spoko dzieki juz sciągnąłem go i instrukcje tez ale zanim cokolwiek podłacze 3 razy przeczytam w b6 gdzie jest miejsce do podłączenia ktos wie?i jakie oznaczenie kabel musi miec ?
witam pytanko mam kto mi dokladnie wyjasni co z tymVAGiem czy to poprostu ten komputer do którego mozna sie podłączyc u mechanika i czy moge sam go kupic i za ile
witajcie ostatnio zaobserwowałem cos dziwnego zawszejak odalałem auto to nagrzewało sie do 90 stopnij i tak było ani w dół a ni w góre a teraz nagrzewa sie ruznie raz jest 70 potem 80 za chwile spadnie do 60 i tak skacze czy to wina zimniejszej pogody czy cos z autkiem nie tak prosze o pomoc(audi a4 2001r 20,benz)
dziekuje za uspokajajaca informacje ja tez wybieram sie dopolski na swieta i mam zamiar zrobic rozrzad i popytac własnie o ta sprawe pozdrawiam jak cos bedziesz wiedział to sie odezwij ale skoro masz takie samo auto to moze miwytłumaczysz oznaczenia komutera bo niekumam dwóch rzeczy
witam mam pytanko dotyczace obrotów gdy jezdze juz dłuzej powiedzmy z 2 godz to przy zmianie biegu w momecie nacisniecia sprzegła i puszczenia gazu obroty zamiast odrazu spasc to troszeczke sie podwyzszają i wtedy spadają cos tak jak bym gazu niepuszczał a jak auto jest zimniejsze to jest normalnie , czy to jest normalne zachowanie?czy cos jest nie tak?
witam serdecznie mam pytanie czy w audi a4 modelz 2001 roku przy zmianie biegu (jak sie juz długo pojezdzi jak zimny to tak niejest) naciskamsprzegło i puzszczam gaz normalnie to obroty zamiast spadac odrazu w duł to najpierw do góry troszke a potem w dół czy to jest normalne zachowanie?