Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzym się Będę będę ale jak dojedziemy do 300 to wolałbym wiedzieć w czwartek bo na stacjach benzynowych w ciul drogo jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [B5 ALZ] Skaczące obroty
Kolego widzę że jesteś nowy skorzystaj po prostu z opcji bo całe może na ten temat było napisane- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wie że mojego piwa ma nie ruszać poza tym nie lubi piwa woli wódkę :naughty: [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 19:28_________________________________________________Uuuuuuaaaaaaa nuuuuuuuuuuddddddddyyyyyyy :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No co jest patałachy jedne tak się rozpisywaliście że będzie tak jak wczoraj a tu co......... nico albo jak kto woli gó*no [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 19:25_________________________________________________ ty lepiej po pivko skocz to sie ciekawiej zrobi :naughty: :polew: Nie bój żaby piwko jest w lodóweczce- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale dzisiaj tu nudno chyba idę spać :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzymta się Ps. a jak spotkam tego co mnie wkręcił to sobie z nim pogadam :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No panowie gratuluję No i na mnie padło na 300 (ale ja preferuję tyskie w buteleczkach) Grill może być w piątek ale do czwartku muszę wiedzieć czy jakieś zakupy robić to trza to szybko ustalić Mi też by pasowała 16 ale żeby nie było tak że połowa o 18 będzie się już nudzić i rozjeżdżać do domu A tak w ogóle to witam po raz 2 dzisiaj- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Narazka wszystkim trzymcie się i nie zawiedźcie dzisiaj spotów gliwickich- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Prawie jak Pucek na B6 :polew:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 09:42_________________________________________________Niestety chyba nie będzie mnie w chwili największego przełomu dzisiaj bo spadam zrobić kursik czyli to co zwykle- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
No dla niektórych na pewno :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ha przegłosowane 2:1 :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzisz same plusy to będzie twój najtańszy spot Dobry- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Szkoda że tak szybko się skończyła- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eh ta praca Pamiętam Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 09:10_________________________________________________Ps. Ty pisałeś że w piątek o 16 będziesz wiedział czy przyjedziesz na spocika a przecież w piątek święto jest to nie masz wymówki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Śmiem twierdzić że coś się rozmowa nie klei rano- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chętnie ale dziś nie dam rady - we wtorki mam hale na 21.00 do 23.00 - a jak wracaj jestem praiwe nie żywy Dobra wybaczymy Ucz się jak masz L4 ucz bo potem nie będziesz miał kiedy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba spotykamy Bo reszta się zgadza no może piwko będzie inne bo przy pustej butelce nie będę siedział- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba ten długi weekend tak wszystkich nastroił- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich Czester ta ikonka nie oznacza że śpisz- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
to już zakrawa powoli na jakiś fan club Oho jakieś imprezy PW na zlocie się szykują- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to jak wszyscy poszli to ja też spadam dobranoc jeśli ktoś jeszcze został- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra kurde idę bo nie mogę się oderwać normalnie no- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Obadamy Dobra panowie idę zapalić i kąpać się Pewnie tu zajrzę jeszcze ale to tak za 20 do 30 minut najwcześniej to rzuć okiem na link http://www.insomnia.pl/balony_rekonstrukcja_%26lt%3B_od_18_lat%26gt%3B_vol._2-t586200.html tylko nie szalej :polew: Widziałem teraz to będę za jakieś 40 do 50 minut :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 23:37_________________________________________________ no włąśnie - ciekawe czy ja dotrę tak apropo - ale będę się martwił w piątek o 16.00 A czy ktoś się ciebie pytał czy będziesz czy nie masz być i tyle- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Obadamy Dobra panowie idę zapalić i kąpać się Pewnie tu zajrzę jeszcze ale to tak za 20 do 30 minut najwcześniej - [B5 ALZ] Skaczące obroty