Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mnie się wydaje że nikt nie chce piwa na spocie pić i dlatego nikt nic nie pisze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest pobudka Dobry [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 08:47_________________________________________________No i co taka cisza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To sie wysililes A jak :polew: Dobra ale beż żartów muszę iść spać bo na jutrzejszej kontraktacji muszę wyglądać jak człowiek a nie jak po karaoke Dobranoc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra to powiedzmy że ja browar wezmę ale napijecie się tylko i wyłącznie ja będzie co najmniej 285 stron :polew: No powiem to nawet publicznie że lokal faktycznie lepszy [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 23:52_________________________________________________A w ogóle to bez opie....lania się i do piątku widzę 300 stron nastukanych- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie drobna zmiana planów browarek będzie w ten piątek a nie jak walnie 300 strona bo wy cieniasy jesteście :polew: (ale jako za 300 stronę) bo nie może być grilla bez pivka a później samo pivko to bez sensu także jak ktoś chce niech przyjeżdża teraz na grilla (taka moja dobra natura) Miron mam ten "towar" co chciałeś obadasz sobie na spociku i powiesz mi co i jak zresztą od razu będziesz mógł kupić [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 23:43_________________________________________________I niestety jutro rano na forum będę tylko chwilkę bo mamy kontraktację i nie udało mi się wykręcić [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 23:45_________________________________________________Adam jak tam po karaoke wy to macie szczęście z wracaniem do domu a ja młodego nie odprowadziłem tylko w zasadzie "odbiegłem"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Browar już był teraz się metaxą doprawiam- [B5 ADP] Skaczące obroty a klimatyzacja ?
No niestety wyskakuje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I tak trzymaj też mam co wieczór 5 minut spaceru ale za to mam całą noc spokoju- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Każdy będzie miał jakąś wymówkę dzisiaj pokażcie na co was stać jak przyjdę z roboty i nie będę miał co najmniej 10 stron do nadrobienia to przenoszę się na eu. :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i co dobijecie te 300 do piątku czy CIENIASY jesteście coś mi się wydaje że będzie a nie piwo bo nie dacie rady tyle się nagadali że będą pisać a tu wystarczy że mnie i Prezesa wczoraj nie było i nic się nie ruszyło- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam No taka prosta jest i wydaje się strasznie wysoka może ci to trochę przeszkadzać ja myślałem o czymś wypasionym czyli polerowanym aluminium z prętami przechodzącymi w różne średnice i nie całkiem prostymi i oczywiście zawieszonego zaraz nad głośnikiem żeby nie odstawało 10 cm w górę Ja na twoim miejscu bym jeszcze poszukał- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra ostatni luk na forum i trza się wyspać żeby mi łeba nie rozje...ło narazka wszystkim- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Łeb mnie napier....la jak nie wiem co piwko nie pomogło drzemka nie pomogła trza iść zapalić i spać niestety- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
niech już stawiają obok nowy :polew: no to będzie gnój .... a jak tam byliśmy to powiedzieliśmy że przyjadą porządni, kulturalni ludzie na poziomie :polew: Jak można tak kłamać w żywe oczy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Marzyciele- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja pie....le no nieźle :polew: :polew: czyli piterra masz wolną rękę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a nie boisz sie zabierać kobietki jak ja tam będę bez żony?? :polew: :polew:- [B5 ADP] Skaczące obroty a klimatyzacja ?
Ta śnieżynka to włączenie klimatyzacji i zawsze jak włączasz klimę to obroty na chwilę troszkę spadną a jak bardzo spadają to poczekaj aż dojdziesz do tego czemu w ogóle skaczą i jak to naprawisz to problem powinien zniknąć ja tak mam ale mam walnięty czujnik halla i też jak załączam klimę to obroty przez chwilę wariują- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
16 to dobra godzina [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 20:25_________________________________________________ Akurat pewnie się na eu przeniósł bo tu nie chciało mu się tyle czytać [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 20:26_________________________________________________A w ogóle co to za insynuacje że nie czytamy forum- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rachunku za neta nie zapłacił i ucieli :polew: E rachunek za neta pewnie zapłacił bo wie że to by się kończyło bezpośrednio odcięciem od forum może po prostu bał się że nie nadąży z nami czyli co obstawiasz ze na terapie pojechał, albo na nauke maszynopisania :naughty:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak zwykle :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rachunku za neta nie zapłacił i ucieli :polew: E rachunek za neta pewnie zapłacił bo wie że to by się kończyło bezpośrednio odcięciem od forum może po prostu bał się że nie nadąży z nami- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wydaje ci się - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE