Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiem że ostatnio rzadko jestem (pisze) na forum ale wiecie praca Macie tu ciekawą lekturę http://www.wyhacz.pl/Wyhac/1,88542,5327674,Szef_Castrola__wymiana_oleju_szkodzi_silnikowi.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj teraz to pojechałeś po bandzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Że co że niby ja :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak i "modzisz" auto zapomniałeś dodać Miron a to co takiego http://www.a4-klub.pl/smf/jakie_imie_dla_synacorki-t81802.0.html;msg918624#msg918624
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wreszcie dotarłem do końca postów wy chyba nie macie co w domu robić :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No milusi ale szczerze to jakoś mi nie bardzo pasuje do S5 lepszy byłby czarny albo srebrny Dobra ja spadam to do 18 (choć pewnie się spóźnię jakieś pół godzinki )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale to tak wiesz zanim ty kupisz sobie A5............ to my i tak dokończymy budowę jakieś 30 lat później (przecież to Polska czego się spodziewałeś) a ciężko powiedzieć co Audi wymyśli za jakieś 60 lat za 30 lat to mam nawet szanse na R8 Hmmmmm ....... Tak tak marzenia fajne są :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale to tak wiesz zanim ty kupisz sobie A5............ to my i tak dokończymy budowę jakieś 30 lat później (przecież to Polska czego się spodziewałeś) a ciężko powiedzieć co Audi wymyśli za jakieś 60 lat
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też się da wystarczy zmienić czy założyć na ekranik taką niebieską (niby nie przeźroczystą) folię jak jest na miękkich segregatorach (ta tylna) zresztą było to gdzieś opisane dokładnie na forum ponoć da się zmienić na niebiesko wszystko co świeci na czerwono chyba nawet łącznie w fis'em Już chciałem rzucić temat budowy tunelu z Knurowa po Arenę Ale widzę że chyba jednak nie będziemy budowali Tak w ogóle to witam wszystkich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba tak jak zobaczył ile czytania [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 23:37_________________________________________________Dobra nikt nic nie pisze to ja spadam narazka
-
Stuknięcie w tył i brak widocznej szkody - co robić ?
Umyj autko dokładnie i zobacz jak nie ma śladu to nic się nie stało i możesz o tym zapomnieć a jeżeli będzie coś widać to i tak raczej już mu tego nie udowodnisz (zakładając że w ogóle masz na niego jakiś namiar) chyba że koleś jest uczciwy i sam się przyzna Generalnie trzeba było wziąć jakąś szmatę wytrzeć dokładnie i zobaczyć co i jak bo jeżeli nic się nie dopatrzyliście to pewnie koleś niechętnie dał by ci jakąkolwiek gotówkę chyba że byś mu powiedział że wezwiesz policję i że zapłaci mandat itd. ale kto by w to uwierzył (bo kto by się w takie coś bawił) skoro nie ma śladu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Ps. Cześć Majki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aaaaaa no tak to wiele wyjaśnia dobra Krisu to możesz postawić na 500 stronę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krisu 400 setną i zapamiętaj tą liczbę :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będziesz pracował to będziesz się cieszył że masz co robić w robocie [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 22:37_________________________________________________Nic nie piszecie to idę sobie zapalić czyli nie będzie mnie jakieś 5 do 7 minut :> jak będę miał do nadrobienia 10 stron to dostaniecie wszyscy kropka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i na szczęście też taki mam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron na pewno i to pewnie nie długo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aż tak się boisz :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A czyli jednak wpadniesz na spota :gwizdanie: 3m się- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Uczy się jak będzie musiał mówić w przyszłości- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: :polew: :polew: Wiedziałem że napiszesz coś w tym stylu widzisz jak ty już mnie znasz Guru Adaś widzisz lata praktyki Zaczynam się bać... :polew: :polew: Nie dobra bo zaczynam gadać jak Poznaniacy :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: :polew: :polew: Wiedziałem że napiszesz coś w tym stylu widzisz jak ty już mnie znasz Guru Adaś widzisz lata praktyki- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtek , asia + dzieciaki - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE