Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Zapraszamy na spota do Gliwic bo tak coś pisaliście że przyjedziecie a tu cisza
  2. :naughty: A jak :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 23:54_________________________________________________Ech widzę ze się pusto zrobiło to i ja spadam dobranoc jak by ktoś jeszcze był
  3. Tak tu spojrzy tam popatrzy a potem skrupulatnie pisze w swoim notatniczku na cwaniaczków co
  4. O proszę kogo tu przywiało :gwizdanie:
  5. Owszem Musimy zorganizować coś dwudniowego, tak żeby coś się wypić dało Dobrze prawisz, polac mu Tylko co byśmy ogólnopolskiego nie przeb(p)ili [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 23:40_________________________________________________ Damy radę
  6. Pomyślimy bo przecież nie można zawsze tak o suchym pysku
  7. Widzisz to musisz do nas częściej wpadać
  8. Miron gratuluje zakupu choć szkoda ze to nie B8 Proton coś się rozczulasz
  9. Gracjan będziesz czy nie będziesz bo musimy wiedzieć
  10. Dobra panowie pogoda taka sobie KTO UMYŁ AUTO :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: ja nie myję (wiem żadna nowość ) bo jak będzie deszcz to
  11. I właśnie dzięki temu ma kasę także dobrze się ustawił Ps panowie rozumiem że dzisiejszego spota nie ma jakby coś się zmieniło to proszę o info na koma bo do jutra nie będę miał dostępu do neta (kilka osób ma mój numer) a jutro zgodnie z planem podanym w dziale urodzin
  12. Te staruszek :baseball: Zawsze każdy się mógł przejechać moim furaczem tylko nikt nigdy się nie pytał czy może a to że słuchacie że mało paliwa to już nie mój problem mówiłem że ja zawsze mam mało nawet jak jestem na pełnym baku Ja ci buraka dam albo pajaca Niech któryś zawodnik z rajdów WRC spróbuje zrobić to co on i wtedy zobaczymy ich wartość I tak w ogóle to wszystkim
  13. Też bym chciał dzisiaj miałem 12 godzin w robocie i padam z nóg lecę bo normalnie zasnę przed kompem zaraz dobranoc
  14. Dobry dobry [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 21:43_________________________________________________Cuber co tam słychać na tej wiosce zwanej Krakowem
  15. Dobry dobry i do widzenia niestety bo muszę spadać na standardowy (choć pierwszy od jakiegoś czasu i podobno na razie ostatni :thumbdown:) kursik po sklepach [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 09:42_________________________________________________Narazka i do wieczorka
  16. A widzisz Pelex mogłeś mieć taką frajdę ale może dobrze bo byś teraz audi w Q szukał Mark kiedy ty w końcu przestaniesz mylić mnie i Gregorego
  17. No ja też będę spadał bo późno już To dobranoc wszystkim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.