Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eh żeby jeszcze mnie ktoś pobił to bym to przeżył (choć wtedy wyglądałbym albo jeszcze gorzej albo całkiem dobrze innej opcji nie ma ) ale najgorsze jest to że sam się tak załatwiłem :wallbash:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie nie myślałem że jeszcze to kiedyś powiem ale nie wiem czy będę na spociku w piątek ;( Muszę się wykurować niestety i nie wiem czy w piątek wyjdę ze szpitala (po nastawianiu nosa :gwizdanie:) generalnie to szkoda gadać Zobaczymy jak to będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jest to auto tylko właściciel się jakiś czas temu zmienił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to panowie do zobaczenia na spociku choć większość już pewnie na niego wyjechała
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wyruszaj jak co to damy znać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co twardym trza być a nie "miętkim"
-
[B5 ADR] Wirowanie,Głosny szum podczas jazdy
Jeżeli chodzi o opony to ja kiedyś miałem podobnie co się okazało koło nie było dobrze przykręcone i przy większych prędkościach dudniło, wibrowało jak poprawiłem przykręcenie wszystkich kół problem znikł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to jak zrobicie te 17 stron w 2 godziny :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co to jak tak wyszło a piwka się nie napijesz już dawno cię nie było to nie wymyślaj i wpadaj [br]Dopisany: 01 Maj 2009, 10:12_________________________________________________Ponawiamy prośbę Panowie zapraszamy do wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/pierwsze_urodziny_spotow_slaskich-t78085.0.html Podawajcie jakieś propozycję bo żeby to jakoś fajnie zorganizować to już musimy myśleć i załatwiać powoli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No co jest ludziska rodzice wam komputery pozabierali czy jak
-
[B5 AFN] Przy włączonej klimie na postoju skaczą obroty
1. Użyj opcji bo dużo o tym było 2. Skoro już napisałeś bo widzę że masz dokładnie to samo autko przyczyn może być wiele u mnie był to czujnik halla, inni mówią że trzeba zaadaptować przepustnicę albo ją przeczyścić no naprawdę sporo tego było ja bym zaczął (jezu myślałem że tego nigdy nie napisze ) od zapięcia VAG-a i sprawdzenia czy to nie czujnik halla
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra ludziska wyśpijcie się na jutro Dobranoc wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Skoro się właśnie zadeklarowałeś to chyba nie masz wyjścia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
16 Arena Gliwice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ej cola to moja działka i talerzyki też mam i kubki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie deklarować się kto może wziąć grilla na jutro bo będziemy cienko skomleć [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 22:06_________________________________________________ :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobre pytanie ja się niestety jeszcze nie doposażyłem w grilla- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Popatrz a dzisiaj z Puckiem gadałem i nic nie mówił :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj teraz to sobie nagrabiłeś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciesze się bardzo Rozliczymy się na spociku No jakoś słabo ja nie wiem czy to piwko pozwoli się wziąć na spota jeżeli nie będzie 185 stron [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 19:53_________________________________________________Panowie zapraszamy do wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/pierwsze_urodziny_spotow_slaskich-t78085.0.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Durna kontraktacja ale się rozpisaliście nie poznaję was spadam na dalszą część tego kabaretu [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 12:18_________________________________________________Ps tak wogólę to witam po raz drugi i żegnam do wieczora :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra panowie lecę na kontraktację Do wieczorka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 09:30_________________________________________________ Miron bez obrazy ale jakoś ciebie nie widzę w seacie :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co ty opowiadasz kto kiedy był samochodem bo ja nie pamiętam :polew: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE