Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Ustalmy sobie jedno (i myślę że Prezes mnie tu poprze przy tej wypowiedzi) "elita" czy też "elyta" to po prostu osoby które są często na spotach (prawie na każdym w miarę możliwości) a nie osoby, które są "władzami" naszych spotów. Co to za teksty typu "do elity jeszcze dużo mi brakuje więc mój głos nie wiele będzie znaczył" wszystkie głosy się liczą a nie tylko "elity"
  2. Jak będzie sporo autek (czytajcie najmniej z 8 ) to można jechać na strefę
  3. Nie jestem pewien ale ktoś tu chyba zaległości nie nadrabia na forum co :?: [br]Dopisany: 20 Maj 2009, 09:09_________________________________________________Faktycznie jakoś tak wieje pustynią
  4. No jakoś kiepściutko dzisiaj Ps. Co to kurde jest Też spadam
  5. Teraz będzie trochę więcej pewnie
  6. A tak nie będziesz miał tyle czasu żeby wszystko przeczytać i po co ci to było
  7. [br]Dopisany: 19 Maj 2009, 23:14_________________________________________________Daj sobie coś w stylu "byłem żywą pędzącą legendą ale już nie ma co oglądać ale dalej możesz wpaść na zloty....."
  8. A myślałem że szkoda rozstać ci się z twoim podpisem
  9. Ty lepiej powiedz czemu jeszcze nie zmieniłeś silnika w profilu
  10. hmmm chciałem pospamowac ale nijak się mogę odnieść do twojej wypowiedzi... :polew: :polew: A do tej
  11. żeby to takie proste było
  12. :baseball: :bicz3: :bicz3: :bicz:
  13. Te a ty lepiej powiedz co ty taki zorientowany jesteś
  14. Jutro będę wiedział na 100%
  15. ;( ;( :polew: :polew:
  16. Dobra lecem na kursik do zoba wszystkim do wieczorka
  17. Zaczynaj zaczynaj Tylko gdzie A widzisz a już miałem puścić wykład na temat co to znaczy że ciebie nie będzie ale jak przyjeżdża twój kuzyn i on to nagrywał to zmienia postać rzeczy :gwizdanie: Super
  18. Miron miałeś mi się dowiedzieć co to za sprzęt na którym było rezane SafriDuo :?: Nie żebym pośpieszał ale zaczynam zamykać się w sobie powoli
  19. Tak teraz to się odezwałeś a tak to nic co [br]Dopisany: 19 Maj 2009, 09:21_________________________________________________A już wiem czemu przecież na 400 setną stawiasz
  20. Wszystkim Zapraszamy A co tu tak cicho rano :?: od jakiegoś czasu coś nikogo nie ma rankami czy jak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.