Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Eh żeby jeszcze mnie ktoś pobił to bym to przeżył (choć wtedy wyglądałbym albo jeszcze gorzej albo całkiem dobrze innej opcji nie ma ) ale najgorsze jest to że sam się tak załatwiłem :wallbash:
  2. Panowie nie myślałem że jeszcze to kiedyś powiem ale nie wiem czy będę na spociku w piątek ;( Muszę się wykurować niestety i nie wiem czy w piątek wyjdę ze szpitala (po nastawianiu nosa :gwizdanie:) generalnie to szkoda gadać Zobaczymy jak to będzie
  3. To jest to auto tylko właściciel się jakiś czas temu zmienił
  4. No to panowie do zobaczenia na spociku choć większość już pewnie na niego wyjechała
  5. Wyruszaj jak co to damy znać
  6. A co twardym trza być a nie "miętkim"
  7. Jeżeli chodzi o opony to ja kiedyś miałem podobnie co się okazało koło nie było dobrze przykręcone i przy większych prędkościach dudniło, wibrowało jak poprawiłem przykręcenie wszystkich kół problem znikł
  8. No to jak zrobicie te 17 stron w 2 godziny :polew: :polew:
  9. Co to jak tak wyszło a piwka się nie napijesz już dawno cię nie było to nie wymyślaj i wpadaj [br]Dopisany: 01 Maj 2009, 10:12_________________________________________________Ponawiamy prośbę Panowie zapraszamy do wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/pierwsze_urodziny_spotow_slaskich-t78085.0.html Podawajcie jakieś propozycję bo żeby to jakoś fajnie zorganizować to już musimy myśleć i załatwiać powoli
  10. No co jest ludziska rodzice wam komputery pozabierali czy jak
  11. 1. Użyj opcji bo dużo o tym było 2. Skoro już napisałeś bo widzę że masz dokładnie to samo autko przyczyn może być wiele u mnie był to czujnik halla, inni mówią że trzeba zaadaptować przepustnicę albo ją przeczyścić no naprawdę sporo tego było ja bym zaczął (jezu myślałem że tego nigdy nie napisze ) od zapięcia VAG-a i sprawdzenia czy to nie czujnik halla
  12. Dobra ludziska wyśpijcie się na jutro Dobranoc wszystkim
  13. Skoro się właśnie zadeklarowałeś to chyba nie masz wyjścia
  14. Ej cola to moja działka i talerzyki też mam i kubki
  15. Panowie deklarować się kto może wziąć grilla na jutro bo będziemy cienko skomleć [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 22:06_________________________________________________ :polew: :polew:
  16. Dobre pytanie ja się niestety jeszcze nie doposażyłem w grilla
  17. Popatrz a dzisiaj z Puckiem gadałem i nic nie mówił :polew:
  18. Oj teraz to sobie nagrabiłeś
  19. Ciesze się bardzo Rozliczymy się na spociku No jakoś słabo ja nie wiem czy to piwko pozwoli się wziąć na spota jeżeli nie będzie 185 stron [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 19:53_________________________________________________Panowie zapraszamy do wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/pierwsze_urodziny_spotow_slaskich-t78085.0.html
  20. Durna kontraktacja ale się rozpisaliście nie poznaję was spadam na dalszą część tego kabaretu [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 12:18_________________________________________________Ps tak wogólę to witam po raz drugi i żegnam do wieczora :polew:
  21. Dobra panowie lecę na kontraktację Do wieczorka
  22. [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 09:30_________________________________________________ Miron bez obrazy ale jakoś ciebie nie widzę w seacie :polew: :polew:
  23. A co ty opowiadasz kto kiedy był samochodem bo ja nie pamiętam :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.