Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. I znowu tak cicho to ja was zaskoczę dziś umyłem auto :polew: i oczywiście musi ku... padać
  2. No co ty, muszą być jakieś atrakcje. Organizatorzy przewidzieli m.in. zbiorowe puszczenie z dymem bety Więc i jakaś beta być musi :gwizdanie: suli Ty masz Q i 265 PSów więc będziesz musiał tą bete najpierw pod górkę wciągnął żebyśmy nie musieli na dół schodzić żeby ją podpalić :gwizdanie: A potem ją puścimy na dół jak już będzie płonąć
  3. Nie gdzie tam, A4-ką to byś jeszcze wjechał, ale X5 w życiu :> BMW ma spota 300m.n.p.m. niżej bo żadne nie chce dalej podjechać :naughty: :polew: I to nie tylko ze względu na trakcję :gwizdanie:
  4. od nas Mackom będzie Q7 więc pewnie pociągnie [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 13:16_________________________________________________bo przecież sam Guregoru nie pociągnie tylu chopa Nie pociągnie bo ma hak urwany chyba że sie do tłumika przywiążecie
  5. Guregoru ciągnie ma więcej kuni i Q :gwizdanie:
  6. a skąd kunia weźmiesz? Ma 140 pod maską
  7. Zapraszamy zapraszamy A ja was pewnie nie zaskocze jak powiem że znowu mi auto obrysowali nie normalka przecież
  8. No no liczą się tylko liczby z dwoma 00 na końcu a jak się postaracie to otworzę 200 stronę :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 20:42_________________________________________________Co do kupowania gadżetów to jak ktoś coś chce to pisać co i jak wpłacać kasę tam gdzie trzeba a co można odebrać w bukowinie przywiozę i za 2 tygodnie będziecie mieć jutro pogadamy a jak kogoś jutro nie będzie to pisać na PW kto co będzie zamawiał (czyli co dla kogo i w jakich ilościach przywieźć)
  9. u mnie remont na calego wiec raczej mnie nie bedzie ;( Jezu następny
  10. Do tych foteli to potrzeba jeszcze boczki z drzwi no i podłokietnik by się przydał. I duża skrzynka piwa [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 19:40_________________________________________________No panocki deklarować się na jutro
  11. Guru pozbieraj zamówienia kto co chce z naszego regionu - i możesz przwieść dla naszych niejadących Koszulki i bluzy również I to jest dobry pomysł
  12. W Bukowinie kubki będzie można
  13. A tam zaraz długiego stażu Ja mam nowe
  14. Wiem wiem pewnie mi konto zablokują po tym co powiedziałem
  15. A co na razie nie chcą się rozmnażać jak króliki :?:
  16. Ja pier... już bym chyba wolał żeby rydzyk przyjechał a nie tede O jezu ale ja pier.... głupoty :decayed:
  17. Jaką ironię ja tam z mocy nigdy nie żartuje Z tylu rumaków to nawet byś się nie odważył
  18. No to na razie chyba będziemy tylko ty i ja
  19. Ty tylko kluczyków dobrze pilnuj to przyjedziesz pewno spoko - niema śniegu to się nie zgubią Oby zawsze jest jeszcze corsa Oj nie nie przecież taki zlot na którym była by corsa to jeszcze nia nasz pułap daj każdemu z nas najpierw zarobić grubą kasę to potem będziemy mogli wszyscy corsami wpadać :polew:
  20. Ty tylko kluczyków dobrze pilnuj to przyjedziesz pewno spoko - niema śniegu to się nie zgubią Oby
  21. Ty tylko kluczyków dobrze pilnuj to przyjedziesz pewno
  22. Ech wy to macie problemy :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 08:52_________________________________________________Kto będzie w tym kolejnym bardzo szczęśliwym dniu (piątek 13 ) na spociku :?: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.