Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No nikogo nie było to co mieliśmy robić [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 18:50_________________________________________________I nie przywitałeś się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i jestem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra trza się ruszać do domu będę za jakieś 30 minut
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kompy ratują życie jak się jest u rodziny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
U rodziców ale powoli się zbieram do domu bo tu już mi smęcą za uchem że forum odpalone
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Skleroza nie boli tylko się trzeba nachodzić................ palcem :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hmmmmmm www.A4-klub.pl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To co zwykle nuuuuuuuudy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurde wiedziałem że coś jest nie tak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Święta jakieś czy co że nikt nie pisze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dział Gadgety Klubowe i tam masz wszystko U nas możesz sobie kupić magnes na boczne drzwi z napisem klubowym no dobrze już dobrze chciałem zapytać po prostu bo nie lubię czekać na paczki pocztowe Spoko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dział Gadgety Klubowe i tam masz wszystko U nas możesz sobie kupić magnes na boczne drzwi z napisem klubowym
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wesołych Świąt całej ekipie B-B [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 22:03_________________________________________________Ups hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też to chciałem napisać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba dobrze ale całe szczęście nie był u mnie na noc od środy także wanna u rodziców na pewno nadaje się do szorowania a nie moja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na spotach to się nie będziemy paprali brudem.............................. VAG-iem się zrobi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest różnica w prowadzeniu nie Mówiłem że jakieś 5 godzin wymieniał zawias a resztę czasu przykręcał klubowe ramki pod rejestrację i wyszło mu 2 dni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sparki wyluzuj wiesz że to na żarty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może na jego klawiaturze nie ma ostrzeżenia typu "nie używać pod wpływem alkoholu" albo "używanie pod wpływem alkoholu grozi głupimi tekstami" "producent nie bierze odpowiedzialności za używanie po alkoholu" :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wersja jest jedna: tak powinno być zawsze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jezu co was pogrzało znowu Człowiek zmęczony z pracy wraca to aż palec boli od zmieniania tych stron i co tu pisać jak już wszystko było napisane Mogę tylko napisać od siebie Wesołych Świąt Ps. furek było chyba 15 czy 16 bo ktoś liczył- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak będzie taka pogoda to pewnie arena Prośba do osób które będą dziś na spocie: ja się jak zwykle spóźnię i pewnie nie będę miał jak wejść na forum i sprawdzić gdzie ostatecznie się spotykamy (święta idą to zajob w robocie ) także jak by ktoś mi puścił esa gdzie ostatecznie siedzimy byłbym wdzięczny- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
obraził się nie było imprezy czyli browar,piwo wino i co ino :gwizdanie: :polew: Właśnie i musiał sobie sam po powrocie takową imprezę zrobić i chyba tak imprezuje do dziś bo faktycznie się nawet nie odezwie Ps. Witam wszystkich - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE