Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. same b2/b3/b4
  2. ja dzisiaj nie moge bo kumpela przyjechala z Anglii i jedziemy ekipa sie z nia spotkac chyba ze sie jakos szybko skonczy to podjade Majki cos dla Ciebie: http://www.4tuning.ro/poze/Saloane-Tuning-Auto-Romania-11/4tuningdays-2010-104/atmosfera-si-firme-6581-poza-202206.html a tu cos dla relaksu http://www.4tuning.ro/poze/Saloane-Tuning-Auto-Romania-11/4tuningdays-2010-104/poze-public-4tuningdays-2010-6523.html http://www.4tuning.ro/poze/Saloane-Tuning-Auto-Romania-11/4tuningdays-2009-80/fete-820.html
  3. sporo fotek ze zlotu Audi w Japonii.. polecam.... zaciekawiły mnie roczniki tych aut http://www.4tuning.ro/poze/alte-evenimente-28/meeting-audi-in-japonia-11299-poza-279815.html#photo
  4. fajne fotele w tym audi .. recaro ale nie skorzane i to jeszcze w tej samej tapicerce co moja.... ehhhh przydalyby mi sie takie
  5. Newman odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
  6. no ale na wskaźniku paliwa szybko sie wszystko dzieje
  7. no nie ale pali swoje
  8. ja powiem tak... robilem trase 2000km po autostradach niemieckich w 5 osob z bagażem skodą octavia i caly czas 200km/h . skoda 1.9tdi 130km (niezapałowana) i spalanie w okolicach 11l.... róznica taka ze moj przy tych predkosciach łyka 13l
  9. No nic mi nie mow Reniu.. tak mi sie nie chceeeeeeeeeeeeeee..... a nad morzem piwko rybki grile..... etc... miodzio.. fakkkkkkk
  10. ja juz tez wpadłem w pourlopowy wir pracy...
  11. siema wszystkim po dluzszej przerwie Artur jak sie wracało? ja jechalem jedyne 10h ale w tym 2h w ikei... ten kawałek do Władka 3km jechalem 2 godziny.. rewelacja po prostu... a dzien wczesniej bylismy na helu to w ogole nie było korka.
  12. no ładne cacko........ kiedy na test drive.. ? dobrze zrobiles ze sie nie zgrzałeś tylko rozsadnie do tematu podszedłeś... oby służył jak najdłużej
  13. http://www.mototok.pl/Oficjalna-prezentacja-Audi-A5-po-liftingu-a806
  14. nio... nawet pogoda była.... na autostradzie fajne furki jechały.. mesie cls 65 amg i zanim cl65 amg i potem "zwykły" cl... ich predkosc przelotowa grubo powyzej 200 ja sie puscilem za S6 i kawałek lecielismy 200 ale potem on zjechal z autostrady a ja wrocilem do wersji eko 140
  15. siemka... po powrocie z Chałup
  16. ogólnie A6 w tej budzie kombi średnio mi podchodzi... z tego co ja sie orientowałem to powyżej 2,5l poj. opłaty sa jednakowe za OC. co do spalania to Malik mi opowiadał ze ta jego niegdys była S4 4.2 najmniej wziela 10/11 litrów jak jechal 100km/h w usa. ale 30l to pewnie nie problem jak moj zimą raz wzial 18l/100km
  17. ta fura lukasa wypasiona...grzechu masz kase ? to kupuj .. nie wiem nad czym sie zastanawiac ta reszta biedna w porównaniu do tej.
  18. Newman odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
  19. no wlasnie pochwal sie ładnie tutaj
  20. wiem wiem pamietam.. jak przymierzales sie do felg
  21. no do tego co poprzednio był nie porównuje tylko tego co miales na poczatku kolo jakiegos budynku tam było ją fajnie widać a na tej focie co masz teraz to światła mi przypominają mazde 3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.