Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. zalezy dla kogo :polew: :polew: Raczej dla pytającego
  2. I to może być bardzo bolesna odpowiedź :gwizdanie:
  3. No Piterra to w końcu będziesz czy nie :?:
  4. dogłębna :gwizdanie: Zależy w jakim sensie :polew: Wiedziałem
  5. :polew: Sorry ale nie mogłem się powstrzymać Krolu a tak serio to chyba się nie obraziłeś i wpadniesz dzisiaj :?: pamiętaj że liczymy na ciebie w końcu należysz już do tej sławnej "elyty" (także twój głos się liczy :polew: )[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:25_________________________________________________ Jeżeli to się odnosi do mojego posta powyżej to nie zgadłeś ale zawsze możesz zrobić ankietę w naszym wątku :polew:
  6. daj mi do nich numer Guru dla kogo zamawiałeś koszulki klubowe dziecięce Dał bym ci ale coś czuję że nie musiałbym już wtedy w poniedziałek iść do roboty :gwizdanie: Dla bracika ale tego młodszego (był ze mną kiedyś pod forum na spocie) bo tomek to już mi moje koszulki kradnie cichaczem
  7. dogłębna :gwizdanie: Zależy w jakim sensie
  8. Diman chyba nie trzeba ci nic mówić żebyś przy zmianie nie patrzał na silniki BLB :gwizdanie: No widzisz ja jestem dosłownie podłamany ale co zrobić jak ma się durnych szefów
  9. Madas tylko dobrze typuj
  10. :polew: Dobrzy są :polew: ciekawe jaki będzie wynik :gwizdanie: tam wszyscy wiedzą oco chodzi z Madasem na czele ale jaja sobie robią Domyślam się jak ja wiem to Madas tym bardziej A i tak najlepszy jest ostatni punkt do zagłosowania :polew:
  11. Gregory ja też zrezygnowałem ale co zrobić za to na IV urodziny A4-klubu jadę nawet jak bym musiał przez to robotę zmienić Muszę pisać że będę :?:
  12. :polew: Dobrzy są :polew: ciekawe jaki będzie wynik :gwizdanie:
  13. [br]Dopisany: 22 Maj 2009, 12:22_________________________________________________A ty Gregory nie podglądaj tylko się odezwij czy dziś będziesz
  14. Co to znaczy że ciebie na 90% nie będzie bierz kuzyna i wpadajcie razem (nie żebym miał w tym jakiś interes :gwizdanie:)
  15. Nie tak serio jak bym miał mu sklecić coś fajnego to bym musiał z nim pogadać co preferuje co mu pasuje i ile ostatecznie jest w stanie na to wydać tak wiadomo można sobie gdybać a poza tym jak chce coś konkretnego to faktycznie nie ma co teraz o tym gadać tylko jak będzie robił instalację w następnym aucie
  16. :wallbash: Poddaje się
  17. Ale posty nabija Witam
  18. :polew: A co życie mu się znudziło
  19. Oj taka kompromitacja :doh1: :polew: :polew:
  20. Ale ty tutaj takie proste pytania masz a ja na śląskich z czymś wyskoczysz to wszyscy nagle robią się offline
  21. Czyżby ktoś kogo nick zaczyna się na literę T
  22. Za ostro dla mnie się zrobiło też uciekam narazka wszystkim
  23. No wiec jeśli chodzi o wzmaki to polecam: http://www.allegro.pl/item639264034_carpower_power_4_400.html Tym może zasilić spokojnie 4 głośniki (tył + przód lub sam przód jak kto woli) a do tego tubę Jeśli chodzi o wspomniana tubę to bajer ten wyrabia 320 W i to naprawdę wiarygodne a nie tylko napis i uwierzcie mi, że trzeba być po...em jeśli kogoś taka moc w aucie nie zadowoli... W temacie wzmaka potrzebne jest jeszcze to: http://www.allegro.pl/item630697474_kondensator_mocy_1f_do_car_audio_firmy_peiying.html Podałem pierwszy lepszy i cenowo może się to nieco wachać... Marka w zasadzie dowolna byle nie jakaś typowa made in china no i przynajmniej ten 1F żeby to miało... więcej raczej nie trzeba - bez tego podpinanie takiego wzmaka pod sam akumulator to debilizm :gwizdanie: Konkurencyjnie jeszcze mogę polecić http://www.allegro.pl/item641364522_jbl_gto_1004e_nowosc_gw_pl_kurier_gratis.html chociaż gdybym sam miał wybierać wybrałbym carpowera Sprawa kondensatora - wszędzie tak samo Wymieniłem te 2 wzmaki bo wiem, ze podane parametry są prawdziwe i słyszałem jaki roz...dol to generuje... Co do suba Ten co podałeś jest całkiem spoko i na pewno nieźle zasili fure i okolice przy okazji Ja polecić mogę http://www.allegro.pl/item640980981_alpine_sbe_1243bp_mega_nowosc_mega_bas_i_wyglad.html bo słyszałem to w akcji Co prawda niby "tylko" 250 Wat ale naprawdę robi za.....tą robotę i co najważniejsze to nie walenie jak młotem o ścianę tylko naprawdę konkretny dźwięk Gdybyś jednak chciał większy zapas mocy ze skrzynki to kapitalny jest też http://www.allegro.pl/item630915005_alpine_swr_1022d_500w_rms_nowy_potezny_subwoofer.html ale już niestety troszkę droższy :gwizdanie: Podsumowując któryś ze wzmaków + którąś ze skrzynek basowych to bajka i nikt by nosem nie pokręcił Bardzo często właśnie takimi konfiguracjami gasi się ludzi którzy wywalili na sprzęt po 4, 5k i myślą, że maja zaj.....cie bo zaj.....cie zapłacili o czym z resztą można poczytać na necie... To tyle i chyba nie będzie tej kraty na rewanż :gwizdanie: :good:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.