Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot - Bukowina - Podziękowania


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - Dotarłem do domciu :)

Jako, że chciałbym podziękować orgnizacji ( i chyba nie tylko ja ) za mega zlocik, najwygodniej chyba będzie poświęcić temu właśnie ten (osobny) wątek aby każdy mógł od siebie dwa słowa napisać :)

Z mojej strony szczere DZIĘKUJĘ dla całej ekipy organizacyjnej z KR oraz wielkie słowa uznania za organizację na takim poziomie jakiego na naszym forum jeszcze nie było :notworthy: Wielki szacun za poświęcenie, dopięcie wszystkiego na ostatni guzik oraz wypaśny ośrodek i nie małą ilość niespodzianek (świniak, sztuczne ognie, tort Audi i.t.d. ) - JESTEŚCIE WIELCY :notworthy:

Zaś wszystki obecnym dzięki za doborowe towarzytwo, miłą atmosfere i wspólną zabawe :good: :good: :good:

Ps. Ekipie Poznania za niazapomniany powrót do domu :notworthy:

Dzięki wszystkim i za wszystko w imieniu swoim, żonki i Mironka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co oszczędzać podziękowań dla organizatorów i wszystkich osób które były a więc naprawdę duże

:hi::notworthy::good: DZIĘKUJĘ :good::notworthy::hi:

to był mój pierwszy zlocik ogólnopolski (ale na pewno nie ostatni) było mega naprawdę jeden z lepszych wypadów na których byłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla organizatorów i wszystkich uczestników zlotu :notworthy: było :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Ja w imieniu swoim, Cuberka, Jarko i Themoniastego dziękujemy wszystkim za przybycie i dobrą zabawę, organizacja zlotu dla tak wspaniałej ekipy to sama przyjemność :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy zlot = MEGA wypas :good:, juz mam w głowie letni.......podziękowania i pozdrowienia z Łodzi..... :> :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim i żonki imieniu chciałem podziękować za profesjonalną organizację :notworthy:, doborowe towarzystwo :drunk: i fajną zabawę :thumbup:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez chcielismy bardzo podziekowac,byl to nasz pierwszy zlot w tym klubie-na pewno nie ostatni,a w ogole jakis 9-ty moze 11-ty tego typu,czyli zwiazamy z klubem motoryzacyjnym i byl to jeden z najlepszych jesli nie najlepszy , do pelni szczescia przydaloby sie jeszcze kilka godzin na plycie lotniska do pelni szczescia, ogolnie wielkie dzieki za organizacie,poswiecony czas i caly harmonogram dla wszystkich ktorzy sie tym zajeli oraz wszystich uczestnikow-ekipa jest koxik,bylo za***iście .pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem wszędzie, wielkie podziękowania dla organizatorów, jak i uczestników za super zlot. Atmosfera świetna, super ludzie, super auta, super zabawa, po prostu zlot A4-klub.pl :kox:

PS. Miny lokalnych mieszkańców - bezcenne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, że mogłem się z Wami sponiewierać cytrynówą. :decayed:

Świetny ośrodek, świetna organizacja całej imprezy. Cieszę się, że mogłem zaliczyć kolejny zlot klubowy, niestety bez A4, ale to chyba nie jest najważniejsze... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja rowniez dziekuje za mega udany zlocik :good:

swietny osrodek, swietne miejsce, super impreza i zajeb**** towarzystwo :>

a co zlego to nie ja :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Podziękowania za dobre jadło i godziwy dach nad głową przez te kilka dni. :notworthy:

Mój pierwszy Zlot i na pewno nie ostatni :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez chcielismy bardzo podziekowac,byl to nasz pierwszy zlot w tym klubie-na pewno nie ostatni,a w ogole jakis 9-ty moze 11-ty tego typu,czyli zwiazamy z klubem motoryzacyjnym i byl to jeden z najlepszych jesli nie najlepszy , do pelni szczescia przydaloby sie jeszcze kilka godzin na plycie lotniska do pelni szczescia, ogolnie wielkie dzieki za organizacie,poswiecony czas i caly harmonogram dla wszystkich ktorzy sie tym zajeli oraz wszystich uczestnikow-ekipa jest koxik,bylo za***iście .pzdr

to pierwszy zlot kiedy moja kobita się wybawiła wieczorami .. pierwszy bez dzieci :D ...

a tak jak Kokosa już nasty motoryzacyjny ... z czego jeden z Kokosem był wspólny, ale wtedy to jeszcze A4-klub nie istniał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękowałem już przy innej okazji ale się powtórzę :decayed:

Wieeeelkie podziękowania dla organizatorów :notworthy: :notworthy: :notworthy: Super robota chłopaki :good: :good:

Dziękuje również tym, z którymi się dobrze bawiłem. :kox:

No i chłopakom za wspólną drogę :>

To kiedy następna impreza :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękowałem już przy innej okazji ale się powtórzę :decayed:

:gwizdanie: :good:

To kiedy następna impreza :naughty: :naughty:

W piątek na Kazimierzu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu było Super :good:.... Wielki szacun dla organizatorów :good:, za dobrą zabawe :wink4:.. Należą im się wielkie brawa :oklaski..: Oby więcej takich imprez :).. Dzięki chłopaki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...