Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Ech nie wiem czy nawet co 1 stronę nie będzie za rzadko
  2. No największy spamer odejdzie :gwizdanie: :polew:
  3. E to nie ja to Krolu mnie się tak łatwo nie da pozbyć
  4. Daj spokój Guru meblościankę to można miec w pokoju To też ale w aucie masz się czuć niby jak u siebie nie a ja tam mam meble w domu:decayed:
  5. Wiesz ważne co kto lubi i jak to komu pasuje
  6. Fajnie to wygląda ale jakoś mi drewno bardziej pasuje
  7. Żeby tyle wyciągnęło to na pewno kondensator będzie potrzebny bo może się skończyć przygasającymi światłami
  8. Ja bym poszukał na przewodach gumowych tych co idą do zacisków może tam gdzieś ucieka (może być pęknięty i przeciekać tylko jak dostanie ciśnienia) najlepiej jak byś rozgrzał hamulce i na postoju kilka razy depnął mocno na hamulec może będzie widać plamki pod autem gdzie ucieka
  9. Mi wydaje się że też nie ma sensu pakować nie wiadomo jaki sprzęt do auta które (tak przyjmuję) nie będzie choćby wygłuszone bo można złożyć sprzęt na dwa sposoby: 1. Albo ma być słyszalny na pół miasta (niektórzy tak lubią) 2. Albo ma to grać czysto żeby dało się naprawdę posłuchać ale nie koniecznie być słyszalne przez pół miasta (ja bym raczej za czymś takim obstawiał) Dlatego tak jak mówisz dużo zależy od gustu danej osoby i potem można się zastanawiać co wybrać
  10. Nie że za 200 ale nie trzeba od razu wybiegać w tysiące No dobra zaproponuj cos sensownego za 600 zl powiedzmy ?? :gwizdanie: Pamietaj ze ma Pociagnac ta skrzynie i glosniki Za 600 może być ciężko ale do tysiąca myślę że spokojnie można by się zamknąć tylko trzeba by dobrze poszukać (postaram się coś znaleźć i do jutra do wieczorka wrzucić )
  11. Nie że za 200 ale nie trzeba od razu wybiegać w tysiące
  12. Sorry ale mam troche inne zdanie, biorac pod uwage komponenty, ktore ma ten wzmak "napedzac" (czyli wlasnie ta skrzynie + glosniki) bedzie to wydatek kilku tys. na jeden wzmak, ktory temu podola. Bez przesady że aż w tysiące bo można wyszarpać coś bardzo przyzwoitego i w niewelkiej cenie ale zgadzam się że będzie to trochę drożej niż drugie rozwiązanie
  13. To chyba zależy bardziej od tego jak odległe są to plany i czy jesteś w stanie wywalić kasę teraz na wzmaka i później na drugiego (przyjmując że będzie to w miarę szybko) Jeżeli są to niedalekie plany ja bym pomyślał o czymś co "napędzi" całą instalację (może założysz sobie jeszcze zwrotnice w A6 itd.)
  14. Pewnie będzie walnięty "czujnik" (bo nie wiem dokładnie jak to jest zrobione w B6) otwarcia tych drzwi
  15. Tylko patrz na moc w rms żeby ci ktos nie wcisnął "ale panie on ma 800 W pmpo" bo wtopisz
  16. Poproś kogoś o pomoc bo jeżeli to stukanie jest dość głośne to niech ktoś pokręci ci kierownicą a ty pakuj ucho (i rękę) pod nadkole i spróbuj usłyszeć (wyczuć) skąd się bierze ja tak doszedłem u mnie
  17. A jak masz wyłączony silnik i ruszasz kierownicą w lewo i prawo to też stuka (nie ważne jak są koła skręcone bo u mnie stuka)
  18. He he to wtedy też byś im powiedział że ma 90 koni a nie 75 a to już nie byle co :gwizdanie:
  19. Raczej wątpliwe ale wszystko się mogło zdarzyć rozbierz jeszcze raz osłonę i sprawdź a może być tak że poprzedni właściciel po prostu przerobił sobie w ten sposób (znam osobę która zrobiła tak w golfie)[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 21:31_________________________________________________podjedź do dobrego elektryka i niech sprawdzi instalację czy nie było coś grzebane (choć pewnie sobie za taką robotę sporo liczą)
  20. Mi tam delikatnie stuka chyba w maglownicy i też odczuwam to na kierownicy
  21. dawali za niego 70 zł ale powiedziałem że on nie ma już 75 a 90 kucy i podnieśli cene do 100 zł za niego E to trzeba było go odsprzedać jak już zrobi sobie programik
  22. ehhh już pisałem prezesowi dlaczego tam jadę i poparł moją decyzję... Jedno jest chyba pewne, że nie przestane do NAS przyjeżdżać no chyba, że mnie z uczelni wywalą (jak już to wcześniej pisałem :decayed: ) Potwierdzam - Krolu do mnie pisał, 100zł mi przelał, tak więc może tam jeździć A to taka zamiana
  23. No i tutaj też zegary świecą się dopiero po załączeniu świateł chyba że w rocznikach z 97' było inaczej ale wątpię
  24. Panowie porażka totalna :wallbash: nie jadę :wallbash: no chyba mnie coś zaraz weźmie :wallbash: pie....ona robota (raczej nie będę miał wolnego a że trzeba wpłacić zaliczkę muszę zrezygnować) ;( możecie mnie i bracika wykreślić z listy ;( Myślałem że tego nie powiem ale do zobaczenia dopiero na zimowym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.