Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. A tam zaraz dziadowsko po prostu seryjnie
  2. No dawno tak nie było może się podzielili w kilku tym gołębiem
  3. Hehe [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 17:47_________________________________________________Dobra panowie trzeba się zebrać na jakiegoś browarka w taki piękny kończący się dzień do zobaczenia (a w zasadzie usłyszenia a najbardziej to popisania :gwizdanie:) wieczorkiem
  4. A Krolu tak w ogóle to zajebiaszczy masz opis
  5. A jednak tak że niby wszystkich wyprzedził i skręcił w prawo a potem pewnie na rondzie zawrócił Somes ciężko będzie ci coś takiego znaleźć jak chcesz na upartego to poszukaj w dobrych firmowych sklepach ze sprzętem Car-audio ale tam pewnie ładnie zabulisz za coś takiego
  6. Tajemnica forum Ja ale ciężko będzie nic konkretnego nie ma a reszta to standardowe "siatki"
  7. Widzę że na letni jadą 4 osoby od nas :> ładniusio [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 15:08_________________________________________________Miron płytka pierwsza klasa ciekawi mnie jakość nagrania bo jest naprawdę niespotykana musiało być śmignięte na konkretnym sprzęciku co bo dawno nie słyszałem płyty "nagranej" w takiej jakości tylko się musiałem nakombinować żeby ją przegrać
  8. Tak przeziębiony trzeba było tego gołębia zostawić Witam wszystkich
  9. Drugi fajnie było Miron widzisz ja nie mogłem się oderwać od tego widoku twojej B6 w lusterku
  10. Fajna tylko dla mnie na razie cena kosmos ale autko wygląda konkretnie podążaj za dymem :decayed: a jak nie będzie dymu to szukaj wozów straży pożarnej :polew: :polew: a jak ich w ogóle nie będzie to zadzwonię na wytrzeźwiałkę może się znajdą Dobra spadam na standardowy kursik i jakbym nie miał dziś dostępu do forum to do zobaczenia wieczorem
  11. He he nie wiem kto będzie rozpalał ale to pewnie będzie wykonalne
  12. No i właśnie przez takich spamerów te strony tak szybko idą nic tylko piszecie piszecie i piszecie :polew: Ps. Ja się jak zwykle spóźnię to gdzie mam was szukać za norauto czy za decathlonem :?:
  13. jeszcze Cię to dziwi No nie nie a gdzież bym śmiał się dziwić
  14. O jezu jestem wreszcie tyle czasu w robocie przekichane widzę że znów się sporo wydarzyło przez ten jeden dzień
  15. Użyj bo pełno tego było a tak nawiasem to musiałbym zobaczyć jaki ja mam sterownik na chacie bo chyba 8DO 820 043 H (kiedyś kupiłem cały sterownik razem z panelem bo mi wyświetlacz popękał sam oczywiście ) przypomnij mi dziś wieczorkiem na PW to go poszukam i zobaczymy Bo ten typ tak ma te wyświetlacze po prostu się sypią i tyle
  16. Witam wszystkich z rana co tu tak słabiutko
  17. Gregory jesteś the best szalony ale the best też bym chciał żeby tak u mnie dało się zamknąć budzik Choć niewiele brakowało może jakieś 12 km u mnie :> i to na płaskim a nie z górki :>
  18. Też mam dwie (te co na zdjęciach) trzeciej nie mam bo alarm mam ori ale czemu są dwie nie wiem jak są niech są nie przejmuj się
  19. Dobra ładnie wygląda dostaniesz kiełbaskę w piątek
  20. No faktycznie B-B niedługo dogonimy Miron nie bądź sztywny i uchyl rąbka tajemnicy kiedy i gdzie ten ogólnopolski może być nawet na PW A z takim większym grillem to obgadamy teraz w piątek gdzie i kiedy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.