Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Panowie proszę kliknijcie w mój podpis i sprawdźcie czy działa
  2. No to ja też witam bo coś tutaj kiepściutko
  3. Mark to mnie mijałeś na Rybnickiej (sam się zastanawiałem kto to jechał z przeciwka) a na prawym pasie stali jeszcze Miron i Diman Tak w ogóle to witam
  4. No to wreszcie pobijesz swój rekord osiągnięty swoją Audicą Dobra ja spadam narazka
  5. Dla ścisłości (nie żebym się czepiał) 10 % wartości jakiego odszkodowania skoro nic nie widać bo nie kumam
  6. Panowie ja dziś będę później tak przed 19 jakoś to dajcie mi znać gdzie jesteście (jakby pogoda się zje...ła)
  7. No z tym miastem to pojechałeś :gwizdanie: [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 09:04_________________________________________________
  8. bez sensu - nie będziemy wszyscy w Ciebie przeca walić :baseball:
  9. A ja bym pomyślał kogo najmniej lubimy i wszyscy na niego :gwizdanie:
  10. Nie gramy czerwoną farbą to wbrew przepisom :tongue4:
  11. Zapraszamy do naszego grona :evil:
  12. :polew: :polew: :polew: Kraków obstawiony z każdej strony, mamy niezłe plecy :evil: Chyba musimy wpaść do was na tego waszego paintballa i pokażemy wam jakie te wasze plecy są słabe :naughty:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 23:16_________________________________________________ chyba nie byłes w piekle Był bo Miron u nas jest cały czas
  13. Miron nie umie się obrażać Ale może zamknąć wam wątek spotów Cuber da mu kropka a ja otworzę, tej wojny nie wygra, musi poszukać innego sposobu No ja tam nie wiem kilka już zamknął :polew:
  14. Miron nie umie się obrażać Ale może zamknąć wam wątek spotów
  15. Ty mi tu nie kręć oczami tylko też wpadaj
  16. Bo inni to się nie zapisali nie wiedzieć czemu a Cuber tak :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 23:01_________________________________________________ale serdecznie zapraszamy jeżeli chcesz to tylko napisz
  17. Co to taki mały bicz :?: takim będziemy lali za nieobecność
  18. Nie no jak będziesz to nie baw się w przelew tylko dasz mi osobiście
  19. *Zapraszamy na Pierwsze Urodziny Spotów Śląskich* Przypominamy się bo coś mało osób od was się zapisało Cuber będziesz :?: a jak tak to grasz w paintballa :?:
  20. Przypominam o zaliczkach na Urodziny Spotów kto teraz w piątek będzie na spociku niech weźmie a kogo nie będzie to się jakoś policzymy ( )
  21. Witam widzę że niektórym się nudzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.