Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Panowie idę zapalić bo ja tu przez was palenie rzucę
  2. Jak nie chcecie to sobie pójdę A czy ja powiedziałem że nie chcemy [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:56_________________________________________________Narazka Piterra
  3. Ale bez dwóch takich samych literek koło siebie
  4. Ja bym zostawił tak jak jest przynajmniej fajnie wygląda i wszystko widać [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:53_________________________________________________ Chyba :gwizdanie:
  5. Qfa te 2xr nie jest tak od parady geneza powstania mojego nicka - Piter (od imienia), a ra (pierwsze dwie litery nazwiska) i żeby mi było jasne Żeby mi było jasne; trzeba było wpisać przez dwa t to przynajmniej było by proste
  6. niewierze spamerzy 25minut czytania , tyle stron w przeciągu 4h od ostatniego sprawdzania chyba was suszy przy tej pogodzie , w sam raz na browara _________________________________________________ No na piątek by było dobrze
  7. A no tak Kolego z czerwono-czarno- granatowego 1,6 proszę mnie tu nie prowokować bo spotkamy się na kresce (jak naprawię przepływomierz) ahahah Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy: Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? to ty mnie tu nie prowokuj bo ty z tym twoim granatowym "inwalidom" o niezidentyfikowanych parametrach i ze zepsutą przepływką to tylko zapach powąchasz [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:42_________________________________________________Diman nie dyskutuj tylko się dostosuj Misiu, z tobą zawsze... Misiu ja pie...ole :polew: :polew:
  8. PiteRRa i po co ci te dwa r w nicku same problemy z tym
  9. Kolego z czerwono-czarno- granatowego 1,6 proszę mnie tu nie prowokować bo spotkamy się na kresce (jak naprawię przepływomierz) ahahah Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy: Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? to ty mnie tu nie prowokuj bo ty z tym twoim granatowym "inwalidom" o niezidentyfikowanych parametrach i ze zepsutą przepływką to tylko zapach powąchasz Zakładzik I Śląsk ustawiony :polew: [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:44_________________________________________________ Gracjan on po to jest zawsze jak są jakieś zmiany to w nim jest opisane
  10. Śląsk jest zawsze rozrusz(ch)any Proszę jak B-B podgląda Witamy Proton
  11. A tam rozruszał... sępią na darmowe A tam zaraz sępią Co klawiatura ci pada Spoko my cię nauczymy :polew: Teraz to już pewnie zemdlał jak zobaczył ile jest stron
  12. proton2, Guregoru, Gracjan, piterra, krolu, miron78, mirasx, MAJKI_3646, diman, kris_kilt, DAWIDBORI, wojtekce, Tzieland, bArt4, rudzielec (+ 1 Ukrytych) i 0 Gości przeglądają ten dział. Panowie widzę że Śląsk się wreszcie rozruszał
  13. Ja zawsze mówiłem że ta dzisiejsza młodzież to straszni materialiści
  14. fajny zielony kolor Krolu jak ty coś walniesz to idzie się poskładać
  15. Krolu nie nadąża Krolu nie nadąża :gwizdanie:
  16. A co Pucek był lepszy przez jakiś czas
  17. Mirek to ja poczekam aż będziesz miał B8
  18. Dobra dobra VIP-a i tak nie dostaniesz :polew:
  19. Aj tam się szczegółów czepiasz
  20. Zabrzmiało z ironią wrabia się dziewczyna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.