Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Generalnie to powinno być w następną sobotę (4 lipca) czyli data pierwszego spotu ale też wzięliśmy pod uwagę że w lipcu może ktoś już wyjeżdżać i też nie mógłby być [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 23:35_________________________________________________ Nie kuś [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 23:35_________________________________________________Na razie Pucek pracuj tam ciężko co by kryzys minął
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiesz my może byśmy poczekali ale na poligonie musieli wiedzieć ile mają sprzętu zorganizować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie bójcie się każdy ma wydzielone po 10 gram mięcha [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 23:27_________________________________________________Ps. po ankiecie widzę że w piątek jednak nie robimy spotu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poza tym lista została zamknięta dziś wieczorkiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj dużo a i tak po terminie wpłacania zaliczek dopisaliśmy jeszcze 2 osoby
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zamknęliśmy bo już nikt się nie dopisywał [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 23:22_________________________________________________Miron PW poszło do ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co czemu nie na urodzinki :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wpadaj wpadaj [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 23:18_________________________________________________ Pucuś ja nawet jak mam pełny bak to narzekam że mam mało paliwa to ty się tym nie przejmuj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 22:52_________________________________________________Idę se zapalić i się wykąpać wracam za jakieś 20 minut
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przecież nie prosiłeś (pytałeś czy ci dam)
-
Spoty Katowice i okolice
Po prostu lepiej tego nie poruszać bo i po co
-
Spoty Katowice i okolice
Szerze to się ciesz że nie jesteś w temacie
-
Spoty Katowice i okolice
Aj zaraz tam zloty
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
jasne zakład był czy jak ??? tak kto pierwszy na 100 ten robi sptriptizzzzzzzzzzz;P :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Takie małe nieznaczące blokowanie parkingu pod sklepem
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Spamerzy :tongue4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jasne jasne :polew: nie no żart oczywiście [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 20:42_________________________________________________Pelex to jak z tą mapką na 2009 rok da coś radę oczywiście nie za darmo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
;( ;( :polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 20:33_________________________________________________Ty czester ale pisać jeszcze się nie nauczył :polew: :tongue4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Marzyciele
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
Może lepiej nie bo jeszcze się zabiję
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przecież już dawno mogłeś się przejechać jak chciałeś trzeba było tylko powiedzieć [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 20:07_________________________________________________Ps. Gracjan chcesz się zmierzyć w drifcie to pogadaj z Pelexem może nie będzie to 100% drift ale i tak się zdziwisz
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
Tylko nawet jak trochę się kręcą to i tak hamulec (klocki i tarcze) dostają w du..ę dlatego ja zaciągam ręczny przy wchodzeniu i bawię się gazem już w poślizgu bez ręcznego (tylko kontrola trakcji mnie wku....a )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja niestety nie wyłączę kontroli trakcji także odpadam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:naughty: Obadamy jak to będzie
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
Ja w zimę byłem trochę się pobawić na parkingu i jak zaciągałem ręczny a nie puszczałem gazu to auto tak jakby traciło na mocy także chyba tył się nie odłącza