Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. He he podobno już się nikt miał nie witać [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 09:07_________________________________________________Panowie a gdzie jest Miron bo coś się dawno nie odezwał zamknął się w sobie czy jak
  2. I to się nazywa poświęcenie Czester no to
  3. Do mnie na kolektor-baran wejdą co najmniej 4 kiełbaski :> No i wyżerkę z takiego silnika to ja rozumiem :>
  4. To może każdy przyjedzie na pełnej piź...e i od razu wkładamy kiełbaski pod maskę
  5. No jak nas nie wyd...pią to będzie udany grill
  6. Cooooooo? :shocked: to tak te silniki potrafią? Krolu nie martw się u Pelexa przypadłość tą spowodowało te 10 koni ponad setką to ty się nie musisz obawiać
  7. Jak ty się możesz śmiać z kolegi
  8. Fajnie się prezentuje teraz (nie że wcześniej było nie fajnie czy coś )
  9. Trzeba robić tak żeby zarobić i się za bardzo nie narobić Przyjedź obadamy jaki będzie efekt a jak nam się nie spodoba to nie dostaniesz ani piwa ani kiełbaski
  10. Są takie gumowe podkładki na te schowki (te dwa co są po prawej od ręcznego i to wgłębienie po lewej od ręcznego) poszukaj sobie tego i problem znika
  11. Najpierw skorzystaj z opcji bo gdzieś już coś takiego było opisane sam zaczynałem podobny temat Poszukaj a na pewno znajdziesz
  12. Nie płać mechanikowi bo to nic trudnego (sam ostatnio wpasowywałem mój bo trochę wystawał i okazało się że prawy dolny zaczep był ułamany ale kawałek blaszki i śmiga lepiej niż na ori) cała zabawa zajęła mi i kumplowi jakieś 2 godzinki (z dorobieniem zaczepu z blachy) szkoda wydawać kasę na tak prostą robotę
  13. Dobrze pamiętasz czyli lewa kratka (od przodu) Rikokodo299 szukaj pod nią (ja mam akurat zamontowany na stałe ale w późniejszych rocznikach jest chyba wkręcane jak napisał kolega)
  14. Popieram poprzedników to jest rzecz na której nie powinno się oszczędzać a różnica jest dobrze wyczuwalna
  15. Może być synchronizator skrzyni biegów. Jak zaczyna padać to są problemy głównie z biegiem wstecznym i jedynką
  16. To pomyślimy ja się muszę połasić teraz ładnie do sąsiada A co tu tak nagle ucichło myślałby kto że tak wszyscy pracują
  17. Można coś pomyśleć na maj albo czerwiec
  18. To co myślicie że z zaskoczenia zrobić sobie grilla będzie lepiej
  19. W pobliżu areny nie ma nigdzie fajnej trawki chyba że chcesz się narażać że jakiś ciul zadzwoni po policję a wtedy raczej większość będzie musiała sobie przedłużyć pobyt
  20. Do lotniska masz może z 10 minut jazdy [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 10:53_________________________________________________Ja z Czesterem w sobotę gadałem i wpadliśmy na taki plan żeby takiego większego grilla zrobić na lotnisku (ale to już na obszarze zamkniętym lotniska) i to grilla na cały dzień tak żeby może B-B i inni którzy mają w miarę blisko wpadli
  21. No spoty są na arenie to ja bym proponował może nie na samym parkingu bo to by dość głupio wyglądało ale za decathlonem może No chyba że lotnisko tylko na płytę do piątku raczej nie załatwię wjazdu ale może bliżej giełdy spożywczej tam jest spory kawałem trawy (miejmy tylko nadzieję że nie będzie za dużo osób na lotnisku bo ciężko będzie z miejscem)
  22. He no i ominęła mnie przyjemność bycia przy otwieraniu 200 stronki Proszę jaka frekwencja na przed 11 [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 10:46_________________________________________________Ps. Witam
  23. Ciekawe kto otworzy 200 chociaż i tak wiadomo kto stawia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.