-
[ALL B6] Wyciek płynu,brak ogrzewania
miales racje kolego,cieklo tam gdzie mowiles za blokiem,czesc zamowiona,jutro beda wstawiac
-
[ALL B6] Wyciek płynu,brak ogrzewania
i przez ten krociec i syczenie nie ma ogrzewania????
-
[ALL B6] Wyciek płynu,brak ogrzewania
no nie wiem? jak by bylo jak od gory zrobic to bym zrobil,nie mam kanalu.tutaj mechanicy bira 50 euro za godzine pracy,ale dzieki.pozdr.
-
[ALL B6] Wyciek płynu,brak ogrzewania
pol,cieknie pod czujnikiem temperatury wody,jeszcze dalej na dole i syczy,w czasie jazdy przy spokojnej jezdzie nie cieknie,a tak kolo litra[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 18:10_________________________________________________jak bym mial kanal sam bym probowal,a tak lipa od gory nie dojdziesz
-
[ALL B6] Wyciek płynu,brak ogrzewania
jedno i drugie
-
[ALL B6] Wyciek płynu,brak ogrzewania
jutro jade do mechanika i mam nadzieje ze to nie glowica
-
[B5 AFN] Światła do jazdy dziennej warto w to wchodzić?
ludzie jak to wyglada,wioska na maxa
-
[B5 ARG] Ciężko odpala jak jest zimny
czujnik temperatury wody.dzisiaj wymienilem na nowy i pali jak ta lala.moj wogole nie chcial odpalic jak byl zimny .cieply palil jako tako.komputer wskazywal temp.wody 120 i wiatrak wariowal.nie moglismy znalezc,zielony czujnik u mnie byl na glowicy
-
[B5 AHL] LPG rozładowywuje akumulator.
mi przestal palic w mrozy. jak by byl zalany,bo czuc benzyne.aku kreci
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
nli99
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta