Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. kurna ... kupuje: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=158990738&pageNumber=1&__lp=9&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=20&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&categories=EstateCar&maxConstructionYear=2005&tabNumber=2
  2. no ja juz po kolacji... w koncu sie uspokoiłem po przejażdżce
  3. no to do 17
  4. ja mialbym takiego zioma. te zdjecia co sa na tym filmiku sa od niego bo przyjechal wtedy na ten zlot zobaczyc co i jak. ale to trzeba zrobic zebranie, zrobic plan zdjec bo takie strzelanie ujec z jednego miejsca to kicha do tego trzeba zalatwic żurawia .. bo dopiero wtedy sa fajne foty. moze jakiegos pickupa .. mozliwosci sa ograniczone tylko przez budzet... wszystko sie rozbija o kase jak mozemy przeznaczyc na taka zabawe. jezeli kazdy da 10zeta to mozemy zapomniec ja jestem otwarty do dyskusji. to kto bedzie jutro? moze podjade w koncu Was zobaczyc.
  5. siemaaaa
  6. Zobacz czy masz dokrecone dobrze wszystkie śruby od kół. u mnie bylo inaczej troche bo telepało jak odejmowałem gazu, przy dodawaniu bylo w miare ok.
  7. :dziura:bry
  8. ciekawe ile ludzi nie przejdzie ze starego forum
  9. no bry... ale tu jakos... inaczej
  10. ja spokojnie
  11. do Sody? a co to?
  12. ja po sobotnim moralu nie byłem w stanie sie podniesc
  13. a ja kolejne spotkanie mam na swoim koncie, tym razem Vera :>
  14. piekne sprzety....
  15. hehe.. dzisiaj pierwsze rajdy po bialym... .szkoda ze bez Q
  16. jak tam furacze .... zapaliły? moj garazowany ale -8,5 w środku bylo Manny spoźnione ale najlepszego
  17. i ode mnie też najlepszego
  18. z tymi paliwami to jest normalnie cyrk....
  19. nom moze być ciekawie....
  20. bry... Manny a rozważałeś skode octavie? imo fajne wozy...
  21. ale że jak
  22. kto idzie ten idzie.. ja laba
  23. dobra walka: http://www.youtube.com/watch?v=R2f-ur7wYvs i mała ciekawostka:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.