Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester co ty tam za oszukańczą ankietę wrzuciłeś nie można głosować na 2 loga tylko na jedno ciekawe bo nawet na wyborach prezydenckich można zaznaczyć dwóch kandydatów a tu nie :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nara nara miłej pracy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A nie no prawie żadna :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tam miało być "wcale" czy nie :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to ja żeby się wyłamać muszę chyba powiedzieć że wymyję
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie zagłosuje na razie ale posta puściłem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie chce nic mowic, ale ma padac w piatek :gwizdanie: Nic nie mów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A no widzisz mi nic nie mówi ale ja swoją robotę mam zrobioną na bieżąco to nie ma do czego się doczepić [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 09:44_________________________________________________Dobra spadam walnąć kursik po sklepach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czemu ciężko :?: Mnie już nie raz szef dorwał i w końcu chyba go ciekawość zjadła i pyta "co pan ma za stronę tam wiecznie odpaloną" a ja mu na to że forum A4 a on "to pan pracuje czy siedzi całymi dniami na forum" :chytry:to ja mu na to mówię że to pomaga mi się odstresować i lepiej mi się pracuje wziął się jakoś dziwnie na mnie spojrzał zaśmiał i poszedł i od tego czasu nie mam problemów bo nawet jak widzi że siedzę na forum to mi nic nie mówi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O proszę ale się tutaj wydarzyło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak no proszę trochę filmu i od razu się mandaty posypały- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może dobrze że nie masz więcej koni bo byś próbował im uciekać a tak odbyło się to całkiem bezpiecznie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A czym jechałeś jak dostałeś mandat??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bym był za pierwszą- [ALL B5] O co chodzi z centralką ?
He dobre tego nie znałem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O ku..a jaka porażka- [B5 AFN] Przy włączonej klimie na postoju skaczą obroty
Może przekaźnik klimatyzacji pada (czy jak to się tam nazywa) bo on jest umieszczony koło tablicy z bezpiecznikami (to by wyjaśniało cykanie)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panie M@rk ty lepiej powiedz co się z tobą dzieje bo my już nie pamiętamy jak ty wyglądasz- [ALL B5] Automatycznie składane lusterka
Nie wiem czy to taki dobry pomysł ja np w zimę już nie używam składania lusterek bo jak dopierdzieli -15 i potem rano człowiek wsiada do auta i otwiera lusterka a tu silniczki słychać jakby miały zaraz zdechnąć i wszystko strzela (bo to przecież wszystko zamarza) to mnie ciarki przechodziły żeby coś się nie urwało- [B5 AFF] Podczas hamowania mocno biją hamulce
Co do tarcia po prawej stronie to pewnie przez rant tarczy (też tak mam i rozmawiałem z kolegą z B-B na zlocie powiedział żebym ostukał cały rant i "oderwał" wszystko co na nim "narosło" i powinno być ok) aczkolwiek tarcze u mnie i tak pójdą do wymiany prędzej czy później bo to najlepszy sposób- [ALL B6] Słabe hamulce, niewyślizgane tarcze duzo lepiej ale......
Wymień klocki i zobacz czy tłoczki się nie zapiekły choć to dziwne bo jeżeli w ogóle hamuje to rdza powinna się ścierać- [ALL B5] O co chodzi z centralką ?
Jak masz w kluczyku diodę i przycisk to albo to jest zwykła lampka (może baterie padły) albo faktycznie podczerwień (też pewnie baterie padły) nie wiem jakie napięcie powinna mieć bateria w kluczyku (w ogóle ja mam 4 bateryjki takie do zegarków) wymień je sobie koszt takich dobrych bateryjek (nie kupionych u ruskich) to grosze jakieś 20 zł Odbiornik znajduje się na słupku B (tym pomiędzy drzwiami) tam na wysokości dolnej krawędzi szyb nietrudno tego nie zauważyć no chyba że masz całkiem płaski słupek i nic tam nie ma to znaczy że nie masz podczerwieni Jak zmienisz bateryjki w kluczyki "wyceluj" diodą z kluczyka w to i naciśnij przycisk (nie z 20 metrów pamiętaj że to podczerwień a nie radiówka czyli działa na jakieś 5 metrów może mniej ale najlepiej spróbuj z 1-2 metrów) Ps. odbiornik znajduje się na obydwu słupkach po lewej i prawej stronie auta Ps2. Jak zmienisz bateryjki i nie będziesz pewien czy działa idź do całkiem ciemnego pomieszczenia popatrz się w diodę i naciśnij przycisk jeżeli działa powinieneś na ułamek sekundy zobaczyć taki delikatny czerwony błysk w diodzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich (pomimo że nikogo nie ma )- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chciałbyś - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE