Treść opublikowana przez Newman
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kieras... stóweczka!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
fajne fotki! ladna podzia... to i spot spoko ale co takie brudne furacze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
3:1 dla naszych mada faka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ile kosztowało i jaki efekt?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
paszło od wujka toże dawać dawać i głosować.... na razie 3cie miejsce
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ejjjj no to juz przesada... rozumiem jakby ktos po zlosci szedl i przerysowal pare aut ale tu ewidentnie jest porysowany z kazdej strony. Cos mi tu nie pasuje Arczi...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dropsone zapodaj taki spojler ))
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Rafi najlepszego !!! ja też już dzisiaj wracam do żywych.. ale jeszcze chetnie pośpie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Damian daj mi na PW jakies info o tym samochodzie i jakies foto bo kolega chce kupic ale nei wiem czy dokladnie taka- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czy ktos u nas sprzedawal honde?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzieki za zyczenia Jedrek ... spoźnione ale szczere.. Wszystkiego najlepszego !!!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
karolus PM poszedl- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Rafi... ja jeszcze nie wiem ale na 50% na dlugi weekend gdzies baluje Artur widzialny w tesco wczoraj.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jedrekx... fura od razu lepiej sie prezentuje .. good job .- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no wlasnie chyba nie....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kto wczoraj wyjezdzal a4 b5 sedan z ramka klubowa i jeszcze z naklejka z szarych szeregów w bydzi? nie poznalem kierowcy.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu 5:58??? ok... juz widze co jest... zegar z kosmosu- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zobaczcie jaki garaż: http://moto.allegro.pl/ShowItem2.php?item=2203435450&ars_source=ars&ars_socket_id=7&ars_rule_id=44- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bry- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ile mozna w robocie siedziec... ide na sklosza...- Fotograficzne Archiwum Meetingów Kujawsko - Pomorskich
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co za c**je zbolałe.. w sumie to nie widac za mocno ... ja bym to olał szkoda znizek- [B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
fura jest super. bardzo zadbana, brzmienie mega no i to jak jedzie ...to juz inna bajka. 5 chlopa w srodku a to za***rdala jak dzikie. gratulacje zakupu.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Żartuję Coś w innych klimatach: http://vimeo.com/38591304 no za***iste.. szkoda ze nie wiadomo co dalej - Meetingi Kujawsko-Pomorskie