Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale już wyprzedziłeś takie osobistości jak szefa wszystkich szefów - HUGA :oklaski: No ja to czasem mam wrażenie że Hugo nas nie lubi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I to bardzo poważnie biorąc pod uwagę kiedy do nas dołączyłeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nadrobisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No w końcu Krolu alias spamer skądś masz nie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No z nami ciężko wytrzymać to prawda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tu sobie zobacz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=35760[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:43_________________________________________________ U nas jak zawsze poważne rozmowy jak na lekarstwo [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:43_________________________________________________I co Krolu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gracjan nie obrażaj się tutaj wszystko żartem nawet jak się mięchem obrzucamy to też na żarty taka z nas banda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No nie ale nie o to przecież mi chodzi żeby mieć nastukane jak najwięcej na forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i patrz jak go wystraszyłeś [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:38_________________________________________________16 dni 7 godzin 24 minuty[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:38_________________________________________________ To wystarczy w przeglądarce ustawić ktoś mi mówił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ty ile już masz :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Nie no nie mogę no :polew:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:32_________________________________________________Widzę że kolega Gracjan się wrabia chyba odlicza te 30 minut :gwizdanie: :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Dobranoc Krolu :polew:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:28_________________________________________________To ja też się już pożegnam Dobranoc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Noooo 15 minut a potem znów 3 godziny na forum :polew:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:24_________________________________________________Jeszcze kilka takich wieczorów i będę musiał klawierę zmienić bo mi się literki zetrą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiecie co jedno mi się nasuwa na myśl a mianowicie czaty wysiadają przy nas [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:20_________________________________________________ Dzieje się dzieje :> Dobranoc Gracjan [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:20_________________________________________________Oooo Miron offline ciekawe za ile minut będzie online
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:tongue4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zostawcie Krola jak by był sado maso to by se kupił autko co ma 90 koni a nie 420 jak w opisie [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:14_________________________________________________ To przestań mówić co 3 minuty że już serio idziesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok, pod warunkiem, że będą w jajka :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:11_________________________________________________Takich zabaw nie przewidzieliśmy A szkoda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
;( :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gracjan ale bierz przykład z innych tzn najpierw się żegnasz a potem jeszcze 30 minut na forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ona ma jajka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobranoc Gracjan
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek jak mi się sni o 140 kucach - to taki sen się koszmar nazywa Hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawet nie pytam co ci będą z jajkami robić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jezu to co to za badania :gwizdanie: