Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Padłem normalnie Krolu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O Miron wrócił, Witaj :polew: :polew: :polew: :polew: Nie nie jego już nie ma tylko zawsze jakoś tak dziwnie najpierw się żegna potem jeszcze jest online 30 minut potem godzinkę go nie ma i znów online [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 22:55_________________________________________________Dobranoc Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 22:51_________________________________________________No i co tak ucichło chcieliście się przed Prezesem popisać czy jak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do jutra Miron
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przepraszam ;( Pucek :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie no z wami się nie da normalnie :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak teraz się będą przez 3 strony witali- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W prostocie siła- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Typ już jest sam się zgłosił- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A jak :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Da się zrobić :naughty:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Muszę was zmartwić bo "alkohol przez organizatorów nie przewidziany"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No no a po imprezie na parking autko to chyba bracik za mnie zawiezie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Dobre- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Czy to pogrubienie ma jakieś znaczenie :baseball: :gwizdanie: Oj będzie bolało :polew:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Czy to pogrubienie ma jakieś znaczenie :baseball:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę, widzę, stała się jasność W sumie ja bym mógł też jakieś swoje wysłać na B5 Mam tam kilka jakichś.. Wysyłaj- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Byłem pierwszy :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W temacie jest coś takiego jak "zwijak" (pod czerwonym napisem) po prostu kliknij na niego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak jakoś :gwizdanie: wiesz nikt nie gada już o rezaniu autka i ucichło- [B5 ADR] Jaki powinien byc poziom oleju a 1.8 adr
A jak ją kupowałeś to mówiłeś dokładnie do jakiego silnika czy powiedziałeś "poproszę rurkę na bagnet do audi" a przybity sprzedawca dał ci byle jaką :?: mnie w sklepie dokładnie wypytali co i jak żeby dać mi odpowiednią bo jak dali ci złą to i wskazanie poziomu oleju będzie złe- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jaka żona przecież Miron pisał że kryzys w robocie i chyba corsą będzie jeździł to już pewnie audica sprzedana :naughty: [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 19:24_________________________________________________ Trzymamy za słowo Panowie a gdzie reszta elyty :?: pusto coś się zrobiło ostatnio [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 19:54_________________________________________________ Zapraszamy- [ALL B6] Problem z hamulcami
I jak masz nowe tarcze + klocki to nie maltretuj hamulców bo spalisz tarcze musisz je dotrzeć - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE