Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Dlatego ja używam karty mniej boli jak się wydaje tylko potem jak się sprawdza konto to jest dopiero porażka
  2. Da się ale kolor audi to czerwony i tak powinno zostać :>
  3. Kolego nie chciał bym cię straszyć ale to może być olej który przedostaje się do układu chłodzącego[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 09:27_________________________________________________Choć jeśli to olej to powinno mieć konsystencję coś jak kawa z mlekiem w zbiorniczku płynu chłodzącego
  4. No widzisz Krolu nikt nie chce cię naciągać na browce A tak serio to trzeba by kiedyś siąść do forum w większej ilości i powtórzyć pamiętny wieczór :>
  5. Coś tu pustawo ostatnio
  6. Ej z całym szacunkiem ale jutro mamy czwartek a nie piątek :polew: :polew:
  7. Mnie się wydaję że jutro mnie na spociku też nie będzie
  8. Ja mam radyjko z JVC z serii KD BT (z góry nie polecam) i fajna sprawa z tym BT jak szukasz radyjka to patrz żeby miało automatyczne łączenie z telefonem i automatyczny odbiór/rozłączanie po zakończeniu rozmów (ja mam jeszcze odczyt sms-ów na radyjku) Ogólnie wygodnie, bezpiecznie i nikt ci nie wlepi mandatu
  9. A no wystarczy wyjrzeć za okno
  10. Nie no teraz to sobie nagrabiłeś
  11. No co ty przecież to jest nie możliwe nawet jak by płytka ori była tak dobra to i tak zwykła nagrywarka powinna popsuć dźwięk a nie wiesz może czy nie korzystał z jakichś narzędzi do poprawy jakości nagrania bo naprawdę nie chce mi się wierzyć a jeżeli faktycznie nic nie używał to dowiedz mi się proszę jaka to była nagrywara w kompie to też sobie taką sprawię Dobra ja jak zwykle uciekam na kursik choć dziś i tak chyba będę kiblował tylko w jednym miejscu
  12. tak ( ale zadowolony nie będziesz ) Czemu
  13. Vice jest ale zaraz spada bo zmęczony jestem
  14. Miron mam nadzieję że nie zapomniałeś się czegoś dowiedzieć dla mnie :gwizdanie:
  15. Ty to się lepiej wytłumacz czemu jeszcze się nie zapisałeś na urodziny naszych spotów
  16. \ nie cieszysz się a to błąd ...byłbyś dla Mirona jak brat Kolega to się chyba cieszy przez ten drugi powód :gwizdanie:
  17. Ja myślę że WD40 to akurat w tym nie pomoże to musi być coś do styków ale osobiście nie mam nic takiego
  18. No mi też jakoś dziwnie morale wzrosły z tego samego powodu
  19. To może komputer :polew: już kiedyś padło takie pytanie od kogoś :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.