Treść opublikowana przez Newman
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to jest mega frajda.. ja jezdzilem u nas i na torze pod Praga.... tam jest zrobiony w starej szklarni... niezla sprawa
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hahah... a moze to jest problem z wtyczka jakąś? łapie cie na gadulcu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Manyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy co z moim voltomierzem już wiesz czemu nie działa??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jedrek.. to chyba Twoj: http://folglass.pl/audia3.php
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Manny skoro jestes juz masterem od FIS'a to moze wiesz dlaczego u mnie nie działa voltomierz?? wszystko inne bangla a voltomierz leży
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Many respect...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Manny.... dajesz rade
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Gratki dla świeżo upieczonych rodziców.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chyba na whiskasie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hehe.. tylko nie wiem czy bede przytomny po sobotnim balu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja mam dzien pozniej wiec mozna połączyć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hehe... a za rok w jędrka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czy nasz naczelny krytyk jest zadowolony z wpisów w kalendarzu?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
królu... Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie.. .tak to my do niczego nie dojdziemy wg mnie nalezy trzymać sie ustalonego kalendarza czyli co dwa tygodnie bydgoszcz toruń naprzemiennie. A spoty spontany imho nie moga tego rozkładu zmieniać z tego co sie orientuje to teraz wypada wg głownego bydgoszcz? poprawcie mnie jeśli się myle
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja bym powiedzial ze leży....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ta biała jest spoko.. fele git, FIS, wydech nie świadczący o dieslu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ouups.... czujny jak zawsze... mam to samo zdanie )) zeby troche rozluźnić sytuacje... bardzo sympatyczna i piekna dziewczyna... troszke ang. do podszlifowania
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja zachorowałem na te: http://www.ronal.pl/felgi.php?wid=23 kto wie czy sie nie przesiade...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tez dostalem.... ale juz nie mam 200 zl i 6pkt
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hehe... Majki dales rade.. respect
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a przepraszam ... co on niby takiego zrobił dla naszej piłki... obronił jednego karnego... i co... za to pomnik mu sie nalezy... no przepraszam.. kim on w ogole jest zeby stanowisko zajmowac... pieniacz i tyle dla mnie to juz wiekszym autorytetem jest dudek ktory obronił w lidze mistrzow wiecej karnych i to w finałach.. ale gwoli sprostowania.. nie ma dobrze obronionych karnych tylko źle strzelone... jezeli ktos nie potrafi strzelić karnego to jest jego dramat.. i widzieliśmy to w wielu meczach.. bramkarz nie ma szans obronic dobrze strzelonego karnego.... a tomaszewski wyraza te swoje mądrości jakby nie wiem jakim był ekspertem... wkurza mnie to jego pieniactwo... gosc wiele razy zaprzeczał sam sobie w różnych wypowiedziach... przeciez najpierw chciał zeby wywalili benhakera i zatrudnili smude.. a teraz sam na smude psioczy... to jest totalne nieporozumienie i niekonsekwenencja w swoich wypowiedziach.. gosc wyraznie próbuje przypodobać sie opinii publicznej kreując sie na jedynego uzdrowiciela piłki polskiej... broń boże zeby on sie dostał do władzy co do samego pzpn to to uważam ze tą całą klike powinni zamknąc... i lato tutaj jest tylko kontynuatorem skorumpowanej piłki chociaz miał być symbolem czystego futbolu.... żal... ja tam wierze w Smude i jeszcze jego dni chwaly nadejda... taka przynajmniej mam nadzieje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dla mnie Tomaszewski to jest baran pierwszego rzutu... wrecz definicja debila... tego jego pierdolenia to juz nie można po prostu sluchac...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja nie wiem czy to jest taki sam czujnik u Ciebie ale dysponuje takim czujnikiem.. bo u siebie wymienialem i sie okazalo ze to nie czujnik.. wiec sprawdz czy to jest to samo to moge Ci udostepnic na testy jezeli chodzi o tarcze i klocki to moge rowniez zaoferowac swoja pomoc.... zamkniesz sie kolo 300 .. no moze troche ponad jesli Cie interesuje daj znaka ja niecaly m=c temu wymienialem u siebie tarcze i klocki na przodzie...
-
[ALL] Kiedy na ssaniu
jezeli to nie dziala to moze byc uszkodzony czujnik temp. wody.. u mnie tak bylo