Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. ja za chwile balety zaczynam .. tym razem u mnie Reniu... wyciek opanowany.................koszt ~ 500 niestety musialem wymienić miche olejową bo ta spawana zaczela puszczać ale jest zle... za miche dałem 150!!!! za nową... wiadomo ze nie oryginalna ale pasowała idealnie.. dzisiaj stoi w garazu i zobaczymy czy nie leci. JEZELI KTOŚ POTRZEBUJE JAKIES CZESCI DO AUDIKA TO ZAPODAWAĆ!!. Kumpel ma sklep i sciaga czesci wg mnie w bardzo dobrych cenach.. np za 8l oleju CASTROL MAGNATEK 10W40 dalem 170 zeta!! a za miche to pisalem wyzej. w salonie ta micha chyba 700 kosztuje.
  2. :confused4: :confused4: :( :( kondolencje Majkel... dopiero przeczytałem jakbyś coś potrzebował to wal
  3. mi jak to sie przyjęło mówić .. wstępnie też..
  4. siema..
  5. ja juz drugie robie
  6. no co ty.. ciepluchno.. tylko wmordewind
  7. Wyjaśnianie to domena Majkiego....także na trasie... :>
  8. oj spiochy spiochy przeca zycie jest zbyt krotkie zeby spac.... p.s. uwielbiam spory majkela z artkiem..
  9. 1. ArturB6 (100%) 2. Siucek (70%) 3. Damian (50%) 4. Reniu (30%) 5. Kierownik (100%) decayed 6. Newman (50%)
  10. o której wstajesz?
  11. wczoraj w ogole jakis taki zjebany dzien był.... kładłem sie o 23 .. jakis zmeczony byłem.
  12. szkoda ze nie awant... bo antene bym wzial.
  13. dropsone... jak to wszystko ladnie sie zapowiada.. na prawde z glowa robione... tak trzymaj.
  14. nie mam drobnych.
  15. u mnie sie wszytko ladnie swieci... no .. moze poza przodem.
  16. wszystkie Darki to porządne chłopy...
  17. Najlepszego manny :oklaski: :oklaski: :drunk:
  18. widze Majkel ze nowy Avatarek :gwizdanie:
  19. Newman odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
  20. mi juz 2x ukradli moja 80 a trzeci raz próbowali ale multilock ich wtedy powstrzymal
  21. no podoba mie sie to...wstepnie jestem chetny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.