Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam spamowiczów po raz drugi dzisiaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam z rana Same spociki w niedzielę bo na lotnisku wczoraj spotowali się golfikami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A właśnie dzisiaj nie było nadymione prawie w ogóle bo też ludzi było o wiele mniej Dobra trza iść spać bo jutro ta wredna praca Do jutra wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No a trzeba się było wybrać do sektora bo dzisiaj było zaj......ście i byś się nie martwił co się dzieje z jego felgami na dziurach tylko zdziercy za metaxę liczą sobie jak za zboże bo 14 zł za czterdziestkę i to tylko piątki cholerne krwiopijce a ty jeździsz na strefę i marnujesz paliwo co ty diesla masz czy jak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ale rano musiałem poprawiać bo chu..wo wyglądało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich Pucek a ty znów się rozpisujesz Somes nie obraź się ale jeżeli to wgniecenie w barierce na przed ostatnim zdjęciu to twoja robota to ty w tą barierę chyba wjechałeś na własne życzenie a jeżeli mówisz że przy....łeś w nią z prędkością ok 120 na godzinę to tak wygląda jak by cię zarzuciło przy wyjściu z łuku bo przy takiej odległości od wlotu na autostradę to już na ostatniej części łuku musiałeś mieć z 80 km/h Majki felasie pierwsza klasa jednak na autku wyglądają 100% lepiej niż same na zdjęciu Krolu a ty co tylko witam i nic więcej mieliście spamować do 200 podobno (ale będę miał prze...ne od prezesa w piatek ) Czester jak tam samopoczucie po wczoraj (ja czuje taki niedosyt ) bo mi późniejsza robota prawie prosto wyszła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:wallbash:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja pie...e jak tyś to zrobił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O widzę że niektórzy już trzeźwi Witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie no nie możemy tak spamować nie będziemy naciągali Prezesa przecież wiecie ile go i tak każdy spot kosztuje a tu jeszcze będzie musiał coś kupić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak najpierw mnie zbesztali a potem to gdzie jest Guru Spocik fajny był dzisiaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra panowie lecę na codzienny kursik do zobaczenia wieczorem [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 09:43_________________________________________________ No niby coś w tym jest dobra to do wieczora pod areną
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie nie wiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 09:25_________________________________________________ Bo nie czytasz wszystkich postów A z biednego Pelexa sie naśmiewasz Co nie czytam zawsze czytam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie prosił bym o eska gdzie ostatecznie się spotykamy bo o 18 pewnie będę wracał z sosnowca i nie będę miał jak wejść i sprawdzić a to pewnie zależy od pogody
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba jestem coś nie w temacie albo czegoś nie wiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja ci dam ciemne chmury :bicz: Witam tak w ogóle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co to prezes wracasz do źródeł :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zaczekamy a tego zęba to Ci Vagiem naprawimy :polew: No tylko zastanawiam się gdzie my się do niego podepniemy tym VAG-iem a ta wtyczka mała nie jest :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wpadaj nawet ci kolor lakieru VAG-iem zmienimy na taki jaki będzie ci się podobał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ma problemu wpadaj,povagujemy, pogadamy sobie o Norwegii, bedzie fajnie :> Wiesz jak się znajomi zdziwią że pojechałeś do polski avantem a po VAG-owaniu wrócisz sedanem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie mamy takich długich kabli żeby do Norwegii starczyło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron słyszałeś? już wiesz co robić mamy ze 4 wielkie hipermarkety jak np biedronka Ale nie nie na biedronkach są za duże parkingi pewnie byśmy się tam nie umieli znaleźć :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No proszę knurów rośnie w siłę Co byście nam tylko spotów tam nie przenieśli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A no tak o tym też nie pomyślałem