Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A od czego są lawety
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciekawe co się dzieje z prezesem nie uważacie że już dawno się nie odzywał :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: to na stówę :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sparki a w ogóle to daj mu kluczyki do garażu i do auta to se sam chłopak poradzi [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:16_________________________________________________ Będziemy lepsi niż w formule 1
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na spocie w piątek sobie przełożycie [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:13_________________________________________________ :polew: :polew: Ps. Dobry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przepraszam już nie będę :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki jesteś i się nawet nie przywitasz Pamiętaj że my widzimy wszystko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
E jak kolega przyjedzie w piątek na ori zawiasie to mu VAG-iem obniżymy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko wiesz sprężyna to taki kawałek drutu tak poskręcany jakby na walcu a nie to co jest w środku :polew: :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ty powinieneś się podpiąć rurociągiem do jakiegoś browaru a no zdrówko [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 20:54_________________________________________________ Może by zdało egzamin ale tak głęboko to w tym nie siedzę Musisz pogadać z kimś z Rybnika oni tam wiedzą co i jak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szkoda amorów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ech chciałem coś napisać ale cały czas mi wyskakuje Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 20:45_________________________________________________ A widzisz bo to zawsze w domu powinno być w razie czego o udało się napisać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O fajna stronka jeszcze na nią nie trafiłem nigdy :wallbash: Ku...wa znowu spać nie będę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
He he alkoholizm się szerzy na A4-klub.pl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zamiłowanie takie a mam okazję pracować na sprzęcie za prawie 60 koła (ze stowarzyszenia) i mogę robić to co lubię z pełną profeską a nie odp.....lać manianę na byle czym (i jeszcze jest z tego kasa )[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 20:28_________________________________________________Ja to się powinienem jeszcze na jakimś forum muzycznym zapisać ale wtedy już nie miałbym czasu się nawet po du..e podrapać chyba :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 20:31_________________________________________________ bo jak sie oglada forum to sie piva nie pije byś sie podzielił cfaniaczku No to się podzieliłem z biurkiem i panelami na podłodze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ku....wa mać ja pie....dole no jasny ch..j mnie trafi wylałem se piwo ide po drugie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ps. Prezes jak się nie dowiesz na jakim sprzęcie to było robione to się zamknę w sobie [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 20:18_________________________________________________ Dobry pomysł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzymam za słowo Tylko ja się nie podniecam tym co na niej jest tylko sposobem jak to się na niej znalazło powiem tak ja rezam muzykę która jest nagrana na mikserze za 7 kafli w cool edit pro i nanoszę ją na płytki za pomocą nagrywarki za 4 koła i ciężko uzyskać taką jakość a wiem co mówię bo trochę się tym zajmuję Jak już się zastanowię i będę tam pracował to za free :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To do Mirona pytanie bo to jego ale jak ktoś interesuje się muzyką (nie że lubi to czy tamto tylko tak konkretnie) to WARTO :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 19:47_________________________________________________Ale byłbym wrednym chu...em jakbym powiedział "nie stać cię na mnie" nie Miron ale się wkręciłem w tą płytkę ja pie....le ta jakość miodzio Nie wiem na jakim sprzęcie to było rezane ale mi się rzadko zdarza osiągnąć taką jakość ciągnąc z zaj....stego miksera i nagrywając na nagrywarce za ładne kilka koła (szkoda że stowarzyszeniowa a nie moja )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piątaka na miesiąc ale takiego z trzema 000 [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 19:41_________________________________________________ hahaha mogę Cię zatrudnić w solarium i dać Ci hmm... 800zł Dorzuć jedno zero i tym bardziej może być
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I coś w tym jest przynajmniej będę na bieżąco i nikt mi nie zarzuci że postów nie czytam bo czegoś nie wiem No może paliły z 4 osoby mówiłem że wtedy jakoś chu...wo trafiliśmy [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 19:36_________________________________________________ Dajesz piątaka na rękę i idę w ciemno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A dobrze dobrze jak zwykle było warto iść
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ku..wa 3 godziny człowieka nie było na forum i już 4 strony do nadrobienia