Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja ?? czuje się pominięty ;( :polew: Spoko założymy sobie swoje forum audi a4 :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobranoc wyśpij się bo rano będziesz musiał dużo poczytać ok - dzięki spox
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to teraz toś mnie podbudował :polew: :polew: Moja wina że moje autko się nie psuje i nie mam o czym pisać na technicznych :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ale dla pewności jutro luknę jeszcze po hurtowni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co :?: nie pasi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do chyba 35 jest nowicjusz powyżej do chyba stu iluś początkujący a powyżej użytkownik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo ja z natury skromny jestem to i nie rozpisuję się za dużo :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:49_________________________________________________ Od ilości postów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
E tam zostaw jak bedziemy przekładali sprężynki kolegom to i o twój przegub zahaczymy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
533 yyyy teraz już 534
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wiem nawet bo ty jakiś kosiarz umysłów jesteś Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy: Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy: Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dobra poprawka teraz był :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ech panowie obijacie się już od trzech wiadomości nie wyskoczył mi komunikat
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
E tam ten kolorek jest fajnawy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Następny nadrabia > kris_kilt :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie łam się nie dużo Ci brakuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I tak mamy trzymać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No a nie chcą to dość dziwne [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:37_________________________________________________
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co ty czaty przy nas wysiadają [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:34_________________________________________________ Nawet nikt nie zauważył :gwizdanie: Dobranoc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I chyba tylko po to kumple mają żony (dziewczyny) [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:30_________________________________________________ Chciałbym ale nie mam ostatnio czasu pisać na innych wątkach :polew: Nie no będę będę ale co z tego wyjdzie to zobaczymy No to masz przesrane u Oli Guru, i to juz ktorys raz :baseball: Ups hehe :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Prościej się mówi ja ostatnio też preferuję tak jak ty kiedyś mówiłeś że jak coś niunię boli to oddaję kluczyki mechanikowi i jest git w końcu to nie golf II[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:28_________________________________________________Miron ty też edytuj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kasować to co niepotrzebne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No musicie je poznać żeby wam nie przeszkadzały [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:24_________________________________________________ Chciałbym ale nie mam ostatnio czasu pisać na innych wątkach :polew: Nie no będę będę ale co z tego wyjdzie to zobaczymy
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Jak tylko, jak nie tylko. Każdy tradycyjnie przywozi czystą, a ośrodek stawia cytrynówę. O i tak brzmi lepiej [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:21_________________________________________________Oj znowu będzie się działo :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko takie troszkę lepsze