Treść opublikowana przez Newman
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mnie nie bedzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
heheh zwala- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mi sie podobaja te fele zobaczcie to.. no szczam normalnie... :polew: :polew: http://www.youtube.com/watch?v=JPsjJ4DYvVM&feature=player_embedded- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dropsone wszystkiego najlepszego i jeszcze lepszych (choć i tak są pociśniete) modów.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Darkowi chodziło chyba o to czy jest różnica miezy filtrem przeciwpyłkowym a filtrem kabinowym To że jest różnica po wymianie to chyba oczywiste no dokladnie... czy to aby nie jest to samo ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kolego wymień filt kabinowy i przeciw pyłkowy i powinno być okey [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 14:18_________________________________________________a to jest jakas różnica- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
fajne to tdi i moc konkret ale diesla to chyba nie...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no fajne to v6 3.0 szkoda ze nie avant- [B5 ACK] Jaki olej do 2.8 V6 30V ?
no wiadomo ze gesty olej nie jest dobry ... szczegolnie zimą. ja caly czas jezdze na połsyntetyku i na razie nie przymierzam sie do zmiany. bardziej bym sie martwil jakby mi chlal ponad 1l/1kkm. na razie tego nie ruszam. a kolega majkel dlaczego na spota nie przyjedzie ???- [B5 ACK] Jaki olej do 2.8 V6 30V ?
nie.. nic z tym nie robie bo mi to za bardzo nie przeszkadza... zreszta w ksiażce serwisowej jest napisane ze dopuszczalne zuzycie oleju w tym silniku to jest 1l/1000km. zreszta jak widze opisy chlopakow to wydaje sie to nie jestem tu sam z takim zuzyciem. i jeszcze jedna sprawa. z tego co ja sie orientuje to gdy silnik bierze wiecej oleju to lepiej zalac go minerałem a nie syntetykiem jak pisza niektórzy. czyli np jakims olejem 15w40. Olej ten nie wypłukuje scierwa tak dobrze jak syntetyk przez co całość jest bardziej szczelna. p.s. ja przez 3 lata zrobilem nim 40 tys wiec nie jest to jakis astronomiczny wynik. a zuzycie jak wczesniej pisalem zalezy od stylu jazdy. silnik nie jest nowy i troche oleju moze brac (chociaz wczesniej mialem audi b3 z 87r. i nie wzial kapki miedzy zmianami ale to byl 1.8 w gaźniku. )- [B5 AWT] Dolna osłona silnika
ta.. ja tez mialem ale po ostatniej zimie gdzies ja zgubilem.. .nawet nie wiem kiedy i gdzie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Majkel.. koncepcja sama w sobie w deche.. ale ten egzemplarz wydaje mi sie troche dojechany? sa jakies inne? dzisiaj po otwarciu spornej pierwszy raz nie stalem na lewoskrecie w leczycka z kamiennej o 16... a to ze piatek to nawet nie wspomne wyglada ze wiekszosc sie rzucila na nowa ulice... a ja na spokoj to wzialem.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jedrekx... ten pasat to fura podoba mi sie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja dopadam w ten weekend... zostane przy rozkładzie dwutygodniowym Jedrex... patrzyles na ta strone koszulek co wyslalem w wątku- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hahahaha .. nie no Grzechu... respect Teraz to już sie każdy boi odezwać normalnie :nabijasie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nom.. sympatyczne nagranie.. mega fura- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mniej ale dochodzą jeszcze kwestie ubezpieczenia +30% za posiadanie krócej prawka niz 2 lata +30% za wiek poniżej 25 Lat ;( No mniej to znaczy ile? ja za OC na rok płace 560 zeta .. no a zwyżka za wiek to już jakby nie ta bajka- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A twoja to niby ile pali ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to mi wyglada na jakies problemy z połączeniem... Manny i dropsone maja ogarniete liczniki .. moze oni cos konkretniej doradza- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja ostatnio tylko smirnoffa tankuje...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak.. zwałę sobie niezłą robi ziomek...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
podziekował A ten na rowerze nieźle sie rozpedził... niezła zwałe musieli mieć gdy to policja ogladała- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
lol... sie poprawi czujne oko - Meetingi Kujawsko-Pomorskie