Treść opublikowana przez Newman
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzegorz też namierzony na Kamiennej dzisiaj sie juz troche asfaltu pokazało wiec mozna bylo przegonić furke.. na poczatek porazka z nowym A8, zlamiłem ze startu .. nie przypuszczalem ze bedzie chcial sie gonic.. no i poznej bylo juz ciezko ale za to wygralem z nowa C klasa
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w koncu reka mistrza robila :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i git... pokrecił i wszystko nakrecił kurde... nawet nie czuje kiedy rymuje...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
najlepszego Paulina :kwiatek: Jedrek dobre oko jechalem na piłke wlasnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
filmik ciekawy ja jutro odpadam bo gram w piłke a tak w ogole przez te sniegi spalanie juz 15l
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chyba ja...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobry- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
widzialem to BMW- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
podpis fajny.. cycki tez.. u nas chwilowo nie pada... stop- [B5 ALG] Problem z temperaturą silnika
kolego .. wymienialem u siebie ten czujnik znajduje sie on pomiedzy grodzia a silnikiem w tej szczelinie. jak stoisz przed autem to wychyl sie głeboko do przodu i tam powinienes go zobaczyć.. jest tak troche po lewej stronie od osi silnika o ile mnie pamiec nie myli. jest pionowo wkrecony w dół. sa dwa rodzaje . chyba 2 pinowy i 4 pinowy. musisz zobaczyc jaki masz u siebie mialem te same objawy... auto nie rozpoznawało temperatury silnika i zawsze odpalało tak samo bez podwyższonych obrotów wymiana pomogła na vagu wyskakiwał błąd tego czujnika o ile sie nie myle- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
2.0T zobowiązuje...- [Newbie] Kujawsko-pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
u mnie dzisiaj luz.. obyło się bez odśnieżania..- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mada faka.. oto co mnie przywitało przed garażem 80 cm sniegu ... 30 minut wachlowania- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ano.. dobre oko kumplowi zdechla fura .. podciagnalem do pracy. zaraz robie przelew Nowek............ :zemdlal:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja mam grzane spryski- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to ja wam powiem ze te moje letnie ni c**ja sie nadaja na śnieg, normalnie do tańca z gwiazdami letko bym pasował. predkosc na kamiennej to 40... makabra.. nie ogarnialem fury w ogole.. musialem na prawde ostroznie jechac ledwo podjechalem pod planu dzisiaj... i to chyba tylko dlatego ze caly czas sie przemieszczałem i udalo sie nie zatrzymać i jeszcze ASR mnie ratował spędziłem 4 godziny w garażu przekładając koła bo oczywiscie nie mogłem odkrecić kilku śrub.. no i jeszcze pakowanie kół do kanału i zeszło... załapałęm sie też na odśniezanie przed garazem wiec ledwo dycham.. o 21 skończyłem. kupiłem 2 zimowki na przód od pana co ma aukcje na allegro a sprzedaje w bydzi... 2x barum polaris2 6mm 205x55x16 za 90 za sztuke. oczywiscie przetestowalem po zalozeniu i różnica jest meeega.... teraz moge jeździć.. a to używki ciekawe jak nowe by chodziły po śniegu- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
oby sie udało- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
sprzedam dwie fele stalowe czarne 15 cali ET47 6Jx15H2.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ciekawe rzeczy tutaj opowiadacie... Co do spota to postaram sie podjechac ale bede wiedzial wiecej w sobote tudzież w niedziele- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zgadza sie.. chlopaki ostro pracuja.. pewnie nie dlugo finał Ja natomiast dzwonilem na kartodrom i tam niestety tak jak kierownik wspominal jest remont... kazali dzwonic w przyszlym roku ale... zawody czy cos innego podobnego sie odbywa.. wiec spróbuje jeszcze u źródła sie dowiedzieć co i jak- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
elo.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
myśli że tą decyzją coś zmieni... że zyska pare głosów.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja pierd... co za bezsens.. .i pozniej znowu beda rozgrzebywać.... posrało go? - Meetingi Kujawsko-Pomorskie