Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ech nie wiem czy nawet co 1 stronę nie będzie za rzadko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No największy spamer odejdzie :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
E to nie ja to Krolu mnie się tak łatwo nie da pozbyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Daj spokój Guru meblościankę to można miec w pokoju To też ale w aucie masz się czuć niby jak u siebie nie a ja tam mam meble w domu:decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiesz ważne co kto lubi i jak to komu pasuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fajnie to wygląda ale jakoś mi drewno bardziej pasuje
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
Żeby tyle wyciągnęło to na pewno kondensator będzie potrzebny bo może się skończyć przygasającymi światłami
-
[ALL B5] Ginący płyn hamulcowy
Ja bym poszukał na przewodach gumowych tych co idą do zacisków może tam gdzieś ucieka (może być pęknięty i przeciekać tylko jak dostanie ciśnienia) najlepiej jak byś rozgrzał hamulce i na postoju kilka razy depnął mocno na hamulec może będzie widać plamki pod autem gdzie ucieka
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
Mi wydaje się że też nie ma sensu pakować nie wiadomo jaki sprzęt do auta które (tak przyjmuję) nie będzie choćby wygłuszone bo można złożyć sprzęt na dwa sposoby: 1. Albo ma być słyszalny na pół miasta (niektórzy tak lubią) 2. Albo ma to grać czysto żeby dało się naprawdę posłuchać ale nie koniecznie być słyszalne przez pół miasta (ja bym raczej za czymś takim obstawiał) Dlatego tak jak mówisz dużo zależy od gustu danej osoby i potem można się zastanawiać co wybrać
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
Nie że za 200 ale nie trzeba od razu wybiegać w tysiące No dobra zaproponuj cos sensownego za 600 zl powiedzmy ?? :gwizdanie: Pamietaj ze ma Pociagnac ta skrzynie i glosniki Za 600 może być ciężko ale do tysiąca myślę że spokojnie można by się zamknąć tylko trzeba by dobrze poszukać (postaram się coś znaleźć i do jutra do wieczorka wrzucić )
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
Nie że za 200 ale nie trzeba od razu wybiegać w tysiące
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
Sorry ale mam troche inne zdanie, biorac pod uwage komponenty, ktore ma ten wzmak "napedzac" (czyli wlasnie ta skrzynie + glosniki) bedzie to wydatek kilku tys. na jeden wzmak, ktory temu podola. Bez przesady że aż w tysiące bo można wyszarpać coś bardzo przyzwoitego i w niewelkiej cenie ale zgadzam się że będzie to trochę drożej niż drugie rozwiązanie
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
To chyba zależy bardziej od tego jak odległe są to plany i czy jesteś w stanie wywalić kasę teraz na wzmaka i później na drugiego (przyjmując że będzie to w miarę szybko) Jeżeli są to niedalekie plany ja bym pomyślał o czymś co "napędzi" całą instalację (może założysz sobie jeszcze zwrotnice w A6 itd.)
-
[B6 ALT] Brak podświetlenia po otwarciu drzwi
Pewnie będzie walnięty "czujnik" (bo nie wiem dokładnie jak to jest zrobione w B6) otwarcia tych drzwi
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
Tylko patrz na moc w rms żeby ci ktos nie wcisnął "ale panie on ma 800 W pmpo" bo wtopisz
-
[B5 AEB] Stukanie z przodu
Poproś kogoś o pomoc bo jeżeli to stukanie jest dość głośne to niech ktoś pokręci ci kierownicą a ty pakuj ucho (i rękę) pod nadkole i spróbuj usłyszeć (wyczuć) skąd się bierze ja tak doszedłem u mnie
-
[B5 AEB] Stukanie z przodu
A jak masz wyłączony silnik i ruszasz kierownicą w lewo i prawo to też stuka (nie ważne jak są koła skręcone bo u mnie stuka)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
He he to wtedy też byś im powiedział że ma 90 koni a nie 75 a to już nie byle co :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Pytanie o podświetlenie tablicy roździelczej
Raczej wątpliwe ale wszystko się mogło zdarzyć rozbierz jeszcze raz osłonę i sprawdź a może być tak że poprzedni właściciel po prostu przerobił sobie w ten sposób (znam osobę która zrobiła tak w golfie)[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 21:31_________________________________________________podjedź do dobrego elektryka i niech sprawdzi instalację czy nie było coś grzebane (choć pewnie sobie za taką robotę sporo liczą)
-
[B5 AEB] Stukanie z przodu
Mi tam delikatnie stuka chyba w maglownicy i też odczuwam to na kierownicy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dawali za niego 70 zł ale powiedziałem że on nie ma już 75 a 90 kucy i podnieśli cene do 100 zł za niego E to trzeba było go odsprzedać jak już zrobi sobie programik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ehhh już pisałem prezesowi dlaczego tam jadę i poparł moją decyzję... Jedno jest chyba pewne, że nie przestane do NAS przyjeżdżać no chyba, że mnie z uczelni wywalą (jak już to wcześniej pisałem :decayed: ) Potwierdzam - Krolu do mnie pisał, 100zł mi przelał, tak więc może tam jeździć A to taka zamiana
-
[B5 AFN] Pytanie o podświetlenie tablicy roździelczej
No i tutaj też zegary świecą się dopiero po załączeniu świateł chyba że w rocznikach z 97' było inaczej ale wątpię
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
No niestety ;(
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Panowie porażka totalna :wallbash: nie jadę :wallbash: no chyba mnie coś zaraz weźmie :wallbash: pie....ona robota (raczej nie będę miał wolnego a że trzeba wpłacić zaliczkę muszę zrezygnować) ;( możecie mnie i bracika wykreślić z listy ;( Myślałem że tego nie powiem ale do zobaczenia dopiero na zimowym