Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. No nie dołujcie go już tak bardzo i tak się naczytał już swoje na forum o tych silnikach
  2. Miron dobrze że wspomniałeś o gazecie bo bym zapomniał a tak skoczyłem szybko kupić faktycznie jest link do naszego forum
  3. Pamiętam pamiętam i w ogóle wszystkim
  4. ja już mam do wymiany + tarcze i momentami tak jak piszesz - było przegięcie , że mi d*pą zarzucało I właśnie dlatego człowiek wymyślił
  5. No ja też muszę pomyśleć coś z uszczelkami bo od 130 zaczyna lekko szumieć a 200 i powyżej to już się nie da prawie wytrzymać a jak poleciałem 230 to myślałem że mi drzwi przednie od pasażera odlecą
  6. Widzę że wszyscy dochodzą do siebie powoli Kris_kilt ja też zrobiłem koło 140 km No i oczywiście dzisiaj na arenie też jestem to deklarować się kto jeszcze będzie żebym tam nie sterczał sam jak kołek [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 10:56_________________________________________________Ps. Majki chłopie trzymaj się miło było Cię poznać :polew:
  7. Dobra panowie trza iść spać Dobranoc wszystkim i do zobaczenia jutro na spociku
  8. No i wreszcie w domu Było w miarę fajnie :gwizdanie:
  9. Ech spamowicze Lece elektrykę kłaść u rodziców w domu i o 18.30 widzimy się koło zjazdu na A4 bo pewnie już nie wleze na forum do tego czasu
  10. Też tak myślałem ale spoko będę walczył do samego końca
  11. Da się zrobić [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 21:50_________________________________________________ ;(
  12. Nie płacz tak bo ja dzisiaj na 95% też odpadam a pewność będę miał w sobotę Pie...ona robota [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 21:45_________________________________________________Widziałem B6 ale tyle się tego kręci po mieście że wiesz a kto prowadzi to nie patrzę bo nie mam czasu
  13. Śmigałem z młodszym bracikiem do areny
  14. A ja kupiłem w zeszłym roku febi i na razie mam spokój
  15. Jak podpinasz na krótko i silniczek nie działa to na 99% będzie silniczek do wymiany (albo można naprawić nie wiem jakie tam są dokładnie) a jakby coś blokowało to powinieneś widzieć czy coś nie trzyma mechanizmu po zdjęciu boczka
  16. tylko uważaj żeby Ci ktoś lokomotywy z tyłu nie podczepił :polew: :polew: :polew:
  17. Oj bo się zamknę w sobie i nie pojadę w czwartek do Katowic
  18. Jak byście się tak nie obijali na forum to byście pamiętali że na 300 już były Napewno jestem pewien ze :baseball:
  19. Jak byście się tak nie obijali na forum to byście pamiętali że na 300 już były

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.