Treść opublikowana przez Newman
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
paranormal activity ja mysle Reniu mam taka samą lampke
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no tak.. nic dodać nic ująć
-
Zniżki dla klubu A4 kuj-pom
a mnie sie akurat nie długo kończy letni płyn...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no podoba mnie sie co prezentuje adrenaline....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
super filmik.. przerabialismy go pare razy juz na forum
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja zarobiony ostro ostatnio.. nawet pogadać czasu nie mam...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w sopocie jest cool.. lubie tam jezdzic i polazic po molo i monciaku- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chlopaki- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dekodery N naprawiamy u nas w teleplanie jakby co- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wstawać i arbait arbait...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To jest autko naszego kolegi klubowicza z torunia... widziałem je pare razy.. ale to było dawno... wiec nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mówi mąż do żony: -Kochanie skocz po browary Żona: -Ale może jakieś magiczne słowo? Mąż: -Hokus Pokus czary mary , wy***rdalaj po browary Para zakochanych spaceruje po parku: - Kochany, pocałuj mnie jak Romeo piękną Julię… - To znaczy? - Hmmm… a może przytul jak Abelard swą Heloizę… - Czyli jak? - Jak?! Srak! Czytałeś k**wa coś w ogóle? - Tak! Nasza Szkapę. Ugryźć cię w d*pę?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
imo bardzo dobrze ze robią ten odcinek fordońskiej... prawym pasem to juz sie nie da jeździć .. przynajmniej z niskim zawieszeniem... przytarlem tam pare razy na tych koleinach- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no bry.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
byle do 16 i co manny widziales siebie?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ziefffffffff- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no z deka dmucha- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dropsone to rezał- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
auto kolegi z AKP do obejrzenia w dziale teraz my miazzzzzzzzzzzga....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hmmm jak ja chcialem zarezerwować taki jeden fajny domek to pani powiedziala ze trzeba rok wczesniej rezerwowac- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak czy siak musi być wczesniej bo po ciemku to wioska- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nom.. nawet fajny program...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Manny... wczoraj na tvn turbo lecial program technonet czy jakos tak i był to odcinek poswiecony nowej przegladarce od microsoftu IE 9.0, koparka mi opadła jak Cie zobaczyłem :> - Meetingi Kujawsko-Pomorskie