Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie idę zapalić bo ja tu przez was palenie rzucę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cicho-sza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak nie chcecie to sobie pójdę A czy ja powiedziałem że nie chcemy [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:56_________________________________________________Narazka Piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale bez dwóch takich samych literek koło siebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bym zostawił tak jak jest przynajmniej fajnie wygląda i wszystko widać [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:53_________________________________________________ Chyba :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wczas :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Qfa te 2xr nie jest tak od parady geneza powstania mojego nicka - Piter (od imienia), a ra (pierwsze dwie litery nazwiska) i żeby mi było jasne Żeby mi było jasne; trzeba było wpisać przez dwa t to przynajmniej było by proste
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niewierze spamerzy 25minut czytania , tyle stron w przeciągu 4h od ostatniego sprawdzania chyba was suszy przy tej pogodzie , w sam raz na browara _________________________________________________ No na piątek by było dobrze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A no tak Kolego z czerwono-czarno- granatowego 1,6 proszę mnie tu nie prowokować bo spotkamy się na kresce (jak naprawię przepływomierz) ahahah Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy: Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? to ty mnie tu nie prowokuj bo ty z tym twoim granatowym "inwalidom" o niezidentyfikowanych parametrach i ze zepsutą przepływką to tylko zapach powąchasz [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:42_________________________________________________Diman nie dyskutuj tylko się dostosuj Misiu, z tobą zawsze... Misiu ja pie...ole :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
PiteRRa i po co ci te dwa r w nicku same problemy z tym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kolego z czerwono-czarno- granatowego 1,6 proszę mnie tu nie prowokować bo spotkamy się na kresce (jak naprawię przepływomierz) ahahah Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy: Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? to ty mnie tu nie prowokuj bo ty z tym twoim granatowym "inwalidom" o niezidentyfikowanych parametrach i ze zepsutą przepływką to tylko zapach powąchasz Zakładzik I Śląsk ustawiony :polew: [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:44_________________________________________________ Gracjan on po to jest zawsze jak są jakieś zmiany to w nim jest opisane
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Śląsk jest zawsze rozrusz(ch)any Proszę jak B-B podgląda Witamy Proton
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A tam rozruszał... sępią na darmowe A tam zaraz sępią Co klawiatura ci pada Spoko my cię nauczymy :polew: Teraz to już pewnie zemdlał jak zobaczył ile jest stron
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
proton2, Guregoru, Gracjan, piterra, krolu, miron78, mirasx, MAJKI_3646, diman, kris_kilt, DAWIDBORI, wojtekce, Tzieland, bArt4, rudzielec (+ 1 Ukrytych) i 0 Gości przeglądają ten dział. Panowie widzę że Śląsk się wreszcie rozruszał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja zawsze mówiłem że ta dzisiejsza młodzież to straszni materialiści
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fajny zielony kolor Krolu jak ty coś walniesz to idzie się poskładać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu nie nadąża Krolu nie nadąża :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co Pucek był lepszy przez jakiś czas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek to ja poczekam aż będziesz miał B8
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra dobra VIP-a i tak nie dostaniesz :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aj tam się szczegółów czepiasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra jest :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zabrzmiało z ironią wrabia się dziewczyna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie :polew: