Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A tam zaraz dziadowsko po prostu seryjnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to ******** *******
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dawno tak nie było może się podzielili w kilku tym gołębiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hehe [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 17:47_________________________________________________Dobra panowie trzeba się zebrać na jakiegoś browarka w taki piękny kończący się dzień do zobaczenia (a w zasadzie usłyszenia a najbardziej to popisania :gwizdanie:) wieczorkiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A Krolu tak w ogóle to zajebiaszczy masz opis
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A jednak tak że niby wszystkich wyprzedził i skręcił w prawo a potem pewnie na rondzie zawrócił Somes ciężko będzie ci coś takiego znaleźć jak chcesz na upartego to poszukaj w dobrych firmowych sklepach ze sprzętem Car-audio ale tam pewnie ładnie zabulisz za coś takiego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tajemnica forum Ja ale ciężko będzie nic konkretnego nie ma a reszta to standardowe "siatki"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę że na letni jadą 4 osoby od nas :> ładniusio [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 15:08_________________________________________________Miron płytka pierwsza klasa ciekawi mnie jakość nagrania bo jest naprawdę niespotykana musiało być śmignięte na konkretnym sprzęciku co bo dawno nie słyszałem płyty "nagranej" w takiej jakości tylko się musiałem nakombinować żeby ją przegrać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak przeziębiony trzeba było tego gołębia zostawić Witam wszystkich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Drugi fajnie było Miron widzisz ja nie mogłem się oderwać od tego widoku twojej B6 w lusterku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fajna tylko dla mnie na razie cena kosmos ale autko wygląda konkretnie podążaj za dymem :decayed: a jak nie będzie dymu to szukaj wozów straży pożarnej :polew: :polew: a jak ich w ogóle nie będzie to zadzwonię na wytrzeźwiałkę może się znajdą Dobra spadam na standardowy kursik i jakbym nie miał dziś dostępu do forum to do zobaczenia wieczorem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
He he nie wiem kto będzie rozpalał ale to pewnie będzie wykonalne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i właśnie przez takich spamerów te strony tak szybko idą nic tylko piszecie piszecie i piszecie :polew: Ps. Ja się jak zwykle spóźnię to gdzie mam was szukać za norauto czy za decathlonem :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszcze Cię to dziwi No nie nie a gdzież bym śmiał się dziwić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O jezu jestem wreszcie tyle czasu w robocie przekichane widzę że znów się sporo wydarzyło przez ten jeden dzień
-
[B5 ADR] Sterownik klimatyzacji
Użyj bo pełno tego było a tak nawiasem to musiałbym zobaczyć jaki ja mam sterownik na chacie bo chyba 8DO 820 043 H (kiedyś kupiłem cały sterownik razem z panelem bo mi wyświetlacz popękał sam oczywiście ) przypomnij mi dziś wieczorkiem na PW to go poszukam i zobaczymy Bo ten typ tak ma te wyświetlacze po prostu się sypią i tyle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A no witojcie panocku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich z rana co tu tak słabiutko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory jesteś the best szalony ale the best też bym chciał żeby tak u mnie dało się zamknąć budzik Choć niewiele brakowało może jakieś 12 km u mnie :> i to na płaskim a nie z górki :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
[B5 1Z] Mam trzy syreny
Też mam dwie (te co na zdjęciach) trzeciej nie mam bo alarm mam ori ale czemu są dwie nie wiem jak są niech są nie przejmuj się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra ładnie wygląda dostaniesz kiełbaskę w piątek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No faktycznie B-B niedługo dogonimy Miron nie bądź sztywny i uchyl rąbka tajemnicy kiedy i gdzie ten ogólnopolski może być nawet na PW A z takim większym grillem to obgadamy teraz w piątek gdzie i kiedy