Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No nie dołujcie go już tak bardzo i tak się naczytał już swoje na forum o tych silnikach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron dobrze że wspomniałeś o gazecie bo bym zapomniał a tak skoczyłem szybko kupić faktycznie jest link do naszego forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
He he żeby tylko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:baseball:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pamiętam pamiętam i w ogóle wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja już mam do wymiany + tarcze i momentami tak jak piszesz - było przegięcie , że mi d*pą zarzucało I właśnie dlatego człowiek wymyślił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry dobry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja też muszę pomyśleć coś z uszczelkami bo od 130 zaczyna lekko szumieć a 200 i powyżej to już się nie da prawie wytrzymać a jak poleciałem 230 to myślałem że mi drzwi przednie od pasażera odlecą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę że wszyscy dochodzą do siebie powoli Kris_kilt ja też zrobiłem koło 140 km No i oczywiście dzisiaj na arenie też jestem to deklarować się kto jeszcze będzie żebym tam nie sterczał sam jak kołek [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 10:56_________________________________________________Ps. Majki chłopie trzymaj się miło było Cię poznać :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra panowie trza iść spać Dobranoc wszystkim i do zobaczenia jutro na spociku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i wreszcie w domu Było w miarę fajnie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ech spamowicze Lece elektrykę kłaść u rodziców w domu i o 18.30 widzimy się koło zjazdu na A4 bo pewnie już nie wleze na forum do tego czasu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też tak myślałem ale spoko będę walczył do samego końca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Da się zrobić [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 21:50_________________________________________________ ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie płacz tak bo ja dzisiaj na 95% też odpadam a pewność będę miał w sobotę Pie...ona robota [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 21:45_________________________________________________Widziałem B6 ale tyle się tego kręci po mieście że wiesz a kto prowadzi to nie patrzę bo nie mam czasu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Śmigałem z młodszym bracikiem do areny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja kupiłem w zeszłym roku febi i na razie mam spokój
-
[ALL B5] Nie działa otwieranie tylnej szyby
Jak podpinasz na krótko i silniczek nie działa to na 99% będzie silniczek do wymiany (albo można naprawić nie wiem jakie tam są dokładnie) a jakby coś blokowało to powinieneś widzieć czy coś nie trzyma mechanizmu po zdjęciu boczka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
tylko uważaj żeby Ci ktoś lokomotywy z tyłu nie podczepił :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj bo się zamknę w sobie i nie pojadę w czwartek do Katowic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak byście się tak nie obijali na forum to byście pamiętali że na 300 już były Napewno jestem pewien ze :baseball:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak byście się tak nie obijali na forum to byście pamiętali że na 300 już były
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No