Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra lecem spać narazka wszystkim którzy jeszcze są i tym co jeszcze będą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Nie no teraz to siadłem :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jaka dyskryminacja- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to bym się musiał zastanowić no ale skoro uważasz się za panią no to też panie :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie: *Zapraszamy na Pierwsze Urodziny Spotów Śląskich*- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam witam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty już nie kracz bo ostatnio to chyba ty wykrakałeś Lepiej przyznaj się czy powklejałeś nasze urodzinki na inne spociki :?:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj ale wy sobie grabicie :baseball: Normalnie za to nie pojadę do Kato :polew: Nie no żart ale co z Kato to będę wiedział jutro wieczorkiem na bank- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No można by się w czwartek kopsnąć do Kato ale nie wiem jak u mnie z czasem wyglądabędę wiedział dopiero w środę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zaczyna się- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oooojjjj tak- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No pisałem że impreza się udała :> prawie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to się ciesz po co się pakować w coś co wcale nie było potrzebne Pewnie że możemy podjechać (ja wezmę ramki jak będziecie ich zagadywać ) i też wydaje mi się że zmiana terminu raczej nie wchodzi w grę od początku było w piątek i w zasadzie wszyscy tak przyjęli a to co pierwsze zwykle najlepsze Wiesz lipa nie lipa w B-B byliśmy w 6 autek o ile dobrze pamiętam i było fajnie także 5 to chyba jest takie minimum w zasadzie gorzej jak zgłosi się 10 a pojadą 3 :polew: Witamy witamy nie do niedzieli a na zawsze - przekonali mnie do EU i właśnie się przenoszę - wpadłem się pożeganać koledzy ;( :baseball: możesz iść tylko zostaw furacza :polew: A tak w ogóle to witam wszystkich w tą jak Pelex powiedział piękną niedzielę Wiem że z cytatami poleciałem od tyłu do przodu ale już nie chce mi się tego zmieniać :gwizdanie: :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj słabiutko słabiutko Wiem że weekend ale to tym bardziej jest czas żeby zajrzeć na forum Ani nawet prezes się nie odzywa chyba został w tym opolu na spociku do niedzieli- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No a my już po było tak sobie żeby nie powiedzieć biednie co to się z wami porobiło- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pojechał bym z tobą ale jeszcze nie czuję się na siłach na dalsze wypady Oj będzie będzie :baseball: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Browarek za 300 stronkę już dawno popłynął No i jestem panowie :> Nos poskładany także jak gdzieś idę już nie straszę wieczorami dzieci na osiedlu Ryj jeszcze porysowany ale to pewnie będzie schodzić przez najbliższe 2 albo 3 spoty Ja dziś oczywiście będę no chyba że mi coś wyskoczy ale mała prawdopodobność heeh no chyba ze wyskoczy Ci nos hehe Oby nie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Browarek za 300 stronkę już dawno popłynął No i jestem panowie :> Nos poskładany także jak gdzieś idę już nie straszę wieczorami dzieci na osiedlu Ryj jeszcze porysowany ale to pewnie będzie schodzić przez najbliższe 2 albo 3 spoty Ja dziś oczywiście będę no chyba że mi coś wyskoczy ale mała prawdopodobność- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak tą zdrapkę co reklamują w telewizji tylko ja za bardzo do siebie wziąłem reklamę Żeby to tylko ściana- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szkoda gadać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moje autko aż tak by mnie nie urządziło No taką troszkę [br]Dopisany: 06 Maj 2009, 16:03_________________________________________________ A widzisz do pracy musi iść ktoś żeby poodpoczywać mógł ktoś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to ja do jakiegoś szpitala miałem iść po co szpital zrośnie się albo czekaj gdzieś widziałem twardą framugę to samo się naprawi :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cisza mi tu :polew: to że mam porysowany ryj i złamany nos to nie znaczy że nie będę (nie można opuszczać spocików z byle powodu ) ale zobaczymy jak szybko mi się uda wypisać ze szpitala jak mi tam nie będą robili problemów to będę na spociku :> no i muszę jeszcze jechać okulary odebrać nowe bo tamte poległy [br]Dopisany: 06 Maj 2009, 14:46_________________________________________________Przynajmniej mam wreszcie trochę wolnego w robocie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eh żeby jeszcze mnie ktoś pobił to bym to przeżył (choć wtedy wyglądałbym albo jeszcze gorzej albo całkiem dobrze innej opcji nie ma ) ale najgorsze jest to że sam się tak załatwiłem :wallbash: to ile tego alkoholu wypiles ?? :tongue4: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE