Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andreass211

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andreass211

  1. spoko dzieki juz sciągnąłem go i instrukcje tez ale zanim cokolwiek podłacze 3 razy przeczytam w b6 gdzie jest miejsce do podłączenia ktos wie?i jakie oznaczenie kabel musi miec ?
  2. witam pytanko mam kto mi dokladnie wyjasni co z tymVAGiem czy to poprostu ten komputer do którego mozna sie podłączyc u mechanika i czy moge sam go kupic i za ile
  3. spoko dzieki a czy w b6 trzeba tez rozrzad zdejmowac zeby zmienic termostat?
  4. dzieki za porade a to napewno termostad czy jeszcze os moze byc?
  5. aaa to droga sprawa? i moge tak jeszcze chwilepojezdzic czy musze odrazu to wymienic?
  6. andreass211 opublikował(a) temat w 2.0
    witajcie ostatnio zaobserwowałem cos dziwnego zawszejak odalałem auto to nagrzewało sie do 90 stopnij i tak było ani w dół a ni w góre a teraz nagrzewa sie ruznie raz jest 70 potem 80 za chwile spadnie do 60 i tak skacze czy to wina zimniejszej pogody czy cos z autkiem nie tak prosze o pomoc(audi a4 2001r 20,benz)
  7. dziekuje za uspokajajaca informacje ja tez wybieram sie dopolski na swieta i mam zamiar zrobic rozrzad i popytac własnie o ta sprawe pozdrawiam jak cos bedziesz wiedział to sie odezwij ale skoro masz takie samo auto to moze miwytłumaczysz oznaczenia komutera bo niekumam dwóch rzeczy
  8. andreass211 opublikował(a) temat w 2.0
    mampytanko co ile wymienia sie rozrzad w audi a4 2.0 benzyna modelz 2001r 130km? temat poprawiony [pre_pl]
  9. witam mam pytanko dotyczace obrotów gdy jezdze juz dłuzej powiedzmy z 2 godz to przy zmianie biegu w momecie nacisniecia sprzegła i puszczenia gazu obroty zamiast odrazu spasc to troszeczke sie podwyzszają i wtedy spadają cos tak jak bym gazu niepuszczał a jak auto jest zimniejsze to jest normalnie , czy to jest normalne zachowanie?czy cos jest nie tak?
  10. witam serdecznie mam pytanie czy w audi a4 modelz 2001 roku przy zmianie biegu (jak sie juz długo pojezdzi jak zimny to tak niejest) naciskamsprzegło i puzszczam gaz normalnie to obroty zamiast spadac odrazu w duł to najpierw do góry troszke a potem w dół czy to jest normalne zachowanie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.