Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pamiętamy pamiętamy widzę że trafiliście (z ojcem) na nasze forum ciągnij ojca i wpadnijcie jeszcze do nas na spocik
-
Serwis przy salonie MAGRO Rybnik
Robiłem drzwi w tym serwisie i faktycznie obsługa jest na wysokim poziomie po robocie drzwi wyglądały jak nowo ściągnięte z linii produkcyjnej ale po dojechaniu do domu stwierdziłem że przestały działać szyby i lusterka (elektryczne a robili drzwi kierowcy) i musiałem jechać na poprawkę kilka dni później oczywiście za paliwo na drugą jazdę nie chcieli oddać
-
[ALL B5] Dziwne huczenie/wycie przy zimnym silniku
Na początek to sobie zobacz ile w ogóle masz tego płynu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zajrzyj do działu gadgety klubowe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ktoś tu forum nie czyta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ja się nie doczytać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Maxxxx nie odpisałeś mi jak pytałem się czy wszyscy którzy z tobą jadą na urodzinki są dorośli
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor czyżby w Gliwicach ci nie pasowało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do końca tygodnia czytamy do piątku
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
Zostaw nie stresuj go tyle nad tym pracował żeby tak ładnie wyglądało a ty mu błędy wytykasz :naughty:
-
Który system operacyjny wybrać ?
Zdecydowanie XP
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak będzie najlepiej [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 09:35_________________________________________________Panowie jak by ktoś nie widział mamy ankietę w naszym wątku więc głosujcie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam witam Miron robimy w ten piątek spota czy nie ma sensu skoro jest w sobotę duży :?:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam po weekendzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hehe dobre- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Musiałbyś zobaczyć minę innych którzy nie wierzyli [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 20:52_________________________________________________ Że kto że my :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I tak ma być- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
私は興味深い海軍 アウディ [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 20:49_________________________________________________ Sztuki walki zaliczone to i japońskiego trzeba było się trochę pouczyć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szczerze to nie znam przekleństw po japońsku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam alfabety japońskie na kompie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
raczej imię męskie Adam :oklaski: :oklaski:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To nie szukaj po grafice (choć mają rację ale nie i boga tu chodzi) ale ty to akurat powinieneś skojarzyć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chciałbyś co- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Właśnie już są dlatego wiedzą jak biją - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE