Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot - Bukowina - Podziękowania


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu było Super :good:.... Wielki szacun dla organizatorów :good:, za dobrą zabawe :wink4:.. Należą im się wielkie brawa :oklaski..: Oby więcej takich imprez :).. Dzięki chłopaki :>

kurcze, a czemu ja Ciebie nie pamiętam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu było Super :good:.... Wielki szacun dla organizatorów :good:, za dobrą zabawe :wink4:.. Należą im się wielkie brawa :oklaski..: Oby więcej takich imprez :).. Dzięki chłopaki :>

kurcze, a czemu ja Ciebie nie pamiętam :mysli:

Bo tak było Fajnie :good:.. Ale na paru zdjęcich mnie znajdziesz :>.. Dzięki jarko :wink4:..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu było Super :good:.... Wielki szacun dla organizatorów :good:, za dobrą zabawe :wink4:.. Należą im się wielkie brawa :oklaski..: Oby więcej takich imprez :).. Dzięki chłopaki :>

kurcze, a czemu ja Ciebie nie pamiętam :mysli:

Bo tak było Fajnie :good:.. Ale na paru zdjęcich mnie znajdziesz :>.. Dzięki jarko :wink4:..

a myślałem ze wszystko pamiętam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat :good:

Atmosfera :good:

Ludzie :good:

Organizacja :good:

Okolica :good:

Żarcie :good:

=

Mnie się bardzo podobało :wink4:

Dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super :good:

Wielkie dzięki organizatorom, za przygotowanie tego wszystkiego :notworthy:

Atmosfera była ekstra, ludzie super (szkoda że tylko część poznałam osobiście).

Okolica zapierała dech w piersiach.

Niestety dziś się z łóżka zwlec nie mogłam, chyba zimowe górskie powietrze mi zaszkodziło i się rozchorowałam, ale i tak było warto :good:

Nie mogę się doczekać następnego zlotu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślałem ze wszystko pamiętam :kox:

hehe 4 dni picia robią swoje z pamięcią :polew: :polew:

:kox: czekam na wszystkie foty, może mi pamięć trochu wróci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jeszcze raz wielkie dzięki... Jak dotąd najlepszy zlot na jakim byłem... :notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jeszcze raz wielkie dzięki... Jak dotąd najlepszy zlot na jakim byłem... :notworthy::good:

I nie tylko ty :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dobiliśmy do domu i chciałbym się dołączyć do podziękowań było naprawdę SUPER to był najpiękniejszy zlot w moim życiu

chciałbym podziękować również TOMEKSOWI32 I OLI za pomoc w wyjechaniu z zaśnieżonej Bukowiny

i wielkie dzięki dla całego Pomorza za miłą zabawę

wypsiu i Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rownież dołączam się do podziękowań :oklaski: ośrodek super, organizacja bomba, ludzie również :hi: nie sądziłem, że jeszcze zobaczę taką zimę w tym roku i wymoczę stare kości na ciepłych źródłach :> jeszcze raz gratki i dzięki za super Zlot i na pewno nie ostatni !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż wcale - wielkie dzięki za wyczesane towarzystwo i nowo poznanych A4kowców i za fajne przejazdy:) nie możemy z żoną wrócić do rzeczywistości po tym ZLOCIE - jeszcze raz dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie przyłącze do podziekowań. Bez dwóch zdań najlepszy zlot z trzech na jakich byłem :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także i ja pragnę podziękować za dobrą zabawę i kozackie :kox: imprezki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fspaniałom atmosfere chopaki i laski, za cytrynówke i za sztuczne ognie - no cieszyłem się jak dziecko.

było naprawdę miło :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem z Bukowiny dwa dni temu i od tego czasu myślę,co by tu mądrego napisać :mysli:,ale nie jestem w stanie myśleć o niczym,poza następną imprezą z wami :),było fantastycznie,towarzystwo pierwsza liga :good:,organizacja na najwyższym poziomie :oklaski:,oboje z Olą serdecznie dziękujemy wam za niezapomnianą zabawę :notworthy:

pozdro i do letniego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...