Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Japońsku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A widzisz a na pewno mama mówiła ci "synu ucz się japońskiego" a ty "ja nie chce" i teraz masz problemy アダム
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś :polew: Nie no żart tak naprawdę chciałem się przywitać :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ze mną jak z dzieckiem mówisz i masz :bicz: Ja ci dam
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
Coraz lepiej teraz już nawet trójkąciki będą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A tak w ogóle to witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester no wiesz ty co astona :?: Jak bym miał brać astona to tylko vanquisha a z tych dwóch zdecydowanie lamborghini diablo No Dzo-Dzo trzeba by to obgadać zawsze możecie wpaść do nas na urodzinki w kilka autek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja też już w domku było fajnie dzięki wszystkim za spota i oczywiście Krolowi za piwko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
U mnie tak pokropiło i przeszło także luzik a i problem jest bo rozpałki do grilla też nie mam to jak by ktoś mógł wziąć [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:53_________________________________________________Chociaż nie rozpałkę kupię na CPNie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Że kto że niby ja [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:14_________________________________________________ Nie krakaj nie krakaj[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:14_________________________________________________Złapałem D4rka na forum puściłem mu PW
-
Jak można pieścić auto :D
No dobra przy tym aucie co pokazałeś to pewnie i ja bym siedział godzinami ale przy oplu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko żeby pogoda dopisała
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki nie odbiera
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko ja wezmę grilla choć gorzej z tym co na niego położyć bo też nie mam mięcha a i wungla tyż ni jak by ktoś mógł wziąć [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 12:49_________________________________________________Ps. Krolu jakie problemy [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 12:50_________________________________________________Pelex obdzwoniony i raczej się nie wyrobi na 16 ale będzie później[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 12:52_________________________________________________Sparki też ale jego nie będzie (sprawy rodzinne) także usprawiedliwiony [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 12:54_________________________________________________Egon zobaczy czy da radę wpaść[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:00_________________________________________________Gregory nie da rady niestety [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:04_________________________________________________A do D4rk nie mam numeru
-
Nowe zasady egzaminowania na Prawo Jazdy
No na to wychodzi. I będzie dalej szaleć tatusiowozem. nie każdego stać na własny samochód!! (tym bardziej jak jest młody i się uczy) Nie o to chodzi chodzi o to że wprowadzenie listka i tak nie zda w 100% egzaminu bo jak ktoś będzie jeździł autem od ojca to wątpię żeby ten pozwolił sobie przykleić takowy listek Wydaje ci się to dyskryminacją bo 20 lat masz dopiero Ja też żeby wyrobić sobie pozwolenie na broń (w celach sportowych) musiałem czekać swego czasu do osiągnięcia 21 roku życia i przeżyłem Jak będziesz miał syna i będzie on chciał sobie kupić jakiś fest mocny ścigacz bo będzie miał 18 i trzy miesiące temu zdał prawko to raczej nie będziesz tak mówił (a ty mu zabronić nie będziesz mógł bo będzie miał już 18) Liną raczej nikogo innego nie zabijesz a o wypadkach na motorach sporo się już nasłuchałem I tu się zgodzę z poprzednikami bo większości z tych gówniarzy wydaje się że jak jadą piździkiem to cała droga ich i w ogóle nie patrzą na przepisy sam bym z chęcią połowie pozabierał możliwość wsiadania na skuter Z tym się zgodzę jak zwykle pod względem finansowym straci na tym społeczeństwo a nie państwo
-
Jak można pieścić auto :D
O ja pierdziu
-
Nowe zasady egzaminowania na Prawo Jazdy
A czyli jednak 65% młodych kierowców będzie jeździła bez liścia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To niech się jeszcze inni wypowiedzą powiedzmy tak o 17 czy 16 :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To mamy postanowione spota zrobimy sobie jutro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie mam taki dziwny pomysł powiedzcie (możecie napisać ) co robicie jutro (święto jest) bo skoro w piątek większość nie może to może jutro byśmy się spotkali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko żadnych dziwnych tekstów mi tu Fure to od nich dostałem - była taka akcja "pomoc dla powodzian" i miałem farta :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak żyć nie mogą bo teraz masz całą kasę z zaliczek na zlot a nie tam ...... :gwizdanie: To jak ty na bezrobociu taką furką jeździsz to ja pier.....le ide się zwolnić z roboty i zarejestrować u was
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zostaw go może z Poznańskich poleciał bo za bardzo tam spamował i teraz szuka miejsca gdzie by tu przysiąść
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z rańca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki