Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Ty faktycznie będziesz miał niedługo garba od tego kiedyś je wymienie na A5 :polew:
  2. to w niczym nie przeszkadza - wiem po sobie A nas to od alkoholików zwyzywał
  3. Kto się czepia niech no go tylko spotkam to mu coś powiem
  4. Może samochód bez kluczyka :>
  5. Ty faktycznie będziesz miał niedługo garba od tego
  6. Byłoby zacnie bedzie zacnie :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. Coś mu to szybko poszło
  8. No właśnie trzeba już trenować [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:06_________________________________________________ He he prawidłowa odpowiedź [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:07_________________________________________________Piterra też nadrabia :polew:
  9. Że co że tylko to mało będzie
  10. No ciekawe [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:03_________________________________________________ Nie no co wy pijecie
  11. To ciekawe ile trzeba by pić dziennie bo dość kusząca propozycja w zasadzie to same plusy ma
  12. Dobra dobra to my się uczymy na ogólnopolskich dopiero
  13. Miron ale mam jedno zastrzeżenie do płytki a mianowicie ścieżka piąta i szósta to jeden utwór a jest rozbite na dwa i psuje cały efekt :gwizdanie: ale spoko jak będę miał trochę czasu to popracuję nad tym :>
  14. Ale coś szybko dotarłeś do nas przyznaj się że czytałeś co trzeci post
  15. No przez ostanie 2 godziny to nie ma czasu wyskoczyć na inne wątki bo za duże zaległości się zrobią
  16. Że co że my nie damy rady [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:48_________________________________________________Zabrzmiało jak wyzwanie :gwizdanie:
  17. A tam leszek tyskie lepsze [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:41_________________________________________________No coś czuję że osoby które nie były dziś na forum z leksza się mogą zdziwić [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:42_________________________________________________ Może się bał że będziesz na niego krzyczał [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:43_________________________________________________Oooo Prezes on-line Biedny pewnie za jakieś 20 minut się odezwie
  18. No świat na psy schodzi to może już dają
  19. No to może być ciekawy widok nastawiaj kamerę i bierz go z zaskoczenia [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:34_________________________________________________Dobra idę zapalić za 7 minut jestem
  20. No nie [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:30_________________________________________________Coś się cicho nagle zrobiło co to reszta wysiadła czy klawiatury im padły
  21. No bywa :polew: [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:26_________________________________________________ A taki myk zderzak na krawężniku oparty to jak ktoś ruszy to zaraz słyszysz co
  22. Co do zmiany przez nas na spocie to nie będzie co oglądać chyba że masz kamerę do zdjęć po klatkowych
  23. :polew: nie mogę [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:23_________________________________________________ :polew: Nie no wysiadłem normalnie :polew: :polew:
  24. :polew: :polew: Teraz to mnie rozwaliłeś :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.