Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Czester co ty tam za oszukańczą ankietę wrzuciłeś nie można głosować na 2 loga tylko na jedno ciekawe bo nawet na wyborach prezydenckich można zaznaczyć dwóch kandydatów a tu nie :polew:
  2. A nie no prawie żadna :polew:
  3. Tam miało być "wcale" czy nie :?:
  4. No to ja żeby się wyłamać muszę chyba powiedzieć że wymyję
  5. Nie zagłosuje na razie ale posta puściłem
  6. Nie chce nic mowic, ale ma padac w piatek :gwizdanie: Nic nie mów
  7. A no widzisz mi nic nie mówi ale ja swoją robotę mam zrobioną na bieżąco to nie ma do czego się doczepić [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 09:44_________________________________________________Dobra spadam walnąć kursik po sklepach
  8. Czemu ciężko :?: Mnie już nie raz szef dorwał i w końcu chyba go ciekawość zjadła i pyta "co pan ma za stronę tam wiecznie odpaloną" a ja mu na to że forum A4 a on "to pan pracuje czy siedzi całymi dniami na forum" :chytry:to ja mu na to mówię że to pomaga mi się odstresować i lepiej mi się pracuje wziął się jakoś dziwnie na mnie spojrzał zaśmiał i poszedł i od tego czasu nie mam problemów bo nawet jak widzi że siedzę na forum to mi nic nie mówi
  9. O proszę ale się tutaj wydarzyło
  10. Tak no proszę trochę filmu i od razu się mandaty posypały
  11. Może dobrze że nie masz więcej koni bo byś próbował im uciekać a tak odbyło się to całkiem bezpiecznie
  12. A czym jechałeś jak dostałeś mandat??
  13. Ja bym był za pierwszą
  14. He dobre tego nie znałem
  15. Może przekaźnik klimatyzacji pada (czy jak to się tam nazywa) bo on jest umieszczony koło tablicy z bezpiecznikami (to by wyjaśniało cykanie)
  16. Panie M@rk ty lepiej powiedz co się z tobą dzieje bo my już nie pamiętamy jak ty wyglądasz
  17. Nie wiem czy to taki dobry pomysł ja np w zimę już nie używam składania lusterek bo jak dopierdzieli -15 i potem rano człowiek wsiada do auta i otwiera lusterka a tu silniczki słychać jakby miały zaraz zdechnąć i wszystko strzela (bo to przecież wszystko zamarza) to mnie ciarki przechodziły żeby coś się nie urwało
  18. Co do tarcia po prawej stronie to pewnie przez rant tarczy (też tak mam i rozmawiałem z kolegą z B-B na zlocie powiedział żebym ostukał cały rant i "oderwał" wszystko co na nim "narosło" i powinno być ok) aczkolwiek tarcze u mnie i tak pójdą do wymiany prędzej czy później bo to najlepszy sposób
  19. Wymień klocki i zobacz czy tłoczki się nie zapiekły choć to dziwne bo jeżeli w ogóle hamuje to rdza powinna się ścierać
  20. Jak masz w kluczyku diodę i przycisk to albo to jest zwykła lampka (może baterie padły) albo faktycznie podczerwień (też pewnie baterie padły) nie wiem jakie napięcie powinna mieć bateria w kluczyku (w ogóle ja mam 4 bateryjki takie do zegarków) wymień je sobie koszt takich dobrych bateryjek (nie kupionych u ruskich) to grosze jakieś 20 zł Odbiornik znajduje się na słupku B (tym pomiędzy drzwiami) tam na wysokości dolnej krawędzi szyb nietrudno tego nie zauważyć no chyba że masz całkiem płaski słupek i nic tam nie ma to znaczy że nie masz podczerwieni Jak zmienisz bateryjki w kluczyki "wyceluj" diodą z kluczyka w to i naciśnij przycisk (nie z 20 metrów pamiętaj że to podczerwień a nie radiówka czyli działa na jakieś 5 metrów może mniej ale najlepiej spróbuj z 1-2 metrów) Ps. odbiornik znajduje się na obydwu słupkach po lewej i prawej stronie auta Ps2. Jak zmienisz bateryjki i nie będziesz pewien czy działa idź do całkiem ciemnego pomieszczenia popatrz się w diodę i naciśnij przycisk jeżeli działa powinieneś na ułamek sekundy zobaczyć taki delikatny czerwony błysk w diodzie
  21. Witam wszystkich (pomimo że nikogo nie ma )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.