Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Ale już wyprzedziłeś takie osobistości jak szefa wszystkich szefów - HUGA :oklaski: No ja to czasem mam wrażenie że Hugo nas nie lubi
  2. I to bardzo poważnie biorąc pod uwagę kiedy do nas dołączyłeś
  3. No w końcu Krolu alias spamer skądś masz nie :gwizdanie:
  4. No z nami ciężko wytrzymać to prawda
  5. Tu sobie zobacz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=35760[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:43_________________________________________________ U nas jak zawsze poważne rozmowy jak na lekarstwo [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:43_________________________________________________I co Krolu
  6. Gracjan nie obrażaj się tutaj wszystko żartem nawet jak się mięchem obrzucamy to też na żarty taka z nas banda
  7. No nie ale nie o to przecież mi chodzi żeby mieć nastukane jak najwięcej na forum
  8. No i patrz jak go wystraszyłeś [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:38_________________________________________________16 dni 7 godzin 24 minuty[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:38_________________________________________________ To wystarczy w przeglądarce ustawić ktoś mi mówił
  9. :polew: Nie no nie mogę no :polew:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:32_________________________________________________Widzę że kolega Gracjan się wrabia chyba odlicza te 30 minut :gwizdanie: :>
  10. :polew: Dobranoc Krolu :polew:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:28_________________________________________________To ja też się już pożegnam Dobranoc
  11. Noooo 15 minut a potem znów 3 godziny na forum :polew:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:24_________________________________________________Jeszcze kilka takich wieczorów i będę musiał klawierę zmienić bo mi się literki zetrą
  12. Wiecie co jedno mi się nasuwa na myśl a mianowicie czaty wysiadają przy nas [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:20_________________________________________________ Dzieje się dzieje :> Dobranoc Gracjan [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:20_________________________________________________Oooo Miron offline ciekawe za ile minut będzie online
  13. Zostawcie Krola jak by był sado maso to by se kupił autko co ma 90 koni a nie 420 jak w opisie [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:14_________________________________________________ To przestań mówić co 3 minuty że już serio idziesz
  14. ok, pod warunkiem, że będą w jajka :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:11_________________________________________________Takich zabaw nie przewidzieliśmy A szkoda
  15. Gracjan ale bierz przykład z innych tzn najpierw się żegnasz a potem jeszcze 30 minut na forum
  16. Pucek jak mi się sni o 140 kucach - to taki sen się koszmar nazywa Hehe
  17. Nawet nie pytam co ci będą z jajkami robić
  18. Jezu to co to za badania :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.