Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Nie smycz się skróci tylko dyby pójdą w ruch
  2. No u nas to chyba rodzinne :polew:
  3. Wyłączają się normalnie po wyłączeniu grzania tylniej szyby wiem bo specjalnie sprawdzałem ale może u mnie jest jakoś inaczej bo ja mam na przykład elektrycznie składane lusterka a z tego co się dowiedziałem to się rzadko zdarzało w tych autkach
  4. Kryzys to wiesz tak jak pisali przez takich jełopów którzy uważają że jest i nic nie chcą kupować [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 17:01_________________________________________________Ja też sobie kupie kiedyś jako drugie vipera jedyneczkę za jakieś 50 może 60 lat :polew:
  5. To już nie ma co gadać dawno sprzedane
  6. Hehe ty nawet jak kupisz ferrari to bedziesz myślał o tej B6
  7. Ty tu lepiej takich podchwytliwych pytań nie zadawaj [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 16:22_________________________________________________ To by wyjaśniało skąd Miron ma znowu lampy nie-ori z tyłu...... oddałeś mu je a felgi kiedy mu oddasz :?:
  8. I może będziesz mógł kupić Audi a nie seata a może nawet autko od Mirona
  9. To mało jak tylko na 95%
  10. a co jedyne bylo :P Dokładnie :polew: :polew: [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 15:17_________________________________________________ Jarko mi na zlocie powiedział że nie może przyjąć moich fotek bo inni nie będą mieli szans :gwizdanie:
  11. Wiem że to jest oczywiste ale muszę zapytać czy razem z olejem wymieniłeś filtr oleju :?:
  12. Nieprawda ja mam grzane po włączeniu tylniej szyby
  13. Mógł nie zapominaj że to jest audi a swoją drogą do czasu aż nie naprawisz licznika masz możliwość włączenia "prędkościomierza" na klimatroniku (zakładając że go masz)
  14. Przynajmniej w tym względzie moje autko może być spokojne :>
  15. Łóżeczko mógłbym wziąć choć pewnie by mi spalanie skoczyło mocno do góry bo to ciężkie jest
  16. Miron a czemu ty w ogóle nie jechałeś na zlocik corsą :?: wiesz jaką byś furorę zrobił
  17. Ale się zrobiło romantycznie
  18. No i w domku (trochę szkoda ) Podziękowania dla kolegi który puścił dziś przed ośrodkiem na CB info o zegarku na recepcji bo to był bracika
  19. Ale się chłopak ucieszy
  20. No nie wiem czy tak to zostawimy bez echa
  21. Nie ma co oszczędzać podziękowań dla organizatorów i wszystkich osób które były a więc naprawdę duże DZIĘKUJĘ to był mój pierwszy zlocik ogólnopolski (ale na pewno nie ostatni) było mega naprawdę jeden z lepszych wypadów na których byłem
  22. Tak się bawią, tak się bawią GLIWICE (kto był ten wie o co chodzi)
  23. A tam zaraz naj....ny był po prostu podłoga wydawała mu się zdradliwie płaska
  24. 17.15 z małymi postojami Czyli jechaliśmy mniej więcej tyle samo czasu tylko my pojechaliśmy ze 2 godzinki później

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.