Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. dlatego ja mojego sciga nie sprzedaje
  2. fajne foty... widze ze frekwencja
  3. wszystkim po świetach
  4. Kempes... no powiem Ci ze ja mialem jakis srodek z schella i tak srednio jestem zadowolony [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:44_________________________________________________Jedras... ten drugi fajnieszy chyba... fajny felunek nawet.... ale biały mi sie marzy...
  5. Wesolych Swiat dla wszystkich klubowiczow [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 11:35_________________________________________________Panowie wskoczylem w letnie kapcie... zaliczylem myjnie ... szorowałem fele ale jednak te z przodu nadal maja nalot z klocków trudny do usuniecia wkurza mnie to kolejny rok z rzedu.... macie może jakis srodek na usuniecie tego nalotu ? Artur.. masz moze ten swoj specyfik znowu na stanie? a moze zrobimy zrzute na ten środek od meguiarsa? nie pamietam co to bylo dokladnie ale to bylo dosc drogie ale podobno kox mozna by sie podzielic tym koncentratem.
  6. Newman odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
    siema!
  7. Gratulacje dla rodziców!!!!!!!!!!!!!!
  8. ja ide na żużel akurat
  9. a juz chcialem rowera dzisiaj odpalic
  10. jeszcze raz dzieki za życzenia
  11. wielkie dzieki!!
  12. Jedrex.. widze że zapuściłeś sie w moje rejony... od razu przylookałem Twojego czarnego diabła :kox:
  13. Newman odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
  14. no to kiszka
  15. Najepszego dla Filipa zaraz ogladam foty.. mialem plana podjechac ale ostatecznie pojechalem na zuzel... na który tez nie dotarlem bo bylo tyle ludzi przed kasami ze szok.. i plan sie totalnie zmienił.
  16. o qrcze... nie widzialem Ciebie....
  17. Hahaha Reniu dobreeee... poszło dalej [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 10:43_________________________________________________ ja byłem tam na weselu i raz grałem tam impreze jako dj dla jeszcze wtedy EL Browary. miejsce bardzo spoko !!! nad jeziorkiem ..
  18. siemka
  19. dobry!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.