Treść opublikowana przez Guregoru
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zapraszamy na spota do Gliwic bo tak coś pisaliście że przyjedziecie a tu cisza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:naughty: A jak :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 23:54_________________________________________________Ech widzę ze się pusto zrobiło to i ja spadam dobranoc jak by ktoś jeszcze był
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak tu spojrzy tam popatrzy a potem skrupulatnie pisze w swoim notatniczku na cwaniaczków co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O proszę kogo tu przywiało :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Owszem Musimy zorganizować coś dwudniowego, tak żeby coś się wypić dało Dobrze prawisz, polac mu Tylko co byśmy ogólnopolskiego nie przeb(p)ili [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 23:40_________________________________________________ Damy radę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pomyślimy bo przecież nie można zawsze tak o suchym pysku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzisz to musisz do nas częściej wpadać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron gratuluje zakupu choć szkoda ze to nie B8 Proton coś się rozczulasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witka wszystkim- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ładne mi rano- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gracjan będziesz czy nie będziesz bo musimy wiedzieć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra panowie pogoda taka sobie KTO UMYŁ AUTO :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: ja nie myję (wiem żadna nowość ) bo jak będzie deszcz to- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I właśnie dzięki temu ma kasę także dobrze się ustawił Ps panowie rozumiem że dzisiejszego spota nie ma jakby coś się zmieniło to proszę o info na koma bo do jutra nie będę miał dostępu do neta (kilka osób ma mój numer) a jutro zgodnie z planem podanym w dziale urodzin- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Te staruszek :baseball: Zawsze każdy się mógł przejechać moim furaczem tylko nikt nigdy się nie pytał czy może a to że słuchacie że mało paliwa to już nie mój problem mówiłem że ja zawsze mam mało nawet jak jestem na pełnym baku Ja ci buraka dam albo pajaca Niech któryś zawodnik z rajdów WRC spróbuje zrobić to co on i wtedy zobaczymy ich wartość I tak w ogóle to wszystkim- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też bym chciał dzisiaj miałem 12 godzin w robocie i padam z nóg lecę bo normalnie zasnę przed kompem zaraz dobranoc- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak zwykle w robocie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry dobry [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 21:43_________________________________________________Cuber co tam słychać na tej wiosce zwanej Krakowem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wszystkich- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry dobry i do widzenia niestety bo muszę spadać na standardowy (choć pierwszy od jakiegoś czasu i podobno na razie ostatni :thumbdown:) kursik po sklepach [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 09:42_________________________________________________Narazka i do wieczorka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A widzisz Pelex mogłeś mieć taką frajdę ale może dobrze bo byś teraz audi w Q szukał Mark kiedy ty w końcu przestaniesz mylić mnie i Gregorego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja też będę spadał bo późno już To dobranoc wszystkim- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobranoc - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE