Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. A widzisz a na pewno mama mówiła ci "synu ucz się japońskiego" a ty "ja nie chce" i teraz masz problemy アダム
  2. Coś :polew: Nie no żart tak naprawdę chciałem się przywitać :polew:
  3. Ze mną jak z dzieckiem mówisz i masz :bicz: Ja ci dam
  4. Coraz lepiej teraz już nawet trójkąciki będą
  5. A tak w ogóle to witam
  6. Czester no wiesz ty co astona :?: Jak bym miał brać astona to tylko vanquisha a z tych dwóch zdecydowanie lamborghini diablo No Dzo-Dzo trzeba by to obgadać zawsze możecie wpaść do nas na urodzinki w kilka autek
  7. No ja też już w domku było fajnie dzięki wszystkim za spota i oczywiście Krolowi za piwko
  8. U mnie tak pokropiło i przeszło także luzik a i problem jest bo rozpałki do grilla też nie mam to jak by ktoś mógł wziąć [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:53_________________________________________________Chociaż nie rozpałkę kupię na CPNie
  9. Że kto że niby ja [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:14_________________________________________________ Nie krakaj nie krakaj[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:14_________________________________________________Złapałem D4rka na forum puściłem mu PW
  10. No dobra przy tym aucie co pokazałeś to pewnie i ja bym siedział godzinami ale przy oplu
  11. Tylko żeby pogoda dopisała
  12. Spoko ja wezmę grilla choć gorzej z tym co na niego położyć bo też nie mam mięcha a i wungla tyż ni jak by ktoś mógł wziąć [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 12:49_________________________________________________Ps. Krolu jakie problemy [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 12:50_________________________________________________Pelex obdzwoniony i raczej się nie wyrobi na 16 ale będzie później[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 12:52_________________________________________________Sparki też ale jego nie będzie (sprawy rodzinne) także usprawiedliwiony [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 12:54_________________________________________________Egon zobaczy czy da radę wpaść[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:00_________________________________________________Gregory nie da rady niestety [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:04_________________________________________________A do D4rk nie mam numeru
  13. No na to wychodzi. I będzie dalej szaleć tatusiowozem. nie każdego stać na własny samochód!! (tym bardziej jak jest młody i się uczy) Nie o to chodzi chodzi o to że wprowadzenie listka i tak nie zda w 100% egzaminu bo jak ktoś będzie jeździł autem od ojca to wątpię żeby ten pozwolił sobie przykleić takowy listek Wydaje ci się to dyskryminacją bo 20 lat masz dopiero Ja też żeby wyrobić sobie pozwolenie na broń (w celach sportowych) musiałem czekać swego czasu do osiągnięcia 21 roku życia i przeżyłem Jak będziesz miał syna i będzie on chciał sobie kupić jakiś fest mocny ścigacz bo będzie miał 18 i trzy miesiące temu zdał prawko to raczej nie będziesz tak mówił (a ty mu zabronić nie będziesz mógł bo będzie miał już 18) Liną raczej nikogo innego nie zabijesz a o wypadkach na motorach sporo się już nasłuchałem I tu się zgodzę z poprzednikami bo większości z tych gówniarzy wydaje się że jak jadą piździkiem to cała droga ich i w ogóle nie patrzą na przepisy sam bym z chęcią połowie pozabierał możliwość wsiadania na skuter Z tym się zgodzę jak zwykle pod względem finansowym straci na tym społeczeństwo a nie państwo
  14. O ja pierdziu
  15. A czyli jednak 65% młodych kierowców będzie jeździła bez liścia
  16. To niech się jeszcze inni wypowiedzą powiedzmy tak o 17 czy 16 :?:
  17. To mamy postanowione spota zrobimy sobie jutro
  18. Panowie mam taki dziwny pomysł powiedzcie (możecie napisać ) co robicie jutro (święto jest) bo skoro w piątek większość nie może to może jutro byśmy się spotkali
  19. Tylko żadnych dziwnych tekstów mi tu Fure to od nich dostałem - była taka akcja "pomoc dla powodzian" i miałem farta :polew:
  20. Tak żyć nie mogą bo teraz masz całą kasę z zaliczek na zlot a nie tam ...... :gwizdanie: To jak ty na bezrobociu taką furką jeździsz to ja pier.....le ide się zwolnić z roboty i zarejestrować u was
  21. Zostaw go może z Poznańskich poleciał bo za bardzo tam spamował i teraz szuka miejsca gdzie by tu przysiąść

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.