Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Dobra panowie przybyłem...................... zobaczyłem....................... przeżyłem a teraz trzeba iść spać bo jutro praca wzywa dzięki za wypadzik i do jutra wszystkim
  2. A tam inne sprawy mogą poczekać forum ważniejsze
  3. a ty zmien moc w profilu bo wprowadzasz ludzi w błąd Nie chciałem zaznaczać tego że mam 350 tak naprawdę żeby nie wpędzać ludzi w kompleksy
  4. Dobra dobra nie podlizywać się to my wam dziękujemy za udanego spota :notworthy: i do rychłego zobaczenia mam nadzieję
  5. Co do spotów to czytaj w pierwszym poście piątek o 18 tylko jeszcze zobaczymy gdzie bo jak pogoda dopisze to pod areną a jak nie to pod forum Krolu nie przesadzaj każdemu się może zdarzyć nikt ci nie będzie miał za złe
  6. Ha też wymyłem dziś autko (wiem jakaś nowość ) ale nie dlatego że jedziemy tylko jak poszedłem na parking to przerażenie w oczach całe autko uje...e jakimś żółtym gó...m z drzew :>
  7. Witam To zapraszamy za tydzień Ja cie a to jeszcze nie teraz jedziemy to po co ja tam od 8 stałem
  8. Spoko Miron będzie jechał 300 metrów przed nami i jak będziemy widzieli błysk to będziemy wiedzieli gdzie zwolnić a jak uzbiera 21 punktów to się z kimś zmieni
  9. Ja też mu wysłałem i się nie chwalę
  10. Zielone :?: Wpadnij na spocika w piątek serdecznie zapraszamy
  11. Musimy się jakoś zrewanżować a nie że tylko wy będziecie do nas jeździć :>
  12. A tam spotkanie w pracy wszystko można obejść jakoś
  13. Właśnie bo sam jestem ciekaw którędy pojedziemy :?:
  14. Zapraszamy kolegę do Gliwic Jak będę kiedyś pasażerem to nie ma sprawy A tam pociągi też kursują nie nie pociąg to nie dla mnie Spoko po kilku to nawet pociąg ci się spodoba
  15. Zapraszamy kolegę do Gliwic Jak będę kiedyś pasażerem to nie ma sprawy A tam pociągi też kursują
  16. No pytasz a jasne że tak
  17. I witam wszystkich po raz drugi w ten piękny dzień
  18. Fajny Pelexowi pewnie by się spodobał :polew: Dobra Panowie spadam zrobić mój dzienny kursik Do zobaczenia :hi:
  19. Dobry dobry Spoko Prezes wrzuć dziś ostateczną listę kto jedzie do bielska jak możesz
  20. Jakie spamowanie jak to ważne informacje są Nie przejmuj się ja też i nawet się dziś nie spóźniłem :gwizdanie: Najlepszy przykład włażenia szefowi w d*pę ty lepiej się nie zniżaj do jego poziomu i tak nie rób Fakt Ale dla mnie jest Nigdy !! Jasne też se tak zawsze powtarzam :gwizdanie: Po co szkoda mu psuć zabawę sam wejdzie to zobaczy [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 09:18_________________________________________________ Wzajemnie :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.