Treść opublikowana przez Dejmien
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:No i wreszcie coś konkretnego Seves to ja jestem za :banan:dej eno znać to się zgadamy gdzieś na centrum SR i jadymy na te Żory pozbierać resztę i ruszamy ja nie wiem jeszcze czy będę wyjeżdzał z centrum SR czy z niedobczyc ale mozemy sie na spokojnie umowic od razu w świerklanach chyba że wolisz jakos inaczej jechac z zor nie wiem czy bedzie ktos chetny - na razie siedza cicho więc pojedziemy A1 na gliwice a z gliwic chlopaki wyjezdzaja o 9:30 - zdzwonie sie z nimi na A1 i na A4 jedni na drugich zaczekają taki jest plan ale co z tego wyjdzie się okaże w praniu No to spoko umówimy się gdzieś na świerklanach i jedziemy tak jak mówisz.Póki co jada do roboty na południe a nie chce mi się fciul jeszcze ta pogoda ehhh...to miłego dnia Seves 3maj się a cha i jakby co się zmieniło to pisz narka:thumbup1:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no szkoda synku bo Twój karaktere też nadaje indywidualności naszej grupie my planujemy dojechać na 9:45 na 3stawy - tam po go sportem zbiera się ekipa gliwicko-katowcka + "goście" także dobrze byłoby wyjechać ze świerklan z parkingu przy wjezdzie na A1 ok. 9:15 - po drodze może uda nam się dolecieć do chłopaków gliwickich i razem byśmy wpadli na 3stawy :hi:No i wreszcie coś konkretnego Seves to ja jestem za :banan:dej eno znać to się zgadamy gdzieś na centrum SR i jadymy na te Żory pozbierać resztę i ruszamy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ---------- No widzę,że piszecie o tej sobocie a zero konkretów zbieracie się kaj przed tym SCP ? ---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ---------- Barometr - YouTube
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobre
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
hahahahahhaha i wszystko jasne do konca roku Kuna juz bedzie na r6 jeździć PS jedzie ktoś w sobote na summer? jakas ekipa sie zbiera a no ja chętnie bym sie zabrał jakąś większą ekipą szło by jechać na kilka autek
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturoo ja tam akurat teściową mam lajtową ale mogłoby ją to zagrzać choć dowcip jest dobry A Ty spróbujesz ---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ---------- ...i tu chyba masz rację śmieszno by mi już mogło nie być- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[h=6]Zięć spotyka teściową: - A mama dzisiaj bez stanika? Kobieta lekko zasłania ubrany tors rękoma i pyta: - A ty skąd to, u licha, wiesz..? A zięciaszek z dumą w głosie: - Bo się mamusi zmarszczki na twarzy i szyi wygładziły... [/h]- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
robią roboty dziewuchy dobranoc- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:doberek ---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ---------- ...jak tam, ćwiczył ktoś taniec- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ---------- Co myślicie ? dla mnie ogień- DLS czy Hertz ??
witam , chciałbym zasięgnąć waszej porady gdyż zastanawiam się nad wymianą głośników w drzwiach bo są już zużyte a w dodatku zaczął warczeć sub na tylnej półce Zastanawiam się nad głośniczkami Hertz i do tylnych i do przednich drzwi , ale mam dylemat bo nie słyszałem jak to gra,może ktoś z was ma taki sprzęcik u siebie i może cokolwiek o tym powiedzieć lub polecić coś lepszego (jeżeli chodzi o cenę to myślę,że do 1000zł).Mam też dwa głośniki DLS PS6 80watts i nie wiem czy lepiej byłoby dokupić kolejne dwa czy lepiej wymienić na nowe np Hertz ? Co waszym zdaniem będzie lepsze Hertz czy DLS ?? z góry dzięki za pomoc pozdro ---------- Post dopisany 01-09-2012 at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2012 at 23:37 ---------- Synki a co myślicie o Graund zero ??- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Masakra !!- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
doberek ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uUCrJp81lu0#!- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dawaj namiary kto to i gdzie ? Wiesiek nie mam do niego numeru telefonu,ale gość mieszka na Połomi przed Mszaną łatwo jest do niego trafić bo mieszka przy głównej drodze,jak będziesz potrzebował zajechać i pogadać to daj znać powiem jak do niego trafić a to kojarzę, na allegro chyba motorki wystawiał kiedyś a no całkiem możliwe bo nie raz ma dość sporo motorków na placu:cool:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Audi S4 & Audi Festival 2012 on Vimeo- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dawaj namiary kto to i gdzie ? Wiesiek nie mam do niego numeru telefonu,ale gość mieszka na Połomi przed Mszaną łatwo jest do niego trafić bo mieszka przy głównej drodze,jak będziesz potrzebował zajechać i pogadać to daj znać powiem jak do niego trafić ---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ---------- doberek- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzięki za info:wink: to za kilka mcy mam nadz ze będę gotowy pytać o szczegóły Jasne jak coś to śmiało pisz,pozdrawiam:wink: ---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ---------- https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-0QViCgCngw- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dobry No ja też byłem w ubiegłym roku,ale niestety nie swoim autem,ale tak jak mówisz problem był straszny z wjazdem lepiej było wyjechać tzn. szybciej i jakoś sprawniej to szło,w takim razie czekam na dogadanie sprawy,myślę,że fajnie będzie ruszyć z Rybnika na kilka samochodzików ---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ---------- ...a co do moto to mam znajomego który sprowadza motory,ale nie z usa tylko z Włoch i nawet ceny ma spoko no i co najważniejsze nie ma bubli i sam też zajmuje się naprawami- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
szło by się zgadać i jechać na więcej autek- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Witam,synki szykujecie się na Summers Cars Party 15go września ? Organizujecie jakiś wyjazd z A4 Klubu bo z tego co pamiętam to w ubiegłym roku chyba byliście z klubu- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Prezentuje się naklejka na tylnej klapie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesz co Grzesiek nie powiem Ci dokładnie bo autko mam po przeróbce bo to jest Angol więc nie wiem ile na tej przekładni było nalatane ja zrobiłem na niej około 40tkm,ale jeszcze żyje tylko wyciek płynu jest dosyć mocny:kwasny:- Czarny sedanik,nowe fotki :)
:siema:Kuna 80 ...a kiedy macie najbliższego spota w Żorach i gdzie dokładnie chętnie wpadnę . Dzięki za oceny- Czarny sedanik,nowe fotki :)
A co z blowoff-em nie tak micam ? - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście