Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Dobra lecem spać narazka wszystkim którzy jeszcze są i tym co jeszcze będą
  2. :polew: Nie no teraz to siadłem :polew:
  3. A to bym się musiał zastanowić no ale skoro uważasz się za panią no to też panie :polew:
  4. Panowie: *Zapraszamy na Pierwsze Urodziny Spotów Śląskich*
  5. Ty już nie kracz bo ostatnio to chyba ty wykrakałeś Lepiej przyznaj się czy powklejałeś nasze urodzinki na inne spociki :?:
  6. Oj ale wy sobie grabicie :baseball: Normalnie za to nie pojadę do Kato :polew: Nie no żart ale co z Kato to będę wiedział jutro wieczorkiem na bank
  7. No można by się w czwartek kopsnąć do Kato ale nie wiem jak u mnie z czasem wyglądabędę wiedział dopiero w środę
  8. No pisałem że impreza się udała :> prawie
  9. No to się ciesz po co się pakować w coś co wcale nie było potrzebne Pewnie że możemy podjechać (ja wezmę ramki jak będziecie ich zagadywać ) i też wydaje mi się że zmiana terminu raczej nie wchodzi w grę od początku było w piątek i w zasadzie wszyscy tak przyjęli a to co pierwsze zwykle najlepsze Wiesz lipa nie lipa w B-B byliśmy w 6 autek o ile dobrze pamiętam i było fajnie także 5 to chyba jest takie minimum w zasadzie gorzej jak zgłosi się 10 a pojadą 3 :polew: Witamy witamy nie do niedzieli a na zawsze - przekonali mnie do EU i właśnie się przenoszę - wpadłem się pożeganać koledzy ;( :baseball: możesz iść tylko zostaw furacza :polew: A tak w ogóle to witam wszystkich w tą jak Pelex powiedział piękną niedzielę Wiem że z cytatami poleciałem od tyłu do przodu ale już nie chce mi się tego zmieniać :gwizdanie: :>
  10. Oj słabiutko słabiutko Wiem że weekend ale to tym bardziej jest czas żeby zajrzeć na forum Ani nawet prezes się nie odzywa chyba został w tym opolu na spociku do niedzieli
  11. No a my już po było tak sobie żeby nie powiedzieć biednie co to się z wami porobiło
  12. Pojechał bym z tobą ale jeszcze nie czuję się na siłach na dalsze wypady Oj będzie będzie :baseball: :polew:
  13. Browarek za 300 stronkę już dawno popłynął No i jestem panowie :> Nos poskładany także jak gdzieś idę już nie straszę wieczorami dzieci na osiedlu Ryj jeszcze porysowany ale to pewnie będzie schodzić przez najbliższe 2 albo 3 spoty Ja dziś oczywiście będę no chyba że mi coś wyskoczy ale mała prawdopodobność heeh no chyba ze wyskoczy Ci nos hehe Oby nie
  14. Browarek za 300 stronkę już dawno popłynął No i jestem panowie :> Nos poskładany także jak gdzieś idę już nie straszę wieczorami dzieci na osiedlu Ryj jeszcze porysowany ale to pewnie będzie schodzić przez najbliższe 2 albo 3 spoty Ja dziś oczywiście będę no chyba że mi coś wyskoczy ale mała prawdopodobność
  15. Tak tą zdrapkę co reklamują w telewizji tylko ja za bardzo do siebie wziąłem reklamę Żeby to tylko ściana
  16. Moje autko aż tak by mnie nie urządziło No taką troszkę [br]Dopisany: 06 Maj 2009, 16:03_________________________________________________ A widzisz do pracy musi iść ktoś żeby poodpoczywać mógł ktoś
  17. A to ja do jakiegoś szpitala miałem iść po co szpital zrośnie się albo czekaj gdzieś widziałem twardą framugę to samo się naprawi :polew:
  18. cisza mi tu :polew: to że mam porysowany ryj i złamany nos to nie znaczy że nie będę (nie można opuszczać spocików z byle powodu ) ale zobaczymy jak szybko mi się uda wypisać ze szpitala jak mi tam nie będą robili problemów to będę na spociku :> no i muszę jeszcze jechać okulary odebrać nowe bo tamte poległy [br]Dopisany: 06 Maj 2009, 14:46_________________________________________________Przynajmniej mam wreszcie trochę wolnego w robocie
  19. Eh żeby jeszcze mnie ktoś pobił to bym to przeżył (choć wtedy wyglądałbym albo jeszcze gorzej albo całkiem dobrze innej opcji nie ma ) ale najgorsze jest to że sam się tak załatwiłem :wallbash: to ile tego alkoholu wypiles ?? :tongue4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.