Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Światła do jazdy dziennej warto w to wchodzić?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Mam podobny modul ktory siedzi w mojej niuni ponad dwa lata i jestem zadowolony.Nie musisz myslec o swiatlach.W moim autku mam jeszcze czujnik zmierzchu wiec jest full automat :przebiegly:.Wiadomo ze jeden woli taki modul drugi zas woli diody na metry wybor nalezy do ciebie. :hi:

Opublikowano

kolego wiesiu32, nie zakładaj zadnych ledów, bo zrobisz wioche, jeździj na normalnych swiatłach i lepiej nie kombinuj, bo wizualnie zepsujesz auto

Opublikowano

Led nie bardzo do B5 ale układ do włączania świateł jak najbardziej. Ja mam taki najprostszy który po zapaleniu samochodu załacza mi tylko przednie światła już mi kilka razy dupe uratował :naughty:

Opublikowano

kolego wiesiu32, nie zakładaj zadnych ledów, bo zrobisz wioche, jeździj na normalnych swiatłach i lepiej nie kombinuj, bo wizualnie zepsujesz auto

A ja mam ledy wsadzone w miejsce halogenów i nie widzę żadnej straty na urodzie.Zapalają się automatycznie po przekręceniu kluczyka więc nie muszę pamiętać o włączaniu świateł.

Opublikowano

kolego wiesiu32, nie zakładaj zadnych ledów, bo zrobisz wioche, jeździj na normalnych swiatłach i lepiej nie kombinuj, bo wizualnie zepsujesz auto

A ja mam ledy wsadzone w miejsce halogenów i nie widzę żadnej straty na urodzie.Zapalają się automatycznie po przekręceniu kluczyka więc nie muszę pamiętać o włączaniu świateł.

:sick3:

właściciel nigdy nie widzi

Wiesiu32 bierz moduł, ledów na metry nie zakładaj, w B5 to pasuje jak singleframe :sick3:

Opublikowano

moduł może byc ale światła tylko oryginalne, każda przeróbka LED wali wiochą

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzięki za odpowiedzi zapewne się zdecyduje na to rozwiązanie z modułem,

po montażu napiszę jak się sprawują.

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

kolego kowi87 dzięki za wstawkę dzięki niej zakładam modół. pozdrawiam.

Opublikowano

ludzie jak to wyglada,wioska na maxa

Opublikowano

kolego wiesiu32, nie zakładaj zadnych ledów, bo zrobisz wioche, jeździj na normalnych swiatłach i lepiej nie kombinuj, bo wizualnie zepsujesz auto

A ja mam ledy wsadzone w miejsce halogenów i nie widzę żadnej straty na urodzie.Zapalają się automatycznie po przekręceniu kluczyka więc nie muszę pamiętać o włączaniu świateł.

:sick3:

właściciel nigdy nie widzi

To pokaż mi gdzie moja niunia straciła na urodzie

zdjcie1471copy.jpg

Opublikowano

kolego wiesiu32, nie zakładaj zadnych ledów, bo zrobisz wioche, jeździj na normalnych swiatłach i lepiej nie kombinuj, bo wizualnie zepsujesz auto

A ja mam ledy wsadzone w miejsce halogenów i nie widzę żadnej straty na urodzie.Zapalają się automatycznie po przekręceniu kluczyka więc nie muszę pamiętać o włączaniu świateł.

:sick3:

właściciel nigdy nie widzi

To pokaż mi gdzie moja niunia straciła na urodzie

zdjcie1471copy.jpg

w lampach sonar straciła :sick3: same DRL są nie widoczne bo zastapiłes nimi halo i nie masz tych pasków :gwizdanie: ale i tak nic nie przebije wygladu dziennych w reflektorach :gwizdanie:

Opublikowano

kolego wiesiu32, nie zakładaj zadnych ledów, bo zrobisz wioche, jeździj na normalnych swiatłach i lepiej nie kombinuj, bo wizualnie zepsujesz auto

A ja mam ledy wsadzone w miejsce halogenów i nie widzę żadnej straty na urodzie.Zapalają się automatycznie po przekręceniu kluczyka więc nie muszę pamiętać o włączaniu świateł.

:sick3:

właściciel nigdy nie widzi

To pokaż mi gdzie moja niunia straciła na urodzie

zdjcie1471copy.jpg

w lampach sonar straciła :sick3: same DRL są nie widoczne bo zastapiłes nimi halo i nie masz tych pasków :gwizdanie: ale i tak nic nie przebije wygladu dziennych w reflektorach :gwizdanie:

Są gusta i guściki.Mnie osobiście lepiej się prezentuje z Sonarami.Inna sprawa że kiepsko świecą w nocy.Muszę pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem :confused4:

Co do dziennych w reflektorach to jedynie ori Audi jakoś wygląda :gwizdanie:

Opublikowano

w lampach sonar straciła :sick3: same DRL są nie widoczne bo zastapiłes nimi halo i nie masz tych pasków :gwizdanie: ale i tak nic nie przebije wygladu dziennych w reflektorach :gwizdanie:

dokładnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.