Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. a ja ?? czuje się pominięty ;( :polew: Spoko założymy sobie swoje forum audi a4 :polew: :polew:
  2. Dobranoc wyśpij się bo rano będziesz musiał dużo poczytać ok - dzięki spox
  3. No to teraz toś mnie podbudował :polew: :polew: Moja wina że moje autko się nie psuje i nie mam o czym pisać na technicznych :polew:
  4. Nie ale dla pewności jutro luknę jeszcze po hurtowni
  5. Do chyba 35 jest nowicjusz powyżej do chyba stu iluś początkujący a powyżej użytkownik
  6. Bo ja z natury skromny jestem to i nie rozpisuję się za dużo :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:49_________________________________________________ Od ilości postów
  7. E tam zostaw jak bedziemy przekładali sprężynki kolegom to i o twój przegub zahaczymy
  8. Nie wiem nawet bo ty jakiś kosiarz umysłów jesteś Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy: Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy: Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :polew: :polew:
  9. No dobra poprawka teraz był :polew:
  10. Ech panowie obijacie się już od trzech wiadomości nie wyskoczył mi komunikat
  11. E tam ten kolorek jest fajnawy
  12. Następny nadrabia > kris_kilt :polew:
  13. Nie łam się nie dużo Ci brakuje
  14. No a nie chcą to dość dziwne [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:37_________________________________________________
  15. Co ty czaty przy nas wysiadają [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:34_________________________________________________ Nawet nikt nie zauważył :gwizdanie: Dobranoc
  16. I chyba tylko po to kumple mają żony (dziewczyny) [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:30_________________________________________________ Chciałbym ale nie mam ostatnio czasu pisać na innych wątkach :polew: Nie no będę będę ale co z tego wyjdzie to zobaczymy No to masz przesrane u Oli Guru, i to juz ktorys raz :baseball: Ups hehe :gwizdanie:
  17. Prościej się mówi ja ostatnio też preferuję tak jak ty kiedyś mówiłeś że jak coś niunię boli to oddaję kluczyki mechanikowi i jest git w końcu to nie golf II[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:28_________________________________________________Miron ty też edytuj
  18. Kasować to co niepotrzebne
  19. No musicie je poznać żeby wam nie przeszkadzały [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:24_________________________________________________ Chciałbym ale nie mam ostatnio czasu pisać na innych wątkach :polew: Nie no będę będę ale co z tego wyjdzie to zobaczymy
  20. Jak tylko, jak nie tylko. Każdy tradycyjnie przywozi czystą, a ośrodek stawia cytrynówę. O i tak brzmi lepiej [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:21_________________________________________________Oj znowu będzie się działo :>
  21. Tylko takie troszkę lepsze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.