Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty faktycznie będziesz miał niedługo garba od tego kiedyś je wymienie na A5 :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to w niczym nie przeszkadza - wiem po sobie A nas to od alkoholików zwyzywał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto się czepia niech no go tylko spotkam to mu coś powiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może samochód bez kluczyka :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty faktycznie będziesz miał niedługo garba od tego
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Byłoby zacnie bedzie zacnie :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś mu to szybko poszło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie trzeba już trenować [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:06_________________________________________________ He he prawidłowa odpowiedź [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:07_________________________________________________Piterra też nadrabia :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Że co że tylko to mało będzie
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Musi być zacnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ciekawe [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:03_________________________________________________ Nie no co wy pijecie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ciekawe ile trzeba by pić dziennie bo dość kusząca propozycja w zasadzie to same plusy ma
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra dobra to my się uczymy na ogólnopolskich dopiero
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron ale mam jedno zastrzeżenie do płytki a mianowicie ścieżka piąta i szósta to jeden utwór a jest rozbite na dwa i psuje cały efekt :gwizdanie: ale spoko jak będę miał trochę czasu to popracuję nad tym :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale coś szybko dotarłeś do nas przyznaj się że czytałeś co trzeci post
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No przez ostanie 2 godziny to nie ma czasu wyskoczyć na inne wątki bo za duże zaległości się zrobią
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Że co że my nie damy rady [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:48_________________________________________________Zabrzmiało jak wyzwanie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A tam leszek tyskie lepsze [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:41_________________________________________________No coś czuję że osoby które nie były dziś na forum z leksza się mogą zdziwić [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:42_________________________________________________ Może się bał że będziesz na niego krzyczał [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:43_________________________________________________Oooo Prezes on-line Biedny pewnie za jakieś 20 minut się odezwie
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
No świat na psy schodzi to może już dają
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to może być ciekawy widok nastawiaj kamerę i bierz go z zaskoczenia [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:34_________________________________________________Dobra idę zapalić za 7 minut jestem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No nie [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:30_________________________________________________Coś się cicho nagle zrobiło co to reszta wysiadła czy klawiatury im padły
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No bywa :polew: [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:26_________________________________________________ A taki myk zderzak na krawężniku oparty to jak ktoś ruszy to zaraz słyszysz co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co do zmiany przez nas na spocie to nie będzie co oglądać chyba że masz kamerę do zdjęć po klatkowych
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: nie mogę [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:23_________________________________________________ :polew: Nie no wysiadłem normalnie :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: Teraz to mnie rozwaliłeś :polew: :polew: