Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie martw się Miron weźmiemy Vaga i naprawimy Ci furkę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hehe jednak spocik ważniejszy i tak trzymaj (nie żebym namawiał żebyś opuszczał zajęcia )[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 09:18_________________________________________________ Dobry dobry No ja mam nadzieję że do spocika 150 strona "pęknie"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 21:47_________________________________________________Co tak cicho :?: Wszyscy furki przed dzisiejszym spocikiem myją czy jak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A jak (no nie no oponki wymienię)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No co ty pogięło cię A umyte lusterko się liczy Bez takich mi tu bo ja jeszcze na zimówkach stoję
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakie czarno białe rulez
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek nie gadaj bierz wolne i jedź z nami Miron ci opuści z ceny autka o jeden dzień pracy :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja sobie wziąłem środę wolną (8.04) także z mojej strony nie ma problemu :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ma tak prosto ty to musisz mi wpłacić :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Zawsze to jakiś pomysł :polew:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 09:38_________________________________________________Ale ja już bym zbierał na twoim miejscu po 50 zł za wpisanie na listę Taka zaliczka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrze gadasz :good: bo wiadomo że ja zawsze gadam i gadam jak jest (a jeśli ktoś z ELYTY ma bardzo odmienne zdanie na ten temat to pisać) no bo bez urazy ale jak kolega wpada pierwszy raz na spota i od razu parady chce no to sorry jak znajdzie chętnych no to szacun a znając życie i ELYTĘ to wychodzi na to że wyrwał się jak przysłowiowy "Filip z konopii" podziwiam zapał i zaangażowanie, bo ja to bym z taką akcją nie wyskoczył może kolega nie ma pojęcia że my już dość długo się SPOTUJEMY ale ja jestem bezwzględny i jak policja (czyli - niewiedza nie usprawiedliwia) taka Gnida jestem i po Tych moich wywodach ciekaw jestem czy kolega maxxxx263 mnie znienawidzi :gwizdanie: może tak - to będzie o nim dobrze świadczyć (tzn że chce wiedzieć na co to znaczy SPOTOWAĆ, a nie pajacować) a tak na marginesie to pozdro dla wszystkich ŚWIEŻAKÓW (zobaczymy kto odpadnie a kogo będzie można zaliczyć do ELYTY :kox:) Chciałem coś napisać ale zatkało mnie Niech stanie na tym że kolega wymyślił jakiś pomysł (i tu według mnie brawa za odwagę bo jest nowy a już nie boi się wyskakiwać z pomysłami ) który niestety nie trafił w nasze gusta Nasze spoty nie polegają na jeździe przez miasta i pokazywanie innym ludziom jaka to masa A4 jeździ po świecie tylko :good: Jak ktoś jest prawdziwym miłośnikiem to pewnie jest na forum a jak jest na forum to trafi do nas tak samo jak ty i nieważne czy jest z Gliwic, Zabrza, Rybnika itd. A co się tyczy paradowania Jestem jak najbardziej za :drool: I widzisz kolego Maxxxx263 jak się pokażesz teraz w piątek to będziesz miał okazję się przejechać w kolumnie [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 09:20_________________________________________________ Szczególnie że już kilka razy słyszałem o jeździe do Bielska i jakoś zawsze pomysł padał z braku autek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrze gadasz :good:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Żyje choć ciężko było w poniedziałek w pracy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do Bielska jak najbardziej i następna środa chyba by mi pasowała (chyba bo muszę jutro w robocie zobaczyć co i jak) jadę na pewno a kiedy będzie mi pasowało zdeklaruję się jutro- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: i dodaj jeszcze że bezawaryjne :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jarko nie przepraszaj na wstępie bo nie przeszkadzasz a wręcz dzięki za info [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 09:20_________________________________________________ Ładnie się prezentuje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i widzisz coś narobił Miron cenę autka podniosłeś i Pucek już na spota nie wpadnie :polew: (taki prawie szantaż )- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I musiałbym umyć autko :polew: zastanowię się [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 09:39_________________________________________________Wiem umyję jeden element i na tym spróbujemy :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra dobra trzeba było krótko napisać że nie nadaje się do B5- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No widzisz że sam mówisz że nie widziałeś No a nie tam na innych pisać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A widzisz :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No prawie się obraziłem a ty widziałeś kiedyś moje autko zarysowane :?: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron używa tego co obiecał że mi ściągnie i zastanawiam się na jakim to jest etapie - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE