Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. Kieras... stóweczka!!
  2. fajne fotki! ladna podzia... to i spot spoko ale co takie brudne furacze
  3. 3:1 dla naszych mada faka
  4. ile kosztowało i jaki efekt?
  5. paszło od wujka toże dawać dawać i głosować.... na razie 3cie miejsce
  6. ejjjj no to juz przesada... rozumiem jakby ktos po zlosci szedl i przerysowal pare aut ale tu ewidentnie jest porysowany z kazdej strony. Cos mi tu nie pasuje Arczi...
  7. dropsone zapodaj taki spojler ))
  8. Rafi najlepszego !!! ja też już dzisiaj wracam do żywych.. ale jeszcze chetnie pośpie
  9. Damian daj mi na PW jakies info o tym samochodzie i jakies foto bo kolega chce kupic ale nei wiem czy dokladnie taka
  10. czy ktos u nas sprzedawal honde?
  11. dzieki za zyczenia Jedrek ... spoźnione ale szczere.. Wszystkiego najlepszego !!!
  12. karolus PM poszedl
  13. Rafi... ja jeszcze nie wiem ale na 50% na dlugi weekend gdzies baluje Artur widzialny w tesco wczoraj.
  14. jedrekx... fura od razu lepiej sie prezentuje .. good job .
  15. no wlasnie chyba nie....
  16. kto wczoraj wyjezdzal a4 b5 sedan z ramka klubowa i jeszcze z naklejka z szarych szeregów w bydzi? nie poznalem kierowcy.
  17. Reniu 5:58??? ok... juz widze co jest... zegar z kosmosu
  18. zobaczcie jaki garaż: http://moto.allegro.pl/ShowItem2.php?item=2203435450&ars_source=ars&ars_socket_id=7&ars_rule_id=44
  19. ile mozna w robocie siedziec... ide na sklosza...
  20. co za c**je zbolałe.. w sumie to nie widac za mocno ... ja bym to olał szkoda znizek
  21. fura jest super. bardzo zadbana, brzmienie mega no i to jak jedzie ...to juz inna bajka. 5 chlopa w srodku a to za***rdala jak dzikie. gratulacje zakupu.
  22. Żartuję Coś w innych klimatach: http://vimeo.com/38591304 no za***iste.. szkoda ze nie wiadomo co dalej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.