Treść opublikowana przez Guregoru
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
zalezy dla kogo :polew: :polew: Raczej dla pytającego
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
I to może być bardzo bolesna odpowiedź :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No Piterra to w końcu będziesz czy nie :?:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
dogłębna :gwizdanie: Zależy w jakim sensie :polew: Wiedziałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Sorry ale nie mogłem się powstrzymać Krolu a tak serio to chyba się nie obraziłeś i wpadniesz dzisiaj :?: pamiętaj że liczymy na ciebie w końcu należysz już do tej sławnej "elyty" (także twój głos się liczy :polew: )[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:25_________________________________________________ Jeżeli to się odnosi do mojego posta powyżej to nie zgadłeś ale zawsze możesz zrobić ankietę w naszym wątku :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
daj mi do nich numer Guru dla kogo zamawiałeś koszulki klubowe dziecięce Dał bym ci ale coś czuję że nie musiałbym już wtedy w poniedziałek iść do roboty :gwizdanie: Dla bracika ale tego młodszego (był ze mną kiedyś pod forum na spocie) bo tomek to już mi moje koszulki kradnie cichaczem
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
dogłębna :gwizdanie: Zależy w jakim sensie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman chyba nie trzeba ci nic mówić żebyś przy zmianie nie patrzał na silniki BLB :gwizdanie: No widzisz ja jestem dosłownie podłamany ale co zrobić jak ma się durnych szefów
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Madas tylko dobrze typuj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Dobrzy są :polew: ciekawe jaki będzie wynik :gwizdanie: tam wszyscy wiedzą oco chodzi z Madasem na czele ale jaja sobie robią Domyślam się jak ja wiem to Madas tym bardziej A i tak najlepszy jest ostatni punkt do zagłosowania :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory ja też zrezygnowałem ale co zrobić za to na IV urodziny A4-klubu jadę nawet jak bym musiał przez to robotę zmienić Muszę pisać że będę :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Dobrzy są :polew: ciekawe jaki będzie wynik :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 12:22_________________________________________________A ty Gregory nie podglądaj tylko się odezwij czy dziś będziesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co to znaczy że ciebie na 90% nie będzie bierz kuzyna i wpadajcie razem (nie żebym miał w tym jakiś interes :gwizdanie:)
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
Nie tak serio jak bym miał mu sklecić coś fajnego to bym musiał z nim pogadać co preferuje co mu pasuje i ile ostatecznie jest w stanie na to wydać tak wiadomo można sobie gdybać a poza tym jak chce coś konkretnego to faktycznie nie ma co teraz o tym gadać tylko jak będzie robił instalację w następnym aucie
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
:wallbash: Poddaje się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale posty nabija Witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: A co życie mu się znudziło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj taka kompromitacja :doh1: :polew: :polew:
-
Kupowanie używanego auta u Autoryzowanego Dealera - UWAGA !!!
Niestety typowy polski zakup
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Ale ty tutaj takie proste pytania masz a ja na śląskich z czymś wyskoczysz to wszyscy nagle robią się offline
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Czyżby ktoś kogo nick zaczyna się na literę T
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
;( :polew: Wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za ostro dla mnie się zrobiło też uciekam narazka wszystkim
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
No wiec jeśli chodzi o wzmaki to polecam: http://www.allegro.pl/item639264034_carpower_power_4_400.html Tym może zasilić spokojnie 4 głośniki (tył + przód lub sam przód jak kto woli) a do tego tubę Jeśli chodzi o wspomniana tubę to bajer ten wyrabia 320 W i to naprawdę wiarygodne a nie tylko napis i uwierzcie mi, że trzeba być po...em jeśli kogoś taka moc w aucie nie zadowoli... W temacie wzmaka potrzebne jest jeszcze to: http://www.allegro.pl/item630697474_kondensator_mocy_1f_do_car_audio_firmy_peiying.html Podałem pierwszy lepszy i cenowo może się to nieco wachać... Marka w zasadzie dowolna byle nie jakaś typowa made in china no i przynajmniej ten 1F żeby to miało... więcej raczej nie trzeba - bez tego podpinanie takiego wzmaka pod sam akumulator to debilizm :gwizdanie: Konkurencyjnie jeszcze mogę polecić http://www.allegro.pl/item641364522_jbl_gto_1004e_nowosc_gw_pl_kurier_gratis.html chociaż gdybym sam miał wybierać wybrałbym carpowera Sprawa kondensatora - wszędzie tak samo Wymieniłem te 2 wzmaki bo wiem, ze podane parametry są prawdziwe i słyszałem jaki roz...dol to generuje... Co do suba Ten co podałeś jest całkiem spoko i na pewno nieźle zasili fure i okolice przy okazji Ja polecić mogę http://www.allegro.pl/item640980981_alpine_sbe_1243bp_mega_nowosc_mega_bas_i_wyglad.html bo słyszałem to w akcji Co prawda niby "tylko" 250 Wat ale naprawdę robi za.....tą robotę i co najważniejsze to nie walenie jak młotem o ścianę tylko naprawdę konkretny dźwięk Gdybyś jednak chciał większy zapas mocy ze skrzynki to kapitalny jest też http://www.allegro.pl/item630915005_alpine_swr_1022d_500w_rms_nowy_potezny_subwoofer.html ale już niestety troszkę droższy :gwizdanie: Podsumowując któryś ze wzmaków + którąś ze skrzynek basowych to bajka i nikt by nosem nie pokręcił Bardzo często właśnie takimi konfiguracjami gasi się ludzi którzy wywalili na sprzęt po 4, 5k i myślą, że maja zaj.....cie bo zaj.....cie zapłacili o czym z resztą można poczytać na necie... To tyle i chyba nie będzie tej kraty na rewanż :gwizdanie: :good: