Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Wiem że ostatnio rzadko jestem (pisze) na forum ale wiecie praca Macie tu ciekawą lekturę http://www.wyhacz.pl/Wyhac/1,88542,5327674,Szef_Castrola__wymiana_oleju_szkodzi_silnikowi.html
  2. Oj teraz to pojechałeś po bandzie
  3. Że co że niby ja :gwizdanie:
  4. Tak i "modzisz" auto zapomniałeś dodać Miron a to co takiego http://www.a4-klub.pl/smf/jakie_imie_dla_synacorki-t81802.0.html;msg918624#msg918624
  5. Wreszcie dotarłem do końca postów wy chyba nie macie co w domu robić :gwizdanie:
  6. No milusi ale szczerze to jakoś mi nie bardzo pasuje do S5 lepszy byłby czarny albo srebrny Dobra ja spadam to do 18 (choć pewnie się spóźnię jakieś pół godzinki )
  7. Ale to tak wiesz zanim ty kupisz sobie A5............ to my i tak dokończymy budowę jakieś 30 lat później (przecież to Polska czego się spodziewałeś) a ciężko powiedzieć co Audi wymyśli za jakieś 60 lat za 30 lat to mam nawet szanse na R8 Hmmmmm ....... Tak tak marzenia fajne są :polew: :polew: :polew:
  8. Ale to tak wiesz zanim ty kupisz sobie A5............ to my i tak dokończymy budowę jakieś 30 lat później (przecież to Polska czego się spodziewałeś) a ciężko powiedzieć co Audi wymyśli za jakieś 60 lat
  9. Też się da wystarczy zmienić czy założyć na ekranik taką niebieską (niby nie przeźroczystą) folię jak jest na miękkich segregatorach (ta tylna) zresztą było to gdzieś opisane dokładnie na forum ponoć da się zmienić na niebiesko wszystko co świeci na czerwono chyba nawet łącznie w fis'em Już chciałem rzucić temat budowy tunelu z Knurowa po Arenę Ale widzę że chyba jednak nie będziemy budowali Tak w ogóle to witam wszystkich
  10. Chyba tak jak zobaczył ile czytania [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 23:37_________________________________________________Dobra nikt nic nie pisze to ja spadam narazka
  11. Umyj autko dokładnie i zobacz jak nie ma śladu to nic się nie stało i możesz o tym zapomnieć a jeżeli będzie coś widać to i tak raczej już mu tego nie udowodnisz (zakładając że w ogóle masz na niego jakiś namiar) chyba że koleś jest uczciwy i sam się przyzna Generalnie trzeba było wziąć jakąś szmatę wytrzeć dokładnie i zobaczyć co i jak bo jeżeli nic się nie dopatrzyliście to pewnie koleś niechętnie dał by ci jakąkolwiek gotówkę chyba że byś mu powiedział że wezwiesz policję i że zapłaci mandat itd. ale kto by w to uwierzył (bo kto by się w takie coś bawił) skoro nie ma śladu
  12. :polew: Ps. Cześć Majki
  13. Aaaaaa no tak to wiele wyjaśnia dobra Krisu to możesz postawić na 500 stronę
  14. Krisu 400 setną i zapamiętaj tą liczbę :gwizdanie:
  15. Będziesz pracował to będziesz się cieszył że masz co robić w robocie [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 22:37_________________________________________________Nic nie piszecie to idę sobie zapalić czyli nie będzie mnie jakieś 5 do 7 minut :> jak będę miał do nadrobienia 10 stron to dostaniecie wszyscy kropka
  16. No i na szczęście też taki mam
  17. Miron na pewno i to pewnie nie długo
  18. Aż tak się boisz :polew:
  19. A czyli jednak wpadniesz na spota :gwizdanie: 3m się
  20. Uczy się jak będzie musiał mówić w przyszłości
  21. :polew: :polew: :polew: :polew: Wiedziałem że napiszesz coś w tym stylu widzisz jak ty już mnie znasz Guru Adaś widzisz lata praktyki Zaczynam się bać... :polew: :polew: Nie dobra bo zaczynam gadać jak Poznaniacy :gwizdanie:
  22. :polew: :polew: :polew: :polew: Wiedziałem że napiszesz coś w tym stylu widzisz jak ty już mnie znasz Guru Adaś widzisz lata praktyki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.