Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I znowu tak cicho to ja was zaskoczę dziś umyłem auto :polew: i oczywiście musi ku... padać
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No co ty, muszą być jakieś atrakcje. Organizatorzy przewidzieli m.in. zbiorowe puszczenie z dymem bety Więc i jakaś beta być musi :gwizdanie: suli Ty masz Q i 265 PSów więc będziesz musiał tą bete najpierw pod górkę wciągnął żebyśmy nie musieli na dół schodzić żeby ją podpalić :gwizdanie: A potem ją puścimy na dół jak już będzie płonąć
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Nie gdzie tam, A4-ką to byś jeszcze wjechał, ale X5 w życiu :> BMW ma spota 300m.n.p.m. niżej bo żadne nie chce dalej podjechać :naughty: :polew: I to nie tylko ze względu na trakcję :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
od nas Mackom będzie Q7 więc pewnie pociągnie [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 13:16_________________________________________________bo przecież sam Guregoru nie pociągnie tylu chopa Nie pociągnie bo ma hak urwany chyba że sie do tłumika przywiążecie
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Guregoru ciągnie ma więcej kuni i Q :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
a skąd kunia weźmiesz? Ma 140 pod maską
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zapraszamy zapraszamy A ja was pewnie nie zaskocze jak powiem że znowu mi auto obrysowali nie normalka przecież
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No no liczą się tylko liczby z dwoma 00 na końcu a jak się postaracie to otworzę 200 stronę :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 20:42_________________________________________________Co do kupowania gadżetów to jak ktoś coś chce to pisać co i jak wpłacać kasę tam gdzie trzeba a co można odebrać w bukowinie przywiozę i za 2 tygodnie będziecie mieć jutro pogadamy a jak kogoś jutro nie będzie to pisać na PW kto co będzie zamawiał (czyli co dla kogo i w jakich ilościach przywieźć)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
u mnie remont na calego wiec raczej mnie nie bedzie ;( Jezu następny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do tych foteli to potrzeba jeszcze boczki z drzwi no i podłokietnik by się przydał. I duża skrzynka piwa [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 19:40_________________________________________________No panocki deklarować się na jutro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru pozbieraj zamówienia kto co chce z naszego regionu - i możesz przwieść dla naszych niejadących Koszulki i bluzy również I to jest dobry pomysł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W Bukowinie kubki będzie można
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A tam zaraz długiego stażu Ja mam nowe
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Wiem wiem pewnie mi konto zablokują po tym co powiedziałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to chu....
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co na razie nie chcą się rozmnażać jak króliki :?:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ja pier... już bym chyba wolał żeby rydzyk przyjechał a nie tede O jezu ale ja pier.... głupoty :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jaką ironię ja tam z mocy nigdy nie żartuje Z tylu rumaków to nawet byś się nie odważył
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jaką ironię
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Wszyscy tylko nie Tede
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to na razie chyba będziemy tylko ty i ja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty tylko kluczyków dobrze pilnuj to przyjedziesz pewno spoko - niema śniegu to się nie zgubią Oby zawsze jest jeszcze corsa Oj nie nie przecież taki zlot na którym była by corsa to jeszcze nia nasz pułap daj każdemu z nas najpierw zarobić grubą kasę to potem będziemy mogli wszyscy corsami wpadać :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty tylko kluczyków dobrze pilnuj to przyjedziesz pewno spoko - niema śniegu to się nie zgubią Oby
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty tylko kluczyków dobrze pilnuj to przyjedziesz pewno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ech wy to macie problemy :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 08:52_________________________________________________Kto będzie w tym kolejnym bardzo szczęśliwym dniu (piątek 13 ) na spociku :?: :gwizdanie: