Treść opublikowana przez Dejmien
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzień dobry Panowie potrzebuje waszej pomocy Muszę kupić śruby zabezpieczające do felg aluminiowych,ale nie bardzo wiem jakie będą najlepsze i gdzie można dostać takie śruby Może ktoś z was wie jakie konkretnie kupić śruby z jakim symbolem,czy skokiem gwintu no i żeby się łebki nie ukręcały przy dokręcaniu koła A może ma ktoś z was takie śruby do sprzedania??potrzebowałbym o długości 50mm stożek do A4/B6 Z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam:)
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
doberek [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:16_________________________________________________Panowie ma ktoś może na zbyciu przełącznik do regulacji wysokości świateł??Chętnie odkupie:) Ciężko to gdziekolwiek znaleźć
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 11:28_________________________________________________
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Panowie kto jutro jedzie na spot do Jastrzębia?? Jest tam w ogóle jutro ten spocik ??
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
doberek:)
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:12_________________________________________________- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 11:37_________________________________________________Robert....albo okład z młodych piersi Weź L4 i wylecz to w domu bo widzisz jaka jest pogoda- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Widziałem już gdzieś to Lambo...ktoś się namęczył ...- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Na tym filmiku "Audi Meeting Summer 2009 - Bradford " Jest tam mój "paździoch" jak to nazwałeś Na czarnych DOTZ-ach[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 21:47_________________________________________________Teraz dojrzałem tak to mój Pażdzioch- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://www.youtube.com/watch?v=LYjRRbbgRiU [br]Dopisany: 16 Luty 2011, 21:33_________________________________________________Panowie na lato przydało by się zorganizować taki zlocik dwu dniowy :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
podziękował- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Oświećcie mnie Panowie jak wkleić filmik tak jak zrobił to kolega m3rvin- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
m3rvin zdjęcie pierwsze klasa hehe.... Mają ludzie talent- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No żałuj , było czterech nowych kolegów Ale myślę , że będą stałymi bywalcami naszych spotów więc na pewno jeszcze ich poznasz Żałuj,żałuj Tak myślę,że lepiej się poznamy przy kolejnych spocikach Zmykam do roboty Panowie miłego dnia życzę 3majta się- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To jakbyś tak zapomniał naładować na następny raz to ja zabiorę swój będę miał jakąś małą pamiątkę po spocie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek...następnym razem dwie baterie :gwizdanie: albo dwa aparaty albo doładuj porządnie aparacik- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Hej wszystkim:) Podziękował za wczorajszego spota mimo tej piździawy miło było was poznać napewno nakolejny się zjawie oby było cieplej:) A-rek co tak mało fotek nacykałeś- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dobrze napisane badboy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja postaram się wpaść kiedyś musi być ten pierwszy raz:) PS. Co to jest to wpisowe??- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Przeżyjemy bele śniegu nie ma i trakcja jest- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No pogoda na sobotni spocik wyśmienita Oby śniegu już w tym roku nie było- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 12:48_________________________________________________LortG: co do VAG-a to mam, kabel też jest także z mojej strony problemu na pomoc nie widzę :)Jest inny problem ja nie bardzo ogarniam to jeszcze wiec jak sam potrafisz sobie to ustawić to nie ma sprawy:) chętnie pomogę postaram się przyjechać dziś na ten spocik w końcu to będzie pierwszy raz:)- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim, mam na imię Damian i jestem z Rybnika (woj. Śląskie) Od niedawna jeżdżę Audi A4/B6 1.8T 163KM.To forum polecił mi kolega a ja postanowiłem zapisać się to Klubu A4 Mam nadzieję,że zasięgnę tu sporo przydatnych mi informacji na temat mojego autka.Pozdrawiam - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście