Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Generalnie to powinno być w następną sobotę (4 lipca) czyli data pierwszego spotu ale też wzięliśmy pod uwagę że w lipcu może ktoś już wyjeżdżać i też nie mógłby być [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 23:35_________________________________________________ Nie kuś [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 23:35_________________________________________________Na razie Pucek pracuj tam ciężko co by kryzys minął
  2. Wiesz my może byśmy poczekali ale na poligonie musieli wiedzieć ile mają sprzętu zorganizować
  3. Nie bójcie się każdy ma wydzielone po 10 gram mięcha [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 23:27_________________________________________________Ps. po ankiecie widzę że w piątek jednak nie robimy spotu
  4. Poza tym lista została zamknięta dziś wieczorkiem
  5. Oj dużo a i tak po terminie wpłacania zaliczek dopisaliśmy jeszcze 2 osoby
  6. Zamknęliśmy bo już nikt się nie dopisywał [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 23:22_________________________________________________Miron PW poszło do ciebie
  7. Co czemu nie na urodzinki :?:
  8. Wpadaj wpadaj [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 23:18_________________________________________________ Pucuś ja nawet jak mam pełny bak to narzekam że mam mało paliwa to ty się tym nie przejmuj
  9. :polew: [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 22:52_________________________________________________Idę se zapalić i się wykąpać wracam za jakieś 20 minut
  10. Przecież nie prosiłeś (pytałeś czy ci dam)
  11. Po prostu lepiej tego nie poruszać bo i po co
  12. Szerze to się ciesz że nie jesteś w temacie
  13. Aj zaraz tam zloty
  14. jasne zakład był czy jak ??? tak kto pierwszy na 100 ten robi sptriptizzzzzzzzzzz;P :polew: :polew:
  15. Takie małe nieznaczące blokowanie parkingu pod sklepem
  16. Jasne jasne :polew: nie no żart oczywiście [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 20:42_________________________________________________Pelex to jak z tą mapką na 2009 rok da coś radę oczywiście nie za darmo
  17. ;( ;( :polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 20:33_________________________________________________Ty czester ale pisać jeszcze się nie nauczył :polew: :tongue4:
  18. Może lepiej nie bo jeszcze się zabiję
  19. Przecież już dawno mogłeś się przejechać jak chciałeś trzeba było tylko powiedzieć [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 20:07_________________________________________________Ps. Gracjan chcesz się zmierzyć w drifcie to pogadaj z Pelexem może nie będzie to 100% drift ale i tak się zdziwisz
  20. Tylko nawet jak trochę się kręcą to i tak hamulec (klocki i tarcze) dostają w du..ę dlatego ja zaciągam ręczny przy wchodzeniu i bawię się gazem już w poślizgu bez ręcznego (tylko kontrola trakcji mnie wku....a )
  21. No ja niestety nie wyłączę kontroli trakcji także odpadam
  22. :naughty: Obadamy jak to będzie
  23. Ja w zimę byłem trochę się pobawić na parkingu i jak zaciągałem ręczny a nie puszczałem gazu to auto tak jakby traciło na mocy także chyba tył się nie odłącza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.