Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: :polew: :polew: Wiedziałem że napiszesz coś w tym stylu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo tak się rozpisał że korki w domu mu wywaliło
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtku imiona mi miałeś podać bo tak głupio z tymi jedynkami wyglądasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ej cicho teraz Krolu przyszedł Krolu oddaję [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 22:03_________________________________________________A czester jak się rozpisał tak nagle cisza na forum i wszyscy czekają :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przybliż tajemnicy trochę
-
[B5 ABC] Czy klocki przednie są z czujnikami zużycia ?
Ja mam bez tam chyba nie ma zasady żadnej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ja zamówię u Mirona magnesy i obkleję wszystkie auta ode mnie z roboty (szefom też niech wiedzą co dobre a nie jakieś japońskie padła mają)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aleś zagadał typowy poznaniak :polew: ja akurat poznaniak nie jestem :gwizdanie: ja tam tylko mieszkam jam jest lubelak No to chyba że z jakim przystajesz ........ :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba są bo też coś o tym słyszałem ale nie jestem pewien
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aleś zagadał typowy poznaniak :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sprawdzałem czy kropka nikomu nie trzeba dać ale spokój jest :gwizdanie: Tak tak słabo czytasz i tyle :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No też to zauważyłem jakąś popularność dziś mamy czy co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O a Kuredu popodglądał na śląskich i uciekł na swoje co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale ja nie wchodziłem na forum aż nie dostałem zaproszenia od Prezesa na pierwszego spota [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 21:44_________________________________________________Kuredu co podglądasz :?: :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale furak i te ramki A4-klub.pl Pewnie masz przez to z 10 koników więcej co [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 21:41_________________________________________________14 dni 14 godz 25 min
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale furak i te ramki A4-klub.pl :polew: Tych ramek na corsie nie zauważyłem :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie: Miron nie no to Audi nie pasuje do corsy tak jakoś słabo wygląda przy tym niebieskim potworze
-
Jakie imie dla syna/córki ?
Grześ..trochę pedalsko :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :baseball: Emil, Tomasz, Radek, Wojciech, Audi, Jarosław, Michał, Kuba Serio to do Audi podałem moje propozycję reszta mi się nie podoba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak dykcję akurat :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Odezwał się pierwszy pijak Kto że ja pijak widziałeś żebym kiedyś pił [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 21:26_________________________________________________ Rozkręcamy się Widzisz guru, wystarczy, że wejdziemy na forum :> Hehe [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 21:26_________________________________________________No to panowie do 400 do jutra żeby Krolu sobie sklep po drodze odwiedził :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rozkręcamy się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja wiem ale On nie wiedział :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 21:23_________________________________________________I w ogóle to nie zmieniaj tematu :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gdzie napisałem że niema czasu na spoty :gwizdanie: Teraz to się nie tłumacz :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 21:12_________________________________________________ciekawe jak jutro z pogodą ? ciekawe jak jutro u mnie z czasem Co to znaczy że nie masz czasu na spoty A co ty myślisz przecież corsa była pierwsza a potem z nudów kupił A4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witamy etatowego zamykacza wątków