Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. :polew: :polew: :polew: :polew: Wiedziałem że napiszesz coś w tym stylu
  2. Bo tak się rozpisał że korki w domu mu wywaliło
  3. Wojtku imiona mi miałeś podać bo tak głupio z tymi jedynkami wyglądasz
  4. Ej cicho teraz Krolu przyszedł Krolu oddaję [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 22:03_________________________________________________A czester jak się rozpisał tak nagle cisza na forum i wszyscy czekają :polew:
  5. Przybliż tajemnicy trochę
  6. Ja mam bez tam chyba nie ma zasady żadnej
  7. To ja zamówię u Mirona magnesy i obkleję wszystkie auta ode mnie z roboty (szefom też niech wiedzą co dobre a nie jakieś japońskie padła mają)
  8. Aleś zagadał typowy poznaniak :polew: ja akurat poznaniak nie jestem :gwizdanie: ja tam tylko mieszkam jam jest lubelak No to chyba że z jakim przystajesz ........ :gwizdanie:
  9. Chyba są bo też coś o tym słyszałem ale nie jestem pewien
  10. Aleś zagadał typowy poznaniak :polew:
  11. sprawdzałem czy kropka nikomu nie trzeba dać ale spokój jest :gwizdanie: Tak tak słabo czytasz i tyle :gwizdanie:
  12. No też to zauważyłem jakąś popularność dziś mamy czy co
  13. O a Kuredu popodglądał na śląskich i uciekł na swoje co
  14. Ale ja nie wchodziłem na forum aż nie dostałem zaproszenia od Prezesa na pierwszego spota [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 21:44_________________________________________________Kuredu co podglądasz :?: :gwizdanie:
  15. Ale furak i te ramki A4-klub.pl Pewnie masz przez to z 10 koników więcej co [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 21:41_________________________________________________14 dni 14 godz 25 min
  16. Ale furak i te ramki A4-klub.pl :polew: Tych ramek na corsie nie zauważyłem :polew:
  17. :gwizdanie: Miron nie no to Audi nie pasuje do corsy tak jakoś słabo wygląda przy tym niebieskim potworze
  18. Grześ..trochę pedalsko :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :baseball: Emil, Tomasz, Radek, Wojciech, Audi, Jarosław, Michał, Kuba Serio to do Audi podałem moje propozycję reszta mi się nie podoba
  19. Tak dykcję akurat :polew: :polew:
  20. Odezwał się pierwszy pijak Kto że ja pijak widziałeś żebym kiedyś pił [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 21:26_________________________________________________ Rozkręcamy się Widzisz guru, wystarczy, że wejdziemy na forum :> Hehe [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 21:26_________________________________________________No to panowie do 400 do jutra żeby Krolu sobie sklep po drodze odwiedził :gwizdanie:
  21. Ja wiem ale On nie wiedział :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 21:23_________________________________________________I w ogóle to nie zmieniaj tematu :polew:
  22. gdzie napisałem że niema czasu na spoty :gwizdanie: Teraz to się nie tłumacz :polew:
  23. [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 21:12_________________________________________________ciekawe jak jutro z pogodą ? ciekawe jak jutro u mnie z czasem Co to znaczy że nie masz czasu na spoty A co ty myślisz przecież corsa była pierwsza a potem z nudów kupił A4
  24. Witamy etatowego zamykacza wątków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.