikiem myją czy jak
  4. A jak (no nie no oponki wymienię)
  5. No co ty pogięło cię A umyte lusterko się liczy Bez takich mi tu bo ja jeszcze na zimówkach stoję
  6. Jakie czarno białe rulez
  7. Pucek nie gadaj bierz wolne i jedź z nami Miron ci opuści z ceny autka o jeden dzień pracy :polew:
  8. No ja sobie wziąłem środę wolną (8.04) także z mojej strony nie ma problemu :>
  9. Nie ma tak prosto ty to musisz mi wpłacić :gwizdanie:
  10. :polew: Zawsze to jakiś pomysł :polew:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 09:38_________________________________________________Ale ja już bym zbierał na twoim miejscu po 50 zł za wpisanie na listę Taka zaliczka
  11. Dobrze gadasz :good: bo wiadomo że ja zawsze gadam i gadam jak jest (a jeśli ktoś z ELYTY ma bardzo odmienne zdanie na ten temat to pisać) no bo bez urazy ale jak kolega wpada pierwszy raz na spota i od razu parady chce no to sorry jak znajdzie chętnych no to szacun a znając życie i ELYTĘ to wychodzi na to że wyrwał się jak przysłowiowy "Filip z konopii" podziwiam zapał i zaangażowanie, bo ja to bym z taką akcją nie wyskoczył może kolega nie ma pojęcia że my już dość długo się SPOTUJEMY ale ja jestem bezwzględny i jak policja (czyli - niewiedza nie usprawiedliwia) taka Gnida jestem i po Tych moich wywodach ciekaw jestem czy kolega maxxxx263 mnie znienawidzi :gwizdanie: może tak - to będzie o nim dobrze świadczyć (tzn że chce wiedzieć na co to znaczy SPOTOWAĆ, a nie pajacować) a tak na marginesie to pozdro dla wszystkich ŚWIEŻAKÓW (zobaczymy kto odpadnie a kogo będzie można zaliczyć do ELYTY :kox:) Chciałem coś napisać ale zatkało mnie Niech stanie na tym że kolega wymyślił jakiś pomysł (i tu według mnie brawa za odwagę bo jest nowy a już nie boi się wyskakiwać z pomysłami ) który niestety nie trafił w nasze gusta Nasze spoty nie polegają na jeździe przez miasta i pokazywanie innym ludziom jaka to masa A4 jeździ po świecie tylko :good: Jak ktoś jest prawdziwym miłośnikiem to pewnie jest na forum a jak jest na forum to trafi do nas tak samo jak ty i nieważne czy jest z Gliwic, Zabrza, Rybnika itd. A co się tyczy paradowania Jestem jak najbardziej za :drool: I widzisz kolego Maxxxx263 jak się pokażesz teraz w piątek to będziesz miał okazję się przejechać w kolumnie [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 09:20_________________________________________________ Szczególnie że już kilka razy słyszałem o jeździe do Bielska i jakoś zawsze pomysł padał z braku autek
  12. Żyje choć ciężko było w poniedziałek w pracy
  13. Do Bielska jak najbardziej i następna środa chyba by mi pasowała (chyba bo muszę jutro w robocie zobaczyć co i jak) jadę na pewno a kiedy będzie mi pasowało zdeklaruję się jutro
  14. :polew: i dodaj jeszcze że bezawaryjne :polew:
  15. Jarko nie przepraszaj na wstępie bo nie przeszkadzasz a wręcz dzięki za info [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 09:20_________________________________________________ Ładnie się prezentuje
  16. No i widzisz coś narobił Miron cenę autka podniosłeś i Pucek już na spota nie wpadnie :polew: (taki prawie szantaż )
  17. I musiałbym umyć autko :polew: zastanowię się [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 09:39_________________________________________________Wiem umyję jeden element i na tym spróbujemy :polew: :polew:
  18. Dobra dobra trzeba było krótko napisać że nie nadaje się do B5
  19. No widzisz że sam mówisz że nie widziałeś No a nie tam na innych pisać
  20. No prawie się obraziłem a ty widziałeś kiedyś moje autko zarysowane :?: :polew:
  21. Miron używa tego co obiecał że mi ściągnie i zastanawiam się na jakim to jest etapie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.